ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

günaydın kızlar , nasılsınız bayramınız nasıl geçti beni özlediniz mi :))) kiloları aldınız mı :) şahsen ben aldım tatile ragmen
1 kilo almanın mutluluğu içerisindeyim :))

Merhabaaaa valla ozlemisim bu sbh tartilmayi unuttum ama yarin sbh tartilir yazarim,
Tatil guzel gecti ilkten dikkat ettim sonradan biraz salmis olabilirim
Kesin almisimdir ama kac kilodur bilemiyorum kizlar

günaydın kızlarrrr. iyisiniz umarım.sanırım bu ara biraz ipin ucu kaçtı hepimizde.kimseden ses yok bendende tabi :)
özlemez olurmuyuz tabiki ama yazacak bir kilo olmayınca saklanıyoruz en azından kendi adıma söyliyeyim:)
ama ben dünden itibaren tekrar ekmeği şekeri kestim.aralık ayına kadar verdim verdim planlarım gereği. neyse sağlık olsun bakalım 3 ay daha var.

Kizlar sbh tam tamina 66.9 geldim sok gecirdim
Dun aksam cig kofte yemistim umarim ondandir bugun basladim tekrar dikkat etmeye
Cuma tartimlarimizi yazalim duzenimize girelim bence hemen

Kizlar sbh tam tamina 66.9 geldim sok gecirdim
Dun aksam cig kofte yemistim umarim ondandir bugun basladim tekrar dikkat etmeye
Cuma tartimlarimizi yazalim duzenimize girelim bence hemen
Canim cigkofte odem yapmistir.bencede bu cuma bildirimlere tekrar ciddiyetle baslayalim
Bende yememi kistim aburcuburu falan.umutluyum yine

SLM KIZLAR şu sıra yediklerime hiç dikkat etmiyorum kilo aldıgımın farkındayım toparlanmamız gerek acilen.
bencede valla ben kıstım şu 3 4 gündür.bi an önce vermek istiyorum.biraz istikrar azim lazım demi ya. iyice saldık hepimiz

Yarin kilolarimizi yazalim ve artik eski duzene gecelim kizlar yoksa ipin ucu kacacak
Olmadi gunluk yediklerimizi de yazalim buraya belki disipline sokar bizi
Menulerimizi degerlendirip tavsiyelerde bulunabiliriz

kızlar ben tatile giriyorum yarın itibariyle.memlekete gidcem.yemekler annemden yani 3 hafta.elimden geldiğince yemeyi azaltacam.yazmaya devam ederiz yine.bi an önce aldıklarımızı verme zamanı.ipin ucu kaçmadan başlamamız lazım.gerçi ben 5 gündür başladıgım halde hala artılardayım.bi kaç ay daha sıkalım kendimizi sonra inşallah bebiş muhabbetlerine başlarız burdan.öpüyorum hepinizi.byeee.

Kizlar ben 65.7 ciktim sbh gayet almisim ama moral bozmadim cabuk gelen cabuk gider dedim kendime
Toparlariz onumuzdeki ay caninizi sıkmayin

Kizlar gunaydinnn.ben memleketteyim.2 gun hic kendimi kasmadan yedimde yedim.ama dunden beridir kıstım bide reglim. Burdan eksi 1 kg ile ayrilmak hedefim.bakalim artik cok zor ama bi ihtimal

günaydın kızlar motivasyonum çok düşük herşeyi yiyorum nolduysa bana dayanamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…