ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

Iyi toparlamissin yine masallah zaryacim bu hafta 65i bulursun ins

MRHB CANIM BELLİKİ YEMEK YİYORSUN .
evet yiyorum maalesef

cok istikrarlı değilim insülin direncim var ondan belkide bukadar yavaş veriyorum

mrhb kızlar , nasılsınız. Benim iştahım fena acık reglım yakın sanırım bu yüzden

Kizlar merhabalar.cumaya kadar aksamlari sadece 1 kase yogurt yemeye ne dersizniz.sabah ekmeksiz sekersi ne usterseniz yiyin.oglende ekmeksiz abartmadan yiyelim.ben boyle yapinca o hafta cok vermistim.2 yada 3 gun yapalim yeter.benle baslamak usteyen varmi.yarin basliuoeum ben

ben sana katılmak isterim de iştahım çok fena :)

ben sana katılmak isterim de iştahım çok fena :)
oky bugün başlayalım ozaman. sabah 1 adet yumrutanında olduğu ekmeksiz ve sekersiz. ne istersen yeme durumu olsun sabahı ben yaptım geçti..öglen cok az yemek yiyelim.aksamada sadece 1 kase yogurt üzerinede 1 çay kasıgı pulbiber.ama sınırsız salatalık.3 gün böyle yapalım.bol su içelim.acayip gidiyor ben denemiştim.biraz hızlanmak istiyorum kızlar ben ya.
reklam bizim bian önce 65 olmamız lazım. bu ara 66 da fazla takıldık.sıkıldım

cANIM BEN YİYORUM BİRKAÇ GÜNDÜR EVDE OLMADIÜIM İÇİN İPİN UCUNU KAÇIRDIM.dikkat edelim bencede 66 fazla kaldık biran önce verip hamile olalım :)

cANIM BEN YİYORUM BİRKAÇ GÜNDÜR EVDE OLMADIÜIM İÇİN İPİN UCUNU KAÇIRDIM.dikkat edelim bencede 66 fazla kaldık biran önce verip hamile olalım :)
inşallah canım bu şekil hemile kalırsak bu kilo kesinlikle vücudumuza yapışır.hala bel bölgem istedigim gibi değil

Ben iki kilo vermş görünüyorm kızlar 73 olmşm

kızlar günaydınnn. dün başladığım sıkı diyete cumaya kadar devam edcem.tartıda 65 e az kaldı.bayrama da az kaldı.o yüzden şu bir kaç gün inebileceğimiz kadar inmeye çalışalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…