ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

kızlar 3 haftadır güncel kilosunu vermeyenlerı silcem listeden .demedi demeyin sonra ekletmeyin lütfen.gercek takip edenlerle devam yolumuza

Canim ben daha dogurmadim bile dogurunca benim gobek nolur bilemiyorum
Ben 62 iken gayet iyi oluyorum zaten cok zayiflik bana yakismiyor kafam kocaman kaliyor
Ama 60 olsam da super olur hani 61 falan cuk olur hatta

verebiliyorsan doğum öncesi vermeye bak canım.sanırım sende yıl sonu bir gebelik planlıyorsun.60 bile ol kafam kocaman kalıyor deme.zaten gebeyken alıyor insan.birde doğumdan sonra illaki kalıyor kilo sende durum daha az olur böylelikle.sendende haneye verilmek istenen 4.5 kg yazıyorum ozaman. 4 buçukları bitirince sonlandırırz topiği... gebe topiğinden devam ederiz :)

Ahahaha bak bu fikri cok sevdim dua gibi olmus mubarek gunde :) amin insallah canim

canım benim ilk hedefim 60 sonrasında 57 olmak inşallah başarabilirsem. sonrada hamilelik düşünüyorum ama belki 57 görmeden de olabilir.

canım benim ilk hedefim 60 sonrasında 57 olmak inşallah başarabilirsem. sonrada hamilelik düşünüyorum ama belki 57 görmeden de olabilir.
EVET GÖNÜL İSTER EKSİLERLE GEBE KALMAK AMA İDEAL KİLOYLA BİLE KALMAYA RAZIYIZ

kızlar inşallah ideal kilonuza iner ve bebişlerinize kavuşursunuz
ideal kiloda hamile kalmak cok önemli doğumdan sonra daha rahat eski kilonuza dönebiliyorsunuz böylece

KIZLAR BEN YARIN ANTALYA YOLCUSUYUM.HAFTAYA DÖNCEM.BU SÜRE ZARFINDA MÜSAYT OLURSAM GİRCEM TOPİĞE.ORDANDA DEVAM EDERİM UMARIM.SAKIN KAÇAMAK YAPMAYIN.HAFTAYA CUMAYA KADAR AMAN DİKKAT EDİN.BENDE DİKKAT EDCEM.GÖRÜŞÜRÜZ KENDİNİZE İYİ BAKIN

kızlar inşallah ideal kilonuza iner ve bebişlerinize kavuşursunuz
ideal kiloda hamile kalmak cok önemli doğumdan sonra daha rahat eski kilonuza dönebiliyorsunuz böylece
LAMEKAN SENLE AYNI KİLODAYDIK BAK SENİ GEÇTİ SENDE HIRSLAN BENİ GEÇ HADİ :))

iyi tatiller

İYİ TATİLLER CANIM GÖRÜŞÜRÜZ :)

Iyi tatiller canim

Kıxzlar nerelerdesiniz
dün cok saçma sapan beslendim bugün sanırım regl olacağım olsamda su sişliğim gitse

Kizlar iyi geceler.iyisiniz umarim.guzel temennileriniz icin tesekkurler.tatilim guzel geciyor.kacirmamaya calisiyorum.kola ve patates kizartmasi agzima gram koymadim.meyve suyuda yok.cogu zaman kola ve su..tatlida pek yemedim.yedim ama tadimlik.cok yememeye calisiyorum.sonucta buyuk emekler verdigim bir kilom var ama illaki alcam malesef neyse onuda gelince 1 haftada kasinca veririm .neyse bakacaz artik.gorusuruz

Cogu zaman ayran ve su demek istemistim yukardaki yazimda.yanlis olmus
Sizde durumlar nasil.reklam sen bu hafta kesim beni gecersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…