Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Evet kuzum gelemiycem henüz haberleri yok bakalım

Bunlar küçükmü oluyor büyükmü boyutunu hiç bilmiyorum yakından görmedim ama çok güzel bayılıyorum bu kutulara

küçük bişi. sık sık deterjan doldurmak gerek.

olsuunn,şirinliği yeter deyip aldım

Nerden bulunuyor bu kuzum bende istiyorum çok şirin bencede şirinligi yeter onun
A101 den aldım kuşum bugün hemde 5 tl ye
yerim onu ben tedi markettede gördüm ben nehircim eger varsa sizin orada bak bir tane mi aldın 2 mi kuzum bende düşünüyorum zaten model olarak hep bu var artık sanırım bende alıcam güle güle kullan

ben 1 tane aldım. :26:

sağol kuşuuummm

Kızlarr nasılsınız gelemiyorum gene, koşuşturma gerçekten bitmiyor :18:
Bizde cumartesiden beri baya birşeyler aldık
Banyomuza Kulozet Takımı, uyumlu 3 havlu, 2 ayak havlusu, Banyo Aksesuarları(Çöp Kutusu,Kulozet Fırçalığı,Sabunluk, Sıvı Sabunluk, Dış Fırçalığı, Diş Macunluğu) aldık birtek çamaşır sepetimiz kaldı banyomuz için

Dünde Yatak odamızın son eksiklerini aldık diyebilirim.
Uyku Seti, Battaniye, Çift Kişilik Yorgan ve 4 yastık aldık. Yanınada Yemek Hazır yazılı bir önlük hediye verdiler
Yatak odamızında sadece Yatak örtüsü kaldı.

Bugünde erzak kürekleri oluyor ya onlardan aldık

Tabiki halı perde ve avizeleri saymıyorum onları son anda alacaklar arasında

sağolun bebiklerimmmm... sizlerin de sayesinde iyiyim böyle... iyi ki varsınızz

nihancım çok az kalmış nişana inşallah... çooookkk mutluyum senin adına

Sağ ol tatlışım evet çok az kaldı inşallah.

Perim maşallah canım eksikleriniz tamamlanmış çok şükür güle güle, aşkla kullanın hepsini, bizim ne çok eksiğimiz var dedim okuyunca:18: ve bunları biz ne ara alacağız yaa uzaktan çok zor

Son düzenleme:
kızlaar nasılsınızz

halime şükür yine ama ben biraz kötü gün geçirdim..:26:
yaşadığım üzüntüler, sınav stresi, panik atak, koşuşturmacaa derkenn bugün patlama yaptı bende
heryerim kasıldı,ağzımı açamaz oldum çok korktum ya inşallah bidaha tekrarlanmaz halime şükür

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…