Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

ya kuzum ama işte büyükler biri hani şu gercek yüzlü bebek falan diyolardı onu 5 yıl önce falan almısımdır o bi digeride ondan daha büyük dedem ben dogmadan önce almıs benden 1 yas büyük ablam sayılır yani cok yer kaplamaları sorun kücük olsalar bi abim vardı benim ablasının ceyizi cıkmıs ve önce damat tarafının ellerinde kızın koca koca bebekleri olmus utancıma cevreme bakamadım diyodu sanki cocuk evlendirir gibi oyuncak cıktı diyodu bizimde öyle olur o zaman benim hele büyük bebegimi her kolide almaz

Büyük bebek daha güzel keşke benimde olsaydı görsünler ne olacak farklı hoş geldi bir an gözüme

ayyy aslında seninkide pek bir esprili olur biliyomusun barbie ve tavsan koca sonunda kavustular

Ama bu sefer eşime hakaret gibi olur Ayy Allahmı söyletti eşim (Ben söylemek istiyorum aslındada çaktırmıyorum:78:)Aklımda bir gelin barbie ve damat barbie arabanın ortasına oturtmak var ama

Ama bu sefer eşime hakaret gibi olur Ayy Allahmı söyletti eşim (Ben söylemek istiyorum aslındada çaktırmıyorum:78:)Aklımda bir gelin barbie ve damat barbie arabanın ortasına oturtmak var ama

oda var tabi bizde dicez dimi eşimmmmmm diye
güzel olur ama kücücük olur ayy bide arabadan cocuk vs koparırsa onu sinir olurum ben

oda var tabi bizde dicez dimi eşimmmmmm diye
güzel olur ama kücücük olur ayy bide arabadan cocuk vs koparırsa onu sinir olurum ben

Büyüklerindende olabilir ama erkek olanını bulmak zor olur Evet eşim diycez inşallah birsürü güzel kelimeler var evlenince söylenecek

kızlar yaa net mevzusu konuşulmuş benimde çok ilginç nişanlım nete gerek yok almayalım diyor ama bende netten film izlemye dizi izlemeye bayılıyorum yabancı dizileri izlemeyi seviyorum nişanlımın oyun oynaması sorun değil bende onla oynarım ama o benim ona ilgisiz davranacağımı düşünüp net istemiyor bizdede tam tersi bir tablo söz konusu sanırsam

İnşalalh canım, herşey güzel olacak tabi.
Gerçekten hem şaşırdım hemde yok artık dedim.
Hatırlama bencede artık güel şeylerden bahsedelim :)
Aranan kriterleri de koymuşsun :) Bunlardan bahsedelim :)

Kızlar uzak kaldım çok ya nasılsınız umarım herkes iyidir. Aklımdasınız unutmayın beni

Unuturmuyuz canım, nasılsın?

Mor olduğu için de ayrı bir çekti elbise
Etek kısmı hafif kabarık belki bende düşünüyorum Edam bunun gibi. Benim nişanda bir nevi senin gibi olacak, oynama falan olmayacak tahminen. Az kişiyle, en azından kınada biraz daha özenli elbiseler seçerim :)
Ohh ohh neler alınmışş :))
Nikah günüde ayrılmış
Anladım canım, bende kiralarım diye düşünüyorum bir taraftan bana özel olacak o yüzden ben direk istiyorum

kızlar nasılsınız
benim hiçç moralim yok.. ailem sorun üstüne sorun çıkarıyo
Rabbim yardımcımız olur inşallah..

geçmişi okuyamadım,inşallah hep güzel haberler vardır

(bu arada geri sayaçlar nereye gitti kızlar
:26: bir hevesle giriyodum güne bakmak için oda gitti)

İnşallah rahat edecegi bir yer çıkar canım kısa dönemmi uzun dönemmi gidiyor askerinBol bol zaman geçirin tabi görüşürüz canım

İnşallah yedek subay olmazsa kısa dönem olacak canım, Aminn çok teşekkür ederim inşallah hayırlı rahat yakın bi yer çıkar

Şafak sayma şafağımı öğrenme şafağım 6

İyilik kuzum bolca stresli askerlikten ötürü
Sen nasılsın?

