ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

günaydın kızlar. valla dün çok yedim karnım acıktı fena şekilde yedim . zaryacım zor geçeceğim gibi görünüyor ayrıca seni bırakıp gitmem birlikte yola devam :)

günaydın kızlar. valla dün çok yedim karnım acıktı fena şekilde yedim . zaryacım zor geçeceğim gibi görünüyor ayrıca seni bırakıp gitmem birlikte yola devam :)
Kızlar haftada bir öğün falan istediğimiz bir şeyi yiyebiliriz bence fakat tüm gün olmaz ertesi gün hemen toparlarsın canım sıkma canını

Canım otelde iyi tutuyosun kendini ben gözlemeye hiç dayanamıyorum bi de habire bişiler içerim ben şişerim hemen :)))

Haydi bakalim insallah devam tabi.hala fazlalarimiz var

Canım otelde iyi tutuyosun kendini ben gözlemeye hiç dayanamıyorum bi de habire bişiler içerim ben şişerim hemen :)))
Canim c gozleme ve pizza cok seviyorum.bugun ve dun 1 bardak kola ictim.inanki cok zor verdik şu kilolari.emekler boşa gitmesin diye yoksa yerdim yinede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…