Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

5 kişiye fln vermen gerekiyo sanırımm ya da uyduruyo olabilirimm
verdimmmm olduuu bak

tabi canım ya gercekten cok yorucu

fiyatlar hep pahalı canım offf inşallah gönlümüze göre uygun birseyler buluruz

ebisim bence sevgiline söylemelisin kp falan degil oda babasına söyleyecek.. gerci gelinlik için alacagım çamaşırı ben olsam kendim öderdim onunda parasını almazdım ama..senin gelinlik ne kadardı kuzum bide satın mı alacaksın sen unuttum

canımm nasılsın..ya offf bitsin artık senin şu sınavlar

Kızlaaar bugün lavanta keselerim hazırlanmış, fotoğraflarını gördüm. Orda ismimiz yazıyor ya nasıl heyecanlandım
Sanki onlar biz değiliz, çok başka bir his bu ya. Şükürler olsun Rabbime.
Rabbim bir dert keder mani vermezse çok az kaldı.Güzel dualarınıza ihtiyacım var bebeklerim nolur dua edin, hayırlısıyla, sağlıkla olsun.
Dualarınıza çooook ihtiyacım var

canım sizin evinize aldığınız ürün benim bildiğim kadarı ile teknosa müşterilerine özel bir ürün teknosadakiler öyle dedi çünkü ama bilmiyorum nişanlımda o ürünü beğendi

biz mobilyacımıza sordum bizim odaya ve hattaha tv ünitemize en uygun 42 inch 107 ekran gidermiş zaten oda öyle geniş değil 117 ekran olsa abes dururdu

senin dediğin modeller gelecek yıl seri sonu olcak heee biz bile şu anda zorlanıyoruz bunları bulurken sende daha güzelleri çıkacak canım sakın almayın şimdiden

diimii.. nasipse kınamdan artan kınayla kına yaksınlar işte

maşallah gelinlik provaların başlamış

canım bana sorarsan sevdiceğine bir danış,o tatlı bir dille söylesin.. bilmiyorum ama ben iç çamaşırı konusunda çok çekiniyorum,annemden bile çekiniyorum düşün kv ye falan nasılım
hatta onları kendim almayı düşünüyorum,onlar bilmesinler hiç

sen daha iyisini bilirsin kuzum:26:

canlarıııım iyi akşamlarr

nasipse yarın ilk sınavım var.. inşallah iyi geçer tam düğün üstü sınavdan kalmak istemiyorum,yoksa balayımda sınavlarla uğraşıcam

Media marketten aldık canım eve olanı uygundu fiyatı ona özel kampanyadaydı öyle dedilertabiki tv alırken odanın genişligi gidip gitmeyecegi çok önemli 107 ekranda oldukça büyük tam oldu bizede Evi almadan ya da kiralamadan almayız herhalde haklısın kuzum zaten garantisi doluyor alırsak tv işi en sona kalmalı sağol canım

canım ne güzel bak cok sevindim tarih yazısı nasıl odlu degiştimi

canlarıııım iyi akşamlarr

nasipse yarın ilk sınavım var.. inşallah iyi geçer tam düğün üstü sınavdan kalmak istemiyorum,yoksa balayımda sınavlarla uğraşıcam
canım inşallah güzel gecer sınavın

Günaydınlar herkese
günaydınnn canım ve günaydın kızlarr nasılsın bakalım

canım ne güzel bak cok sevindim tarih yazısı nasıl odlu degiştimi

canım inşallah güzel gecer sınavın

günaydınnn canım ve günaydın kızlarr nasılsın bakalım

İyim edam çok şükür diş braketimi kırdım sanırım akşam dişçi yolu göründü banaSen nasılsın

Edoşum ben de öyle düşünüyorum, hiç söylemek istemiyorum, ama annemler gelinlikle ilgili bütün masrafları erkek tarafı yapar diyorlar. Arada kaldım. Yoksa adamlara ne benim iç çamaşırımdan.
Ben satın alıyorum canım, 1850 liraya her şey içinde anlaştık.

Nihancıııımmm çok az kaldııı :) İnşallah içine sinerek çook güzel geçer nişan günün. Dualarım seninle.
Lavantaların fotoğrafını bekliyoruz.

Tutkucum yukarda da yazdım ya, ben de öyle düşünüyorum.
Şimdi size yazarken aklıma geldi. Acaba kpye hiç söylemesem de annemlere ben onun parasını aldım kpden mi desem. Ne dersiniz?
Arada kalmaktansa böyle idare etmek daha iyi değil mi?

canım bende hic söyleme kp sordu ne parası bu hani 1850 tl idi dedi sen nasıl diyeceksin buda giyecegim camasırın parası diye :26:bence hic söyleme

hııı bana onu yapmamıstı adam dümdüzdü benimki gecmis olsun kuzum iyi şimdi rahatsız etmezse buna şükür bari

Senin daha farklıymış kuzum inşallah rahatsız etmez bende emin degilim harika olacaklarından hala gözle görülür birşey yok sanırım sözede çıkmıyorlar dügüne kadar bitse bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…