Gizcim sizin durumda zormuş sen ikna et nişanlını net için eğer seviyorsan film dizi izlemeyi zor olur biz bayılıyoruz yani filmsiz duramayız birde alacagımız tvyi bile netli gözlüklü falan seçicez inşallah bizim kaçarımız yok Böyle daha romantik daha çok ilgi gösteririm sana de
İyim canım ama sen iyi degilsin sanırım ne oldu aşılmayacak sorunlar çıkarmıyorlardır inşallah size aileler hep böyle geriyor çiftleri yaRabbim yardımcınız olsun canım
İnşallah yedek subay olmazsa kısa dönem olacak canım, Aminn çok teşekkür ederim inşallah hayırlı rahat yakın bi yer çıkar

İnşallah canım yedek subay olarak giderse digerlerine göre daha rahat oluyor tabi ama insan kısa dönem istiyor biliyorum bu duyguyu bende yaşamıştım çok şükür gönlümüze göre bir yer bir görev kısa dönem çıkmıştı siz nasıl istiyorsunuz bilmiyorum ama gönlünüzdeki olsun inşallah

Aminn canım benim çok teşekkür ederim

İyim canım ama sen iyi degilsin sanırım ne oldu aşılmayacak sorunlar çıkarmıyorlardır inşallah size aileler hep böyle geriyor çiftleri yaRabbim yardımcınız olsun canım

canım eve birşey almak istemiyolar..herşeyi erkek tarafa aldırmak istiyolar..halbuki düğünler burda bizim yarı yarıya olur,herşey yarı yarıya olur.
Bizmiyiz erkek tarafı yoksa onlar mı diyo.
Eve harcadıkları paradan hal haberleri yok
sadece koltuk takımı almak ıstıyolar başka birşey yok..

Rabbim hakkımızda hayırlısını verir inşallah

bizde tv modelini led smart 3d tvlwerden seçtik tv kafamızda belli hatta teknosada indirimde bugün belki alırız 42yada 47 ekran alacağız tv byleyken evde net olmaması absürd olacaktır, işin garibi benim nişanlım da filmkolik üniversitede sürekli film izlerdik netten hatta bazen ben evde o kendş evinde aynı anda film izliyoruz skypedede birbimizi görüyoruz böylede çılgınız ama işte gelde anlat kendisi isteyecek neti

ben şimdi net olacak olacak desem onda ters teper boğa burcu suyuna gitmem lazım ona aşkım hiç gerek yok net almayalım böyle daha iyi dersem o aaaa olurmu öyle şey net lazım der

Off çok zor durum canım peki mutfak eşyalarını falan tamamlamışmıydın canım neden öyle yapıyorlarki bütün yükte tabi erkek tarafına olursa sen arada sıkışırsın peki sevdiginin ailesi birşey diyormu ya da erkek arkadaşınmı yapacak herşeyi öyleyse daha zor

O zaman kesin net alacak canım başka türlü olmaz o iş ihtiyacını duyacak alacak canım merak etme sen film hastasısınız sizde bizim gibi netsiz olmazbizde baktık Led Lgnin 3dli smartlı aynı tvmi yoksa kafamızda 119 cm falan yazıyordu kaç ekran oluyor hiç anlamam ama

enişte haklı tabi hem film izlemeye cok vaktimiz olmayacak kızlar önce iş sonra temizlik yemek filmin ortasında uyur kalırız benden söylemesi :18::18:

Kuzum azıcıkda olsa içinde varsa oyna arkadaslarınla bide ben boncuga uydum iyiki uydum az buz diyip elbiseni öylesine secme içine sinsin

canım hic sıkma canını hepimizde aynı hep damat tarafı alsın..çok akıllı bu kız aileleri işin kötüsü mesela benimde erkek kardeşim var oda evlenecek aynı şey aileminde basına gelecek ne kadar kötü

şafak sayma safagını ögrenme safagına azıcık kalmıs neeee safak sayfa safagını ögrenme safagımı kız sen üzülme şimdiden daha cok var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…