ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

TEŞEKKÜRLER CANIM

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.EVET AŞIRI KALORİ HESABI YAPMAKTA TERS TEPİYOR. GÜNLÜK 1000 KALORİ ALIMI ZATEN SÜPER BIR RAKAM

CANIM BEN SENLE YARIŞA HAZIRIM FAKAT ÇALIŞIYORUM DİYE EVD EAKSAM GELİRGELMEZ PRATİK ŞEYLER YAPIYORUM.FAKAT SADECE YEMEYİ AZATLMAKLA YARIŞ OLACAKSA OKY :)

CANIM BEN SENLE YARIŞA HAZIRIM FAKAT ÇALIŞIYORUM DİYE EVD EAKSAM GELİRGELMEZ PRATİK ŞEYLER YAPIYORUM.FAKAT SADECE YEMEYİ AZATLMAKLA YARIŞ OLACAKSA OKY :)
Maşallah sen benden iyi gidiyosun ama hırslanmamız lazım ikimizinde hadi o zaman yaz hemen hedefini başlayalım

Bugun kahvaltıda 2 ince dilim tb ekmeği ve beyaz peynirle tost yaptım ve çay içtim
Az öncede kahvemi içtim
Temizliğim bitince yarım saat sonra yulaf kepekli omlet veya tavuk yiyip gece erken yatıcam kaçamak yapmıyayım diye

Valla kızlar kusura bakmayın anca girip yazabildim 66 kiloydum sabah yani ne verdiysem geçen hafta geri almışım

500 gr almışsın fazla degil bence yeme düzenini mi oturtamadın acaba
Canım işten gece 12de çıktım hep bu hafta yeme düzenim de bozuldu açıkçası çok yorulduğum için çok dikkat edemedim yediğime içtiğime haftaya düzelticem ama söz veriyorum

Günaydın kızlar huzurlu ve bol eksili bir gün olsun inşallah

Canım işten gece 12de çıktım hep bu hafta yeme düzenim de bozuldu açıkçası çok yorulduğum için çok dikkat edemedim yediğime içtiğime haftaya düzelticem ama söz veriyorum
Çok geç saatmiş mahzuru yoksa ne iş yapıyosun merak ettim.kilonda fazla degil zaten hoş görünüyosundur ayyyy bende görücekmiyim o kiloları acaba

Dün kü menümü vereyim
Sabah
Tb ekmeğine tost 30
Çay
Öğlen
Süt tozuyla kahve 4
İkindi
Çok az tavuk bonfile 0
Akşam 1 avuç yaş fındık 7
Diyet kola 0
Günü 41 karbonhidratla kapadım sabah -500 le uyandım diyet kola 0 ama yinede duraklama yapıyo onu içmeyeydim iyiydi

Çok geç saatmiş mahzuru yoksa ne iş yapıyosun merak ettim.kilonda fazla degil zaten hoş görünüyosundur ayyyy bende görücekmiyim o kiloları acaba
Canım araştırma görevlisiyim doktoramın deneyleri için geç saatlere kadar hatta haftasonu bile çalışıyorum :/

merhaba kızlar,
birkaç gündür inanılmaz su topluyorum yumurtlama dönemindeyim onda mı bilmiyorum, yediklerime ve saatine dikkat etmeme rağmen ibre yukarı gösteriyor tartıda
fakat bırakmıcam çünkü bir anda gideceğini düşünüyorum bu sanal kiloların
sizlerde durum nasıl?

Merhaba canım.. Bende bugün adet günüm ama ne bi şişlik ne ödem var. Hatta kilo vermişim 200 gram. İki üç günde 500 gram verdim yediklerime çok dikkat etmememe rağmen. Hatta kalori hesabı yapmıyorm 1 haftadır. 74,500 çıktım bugün. Çok sevndm duraklamayı kırdım sonunda. Bu ay da bi iki kilo verebilsem çok iyi..

valla maşallah kuzum darısı başıma ara ara hızlanıp yavaşlıyor ama kilo verme işi bu bir gerçek önemli olan yılmadan devam edebilmek sanırım

valla maşallah kuzum darısı başıma ara ara hızlanıp yavaşlıyor ama kilo verme işi bu bir gerçek önemli olan yılmadan devam edebilmek sanırım
İnşallah btnem bende öyle oldum sonra yıldım hep aynı hep aynı ama yeme düzenim aşırı değişti. Çok aşırı hiç bişey yiyemiyorum. Ufacık yesem doyuyorum ve hemen acıkıyorum sürekli atıştırıyorm en son poğaça börek gömdüm yani pilav mı dersin makarna mı dersin. Herhalde vücudun ihtiyacı vardı bende yaptım verdim amaa ben almayı beklerken hatta duraklamayı kırdm. Hala da gidiyo maşallah inşallah hepimiz kıraroz da gider kilolarmız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…