Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

canım bende hic söyleme kp sordu ne parası bu hani 1850 tl idi dedi sen nasıl diyeceksin buda giyecegim camasırın parası diye :26:bence hic söyleme

Canım aynı fikirdeyim tamamen. O zaman nişanlımın da damatlığı alınırken o gün giyeceği ç çamaşır mı alınacak yani?? Anneler bazen yol gösteriyim derken daha beter karıştırıyorlar işi galiba.

Senin daha farklıymış kuzum inşallah rahatsız etmez bende emin degilim harika olacaklarından hala gözle görülür birşey yok sanırım sözede çıkmıyorlar dügüne kadar bitse bari
cıkar cıkar canım ya yine sor sen bugün

hu huuuu

ne var ne yok fıstıklar
hosgedlin canım nolsun aynı tas aynı hamam valla

heh yani bencede aynen öyle yapıyorlar herseyi bide o tarafa yükleme cabası..hele bizim zaten para belli babası krediyi verdi baska kurus vermeyecek yani aldırsamda ortak keseden aldırmıs olurum ben :26:

hoşbuldum kuşum

giremedim 2-3 gündür. nasıl gidiyo hazırlıklar

Son düzenleme:
eksk evleneene kadar bitmez kiiiiiii

baktım canım,hepsini güle güle kullanın

baban fincan takımı almış şaşırdım

Sagol kuzum ama bitsin ya evlendikten sonra daha zor olur bunları almak
Tabi ya almıs şu ana kadar ceyizime
havlular aldılar
cm nescafe fincanı
cay bardagı ve tabagı
kahve fincanı
vee o dev set dograma setini aldılar
asıl ben annemin ticketinle eve alışveriş yapma artık kendi evine detarjan falan almaya basla demesine sasırdım

sizinkilerde baya değişme vaar e olsun o kadar daaaa..

evet canım, evlenmeden almak lazım hepsinin, evlendikten sonra zaten borç ödenicek, bide ıvır zıvırla mı uğraşcan.

selam bebişkolarımmmmm... gelemedim kaç gündür.. özledim sizi.. geçmişi de okuyamadım daha.. sınav sorusu filan hazırlıyrdum ...bir ara bizim burada kk engelliydi, anlamadım, ben de.. galiba ben çok giriyorum diye engellediler
beni sorrasanız ben çok iyiyim bebikler.. hem de çok çok.. düşündüğümden daha çabuk toparladım.. hayat güzel yaaa... hiçbir şeyi dert etmeye gerek yokmuş.. keyfinize bakın bebikolarım, canınızı hiiiiç bir şeye sıkmayın

hoşgeldinnn
*
oh maşallah her geçen gün daha iyi olacaksın inşallah

canım ne güzel bak cok sevindim tarih yazısı nasıl odlu degiştimi

Sağol edoşum, tarihimiz gün olarak belli olmadığından ocak ayının takvimini yaptırdım küçük, ordan nişan tarihimizi işaretleyeceğiz canım. İnşallah şubata sarkmaz :18:

Nihancıııımmm çok az kaldııı :) İnşallah içine sinerek çook güzel geçer nişan günün. Dualarım seninle.
Lavantaların fotoğrafını bekliyoruz.

Ebişim evet yaa az kalmış Allah nasip ederse. İnşallah öyle olur kuşum, lavantaların filan resimlerini nişandan sonra çeyiz topiğime eklerim inşallah kuzum olur mu?
Bu arada bence de her şey herkese söylenmemeli, yaptım de geçiştir bazı şeyleri. Yoksa çok büyüyo sorunlar kuzum.Sonuçta iç çamaşırı bunun parasını istemek de ayıp olur. Onlar düşünüp teklif etse amenna ama sonradan söylemek zor.

İşte böyle iyi ol kuzum

iyi akşamlar kızlarr

sınavda kopyalırımı botun içine koymuştum sınav çıkışı onlar orda canı sıkıldı herhalde dışarıya doğruu çıkmışlar..
hoca gördü sanırım ama odadan nasıl çıktımm birşey demeye vakti kalmadı..

Olllleeeeyyyyyyyy :) envymem çok sevindim iyi olmana

Arada tenis topuna dönen ben oluyorum nihancım. Dediğin gibi kp niye alsın benim iç çamaşırımı tövbe tövbeee... Ama ben anneme onun da parasını verdiler diycem. İki taraftan da kurtarmış olucam böylelikle

Son düzenleme:
sizinkilerde baya değişme vaar e olsun o kadar daaaa..

evet canım, evlenmeden almak lazım hepsinin, evlendikten sonra zaten borç ödenicek, bide ıvır zıvırla mı uğraşcan.

aynen öyle canım dün ütü masamızı ve çamasır asma şeyimizi aldım onun tam adı ne ya

Kendi doktorum dogum iznine ayrıldı Mayısta dönecek canım digerleride anlamıyor pek gidişattan bugün gitme işide olmadı çok yogunlarmış bir araya alamadılarcumartesi sabaha kaldı

olsun kuzum ya cumartesi gidersin artık

canım bu cok güzel haber ve dahada iyi olacaksın eminim

olsun canım kalp yaparsın ne güzel olur ya hic olmadı etiketi kendi cıkartırırsın

owwww aferim sana onlarda nasıl cıkmıs yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…