ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

Hayırlı ugurlu etsin rabbim kucagına almayı nasip etsin hamilelikte kilo almanın tadı bir başka oluyor bebegin için her gıdadan ye ölçüsüyle yersen fazla almazsın bebeginde saglıklı dogar ayyy bende özlemişim

Kızlar dün sabah tartıldım cumadan sonra 1.4 kilo vermiş gözüküyodum ama tempoya dayanamayıp grip oldum gelen herşeyi yedim poaca gözleme meyve.offf offf bu sabah 82.2 cıktım yarına bakalım ne cıkacak bugun zayıflama gruplarına katılayım diye düşünmeye başladım grubun basarısından sorumlu olmak belki daha disipline eder

Öyle yapacağım canım zararlı olan şeylerden uzak duracağım yine faydalı ne varsa yiyeceğim :) Allâh razı olsn btnem Allâh isteyen herkese nasip etsin inşallah

merhaba kızlar geçen hafta 66 kiloydum bu hafta 65,5 yani -500g :)
biraz erken bir saatte tartıldım ama olsun evden erken çıkıcam bugün...
inşallah herkes eksi görmüştür bu hafta

ayy bende galiba özlemişim.nasipse bende yıl sonu düşünüyorum.sen düşünüyormusun

Son düzenleme:
aslında hızlı aldıysan 2, 3 gün dikkat et gider

günaydın kızlar 68,40 (-500) 67,90 sonuçtan memnunum :)))
valla bencede çok iyi. bu hafta -500 bende verdim.1 ayda 2 kiloya tekabul eder bu şekil gidersek..2 kiloda yağdan heralde çap olarak 2.5 lt pet şişesi kadar yağ gitmiş olur

bende çocuk düşünenlerdenim biraz zayıflayayımda
evet gönül ister 60 olalım ama 65 olsam bile artık normalleştim diycem.ilk gebeliğime 65le başlamıştım.çocuktan sonra bende kaldı kilolar deme olayından kurtulmak istiyorum o yüzden uşrasıyorum.65 olsam bile yıl sonu düşündüğüm için ne kadar verirsem okadar kardandır diycem artık.aslında hamilelik öncesi ideal kilodan 5 kilo aşagıdan başlamak çok mantıklı.cünkü doğumdan sonra kilolar verilse bile son 5 kilo çok zor. ya kalıyor ya çok zor gidiyor

çok doğru soylüyorsun. ilk hamileliğimde 67 kiloyla hamile kaldım yani şuanki kilomla 111 kilo aldım toplamda ama sonra emzirme falan derken 80 gördüm dogumdan sonra7 76 düştüm sonrası zor gidiyor ama o yüzden ne kadar zayıf olursak o kadar kolaylık bizim için.

Sizi takip ediyorum bir süredir bugun tartı günü olduğu için yazmak istedim beni de ekler misin 87.6 kilom bu sabah itibarı ile ilk hedefim 84 bayrama kadar

Heyoo kızlar kilo almamışm :) 74,7 ile güne uyandım çok şükür :) üç ay 76 olmazsam süperr :) ben - kaç oldum ki :)

Ay inşallah o zaman da inşallah çok almam 10 kilo normal :)
ŞİMDİ HAMİLESİNYA İLK 3 AY ZATEN BEBEK ANNENİN DEPOLARINI KULLANIYOR. İLERLEYEN AYLARDA DA GÜN İÇİNDE ALMAN GEREKEN VİTAMİNİ PROTEİNİ ALIP KAROBHİDRATINI SINIRLI TÜKETİRSEN HAMİLELİKTE 10 YADA 13 KİLO ALIRSIN. DOĞUMDAN SONRADA 8 İLE 10 KG ZATEN GİDİYOR HEMEN.GERİYE KALANLADA UGRASMAK KOLAY OLUR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…