Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

iş çeyiz çıkarmayı atlatmakk
*
fena yakalanmışsınn
hemen üste çıksaydınn düğünüm var 3 ay sora diee

iş çeyiz çıkarmayı atlatmakk
*
fena yakalanmışsınn
hemen üste çıksaydınn düğünüm var 3 ay sora diee

defalarca kez tasındık eşyaların gidişini izledim ama bu kez sadece benim eşyalarım gidecek herkes oldugu yerde kalacak haklısın
lütfen okumayalım dedim güldüm ne diyim

Amin inşallah kocamanından güpgüzel olsun

evrene pozitif enerji gönderinn kızlarrr
burundan al nefess ağızdann verrrr :81::81::81::81::81:

İster istemez geriliyorsun canım kolay degil bir yuva kuruyorsunuz kafanda sorular hazırlıklar vedalar kavuşmalar bu duyguların hepsini biranda yaşıyorsun kolay degil ama içini ferahlatmaya çalış
haklısın bide uykum var sanırım ondada böyleyim uzun zamandır uykuya hasretim biliyorsun her aksam birsey cıkıyor..öyleki en son yine yatarak tv izleyim demiştim uyumus kalmısım kafayı koyunca artık direk gidiyorum

evrene pozitif enerji gönderinn kızlarrr
burundan al nefess ağızdann verrrr :81::81::81::81::81:

gönderelim bakalım

popüler kimliğe bürünebilirmissin edoşş
reple reple repleee

Yoruldun canım kolay degil valla biraz bakalım birşeylere diyoruz ayaklarım patlıyor ölü gibi yatıyorum eve gittigimdeki biz tam içinde degiliz elektrikli aletleri falan araştırdım o magaza senin bu magaza benimarkadaşımız vardı gittik konuştuk tefale falanda ugradık Allahım kendimden geçtim sizi düşünemiyorum dedim mobilyaya girersek naparız biz Allahım yardımcınız olsun edam zor işler

Kızlar nasılsınız? Bugün bir haftanın ardından okula gitmek ne zordu, iyileşememişim bi de tam. Öksürüğüm yoktu başladı yani.

Amiiin tutkucum, o kadar sorunlu problemli geçti ki sağ olsunlar nasıl hatırlarım bilemiyorum.

Nehircim ben de aynen öyle hiç sevmiyorum. Normalde abimin nişanlanmasını nasıl istiyordum hevesliydim onun için de. Şimdi kırıldım doğrusu. Diş gösterebilen bi yapım yok maalesef, dile getirdiğimde de annem babam üzülüo, fenalaşıyo korkuyorum bi şey olcak diye. Ne diyeyim ki, ne istesem ne konuşsam hayat bildiğini okuyo işte.Ben de akşına bıraktım artık ne kadarı olursa.

Niye aileler böyle sorunlu edam valla nedir yaa...
İkimize de üzülüyorum
Bu arada beğendiğin takım çok şık.
Ben de bellona briza modeline bayıldııım, ah ah öyle olsa benim koltuk takımım da.
Ama aşk çok pahalı bunu alamayız dedi.3800
Ama hep böyle pahalı sanki.

Aynen öyle valla kuzum, benden ziyade hep başkaları planlıyor yani.
O kadar ama o kadar yoruldum ki kuzum.
Ben de bugün görüştüm lavantayı yapan yerle, yetişir inşallah.
elbise tadilatlık değil canım pay yok değişim yapıcam normal bi kıyafet alcam giyerim artık gündeliğe bi elbisem de olmuş olur bu bahaneyle Annemlerde bakıcam bulurum inşallah dua edin:18:
Nişan olursa inşallah evde olcak canım. Mekan filan iyi ki olmamış zaten çıldırırdım.

kızlaar selaam
repmi veriliyomuş artık oow
11-12 yaşlarındayken grup hepsinin forumunda takılıyodum çok,rep mep fln vardı.. eskiler aklıma geldi duyunca
bunu ndn yazdım bende bilmiorum ama sallayın

ama öyle kuzum ya,inan ilişkimize başladığımzdan beri ailevi sorunlarım bitmediki..
artık evlenince anlarlar belki değerimi:26:

sen nasılsın canım,nasıl gidiyor hayat

evet nehircim sizinle aynı modeli seçmiş olma ihtimalimiz var kullananlardan biliyorum çok memnunlar

biz çok araştırdık paylaşayım yararrım olsun

LG 42LA640S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV

LG 42LA620S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV

LG 47LA640S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV

Akışına bırakmak sanırım en iyisi canımcım kendini yıpratsanda üzsende bazı şeyler degişmiyor o yüzden sevdigine odaklan güzel günlerinizi düşün abinde elbet anlayacaktır hatasını öyle düşünüyorum hevesin kırılmasın ama hiçbirşeyden senin en güzel günlerin

Bizim evde kullandığımız senin paylaştıgın 2.sıradaki canım

LG 42LA620S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV +4x 3D gözlük
yeni aldık memnunuz

Çeyiz için düşündügümüzün ismide böyle geçiyor canım çok anlamam ama sanırım aynı gibi

LG 47LA620 47 inç 119 cm Ekran 3D SMART LED TV HDMI USB Dahili Uydu Alıcı

Hemende bizimki oldu daha almadık tabi fikrimiz degişebilir zaten tvlerin fatura kesildiginde başlıyormuş garantisi bu bizi frenledi sene kaybı yaşarız o yüzden bir sonraki bahara

Son düzenleme:
Kızlaaarr, cumartesi ilk gelinlik provama gittim :) Heyecanlı bir durum yaa, daha sadece kırık beyaz bir elbise gibi görünüyor tabi ama ben duygulandım falan :)

Bir de bir şey sormak istiyorum size. Şimdi benim kpnin tavırlarını az çok biliyorsunuz, elini cebine atmayı pek sevmiyor. Gelinliği karşılamayı kabul etmesi bile çok şaşırttı beni. Ben anlaşma yaparken gelinlik için 350 lira kaparo verdim, onu ben sana veririm dedi. Şimdi ilk prova günü de 200 liraya iç çamaşırı aldım gelinlik için, annemler bozuldular biraz, neden ben ödüyormuşum, bunu erkek tarafı alırmış falan... Şimdi ben söylesem mi 200 lira da masraf çıktı diye, tabi bi de bunun daha ayakkabısı falan da var. Onda da laf söyleyecekler. Bilemedim valla. Bi yardım edin banaaa

ben hala sana rep veremiyorum neden kac kişiye vermek gerekiyor sana verebilmek için :44:veeee evett sonunda degiştim

Edoş yaa şu rep işini ben hiç bilmiyorum bana da anlatır mısınız? Cahil mi kalmışım ben ?

Nişan evde olacaksa normal kıyafeti de kaldırır kuzum, hiç kafana takma olur mu. Zaten inanın, günler önceden planlansa bile o gün muhakkak unuttuğunuz ya da atladığınız şeyler oluyor. Sadece tadını çıkarmaya bakacaksın artık. Napalım böyle olması gerekiyormuş deriz biz de.

Sen o evden bir ayrıl, sabah kalkınca seni göremesinler, o zaman görürüm ben onları. Sen de o saatten sonra mutluluğunun tadini çıkarırsın inşallah kuzucum.

Benim de bildiğinden farklı bir şey yok. hazırlık, koşturmaca, uğraşıyoruz kuzucum.

Günaydınlar
Tünaydın mı deseydim
Nasılsınız bakalım
Selam vereyim dedim
Finaller bitti yoğunluğum bitmedi
Bugünde koşuşturaacağım sonraa yarın İnşallah dinç bir şekilde buradayım,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…