Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

günaydııııınnnn :)

Valla benim sevdicek hiç de kasıtlı yapmıyor bence. Bizim gibi bakamıyorlar dünyaya, tamamen bu sebeple...
o bir gerçek zaten canım, bizim baktığımız gibi bakamıyorlar hiç...

ya ''her şeye ağlıyor zaten bu da'' diyorlar, ya da ''bunda ağlanacak ne var ki''... sonra dediğin gibi insan daha çok ağlıyor sinirden.. onu anlayabilecek olanı gerçekten yok sanırım.. varsa da milyonda bir filan.. ağlamak saçma, ağlamak güçsüzlük, acizlik onlara göre..

aaa bak o danteller pek mühim.. benim annem de öyle, her çeyiz mevzusu açıldığında 'tabak çanak kolay, hazır şeyleri gider alırsın dantelleri sardırmak lazım ama'' ne dantelmiş yaaaaa!! :)))
aman kuzum boşver bak ne güzel sevdiceğin yanında en azından, yardımı olmasa da desteği oluyor.. ikiniz birlikte her şeyin üstesinden gelirsiniz siz.. boş ver çok kişinin karışmaması daha iyi, sonra söz söyleme hakkı bulurlar...

Heh işte kuzum ben agladıgımda sen aglama sana kıyamam canım aşkım bitanem vs dese susucam ama şimdi neden aglıyosun ne var ki bunda senlede konusulmnuyo gibi dedigi zaman daha cok aglıyoırum
evet ya ne dantelmiş anacım canım benim inan insanların yardımı olmuyor ama herseye yinede karısıyolar onu öyle yapmasaydın o öylemi olur..eee nasıl olurdu söyleseydin o zaman yada sus işte ugrasıyoruz herseye

insan onu bekliyor işte, bir canım cicim yapsın, ama yok.. ne yapalım Allah onları da öyle yaratmış demek ki.. idare edicez napcaz mecbuuuurr... :))

işte şimdi böyle karışan bir de yardım etse düşünsene ohoooo.... yandın o zaman sen.. boşver kuzum takma kimseyi.. takıl kafana göre.. sen zevkini çıkartmaya bak işin, canın nasıl istiyorsa ve imkanın da ne kadarına elveriyorsa o şekilde yap kuzucum..

haklısın canım o zaman daha cok karısırlar ama bilmiyorum ya insana herseye kosturmak agır geliyo ki asıl kosturma bundan sonra baslayacak zaten o ayrı

Daha iyiyim kuzum igneler ilaçlar çok şükür işe yaramaya başladıHazırlıklar nasıl gidiyor

İyi masallah daha iyi ol inşallah canım hazırlıklar tıkandı kaldı vallahi bu hafta sonuna kadar kına için mekan bakmamız lazım aslında pazar günü mobilya bakalım diyodum ama vazgectik bu pazar kvlere gidicem inşallah kahvaltıya su böregi alsam diyorum nasıl olur :44:

Su böregimi dedin çok severim çok Peki kendin yapsan marifetlerini göstermeye gelmişmi denirki kahvaltıya gidiyorsunya sonuçtaHalledilir diger işler canım kına mekanı nasıl birşey düşünüyorsun en çok takıldıgım konulardan önceden olsa kendi kapımızın önünü istiyordum bahçeli bir evde oturuyorumdaama rahat edilmez oynayamam erkekler olur falan diye vazgeçtim bizim eve yakın bizim semti sevmesemde bir dügün salonu tarzında bir yer olacak sanırım mecbur

ayyy hic ugrasmasam kuzum şimdi onun için sabah erken kalkıp pişirmem falan lazım bari bekarlıktaki son uykularımı yemek yapmadan gecireyim zaten cok erken gitmeyi planlıyorum yani sevdigim beni sen uyandır diyo gerci o kadar erken gidebilirmiyim bilemedim ama süpriz mi yapsam ki 12 de gelicem diyip 10 da kapılarında olsam ama ya annesi falan dısarı cıkarsa evde kimse olmazsa olmaz laf söz eden olur ama yokya hic olmadı anneannesi olur sonra mecbur el mahkum kahvaltı hazırlanmasına yardım edicem zaten 10 da gitmek için benim en iyi ihtimal 8 de kalkmam gerek :26:bide börek yaparsam ohooo
canım bizde salon tutucaz ama iki salon arasında kararsızım bir tanesi perşembe veriyo cuma kabul etmiyo 900 tl ve erkek 10-15 dıasında gelemez diyo bende son 1 saat isteyen gelsin istiyorum gelmeseler bile sinir etti bu davranıs sonra huzursuzluk cıkar diye korkuyorum ama Allah var salon güzelll ve süper müzil calıyolar egleniyo insan
digeri 800 müzikli 700 de biz müzik calarsak ve ben 100 indirim yaparız diye düşünüyorum..salon eski tip digerinde hic direk yok ortada kolon ama bunda baya var hee ama ikisinde ortada oynama alanı geniş rahat tabi 1. daha geniş bu cuma olur kapılmamıssa işte o güzel insanlar cuma daha cok gelir ve daha uzun kalırlar bence çünkü mayıs ayı okullar acık falan cuma olunca en azından haftasonu geldi derler bide bu salonun müzikleri nasıldır bilmiyorum riske atmak istemiyorum herkes güzel calamaz bana kalırsa eger bu salon olursa müzigi biz calalım pc den diyorum onuda annem kabul etmiyo bilmiyorum napıcaz sence ?

Bayağı kafan karışmış kuzum haklısın da benimde karışırdı alttaki resimlerde perşembe günü olanı görebildim gayet güzel kına için uygun digerini açamadım gösterilmiyor yazısı çıkıyorPazar düğün olduğu için cuma kına olması daha iyi perşembe çok erken gibi yani cumartesi olsaydı nikah tamam ben cumartesi istiyorum düğünü bulursak eğer perşembeye atılabilir kına o şartlara göre değişiyor işte dediğin gibi gelme ihtimalleri daha yüksek cumartesi okul yok bazılarının işi de tatil olabilir ya da yarım gün daha çok geç saatlere kadar eğlenme ihtimali var :106:Cuma günü olan daha uygun ama şu müzik çalma olayında bende kimseye güvenemiyorum hiç güzel hareketli parçalar çalamıyorlar pc den ayarlayabilirsen bütün müziklerin indirilmesi ve düzene sıraya koymasını başarırsan ve bir kaç uyuz çıkıp onları salonda değiştirmeye kalkmazsa çocukları başına koymazsan sizin çalmanızlada ortaya güzel birşey çıkar ama o saçma insanlar uzak duracaklararkadaşımda mesela tam oynuyoruz değişiyor müzik bir hareketli parça çalmıyor herkesin oynayacağı yani kınadasın halayda çekilecek ankara havalarını çok severim mesela arada roman ve karışık parçalar kına yakılıyor yani kına yakılırken olan müzik çok önemli bunu o yerle görüşmen gerekir video varsa izleyebilirsin şarkı listelerini görebilirsin eger güzelse çalınanlar onların çalması daha mantıklı öteki türlü sinirlerini zıplatabilirler sonra gelin kendi kınasında birde şarkıyla ilgilenmek zorunda kalıyor

Son düzenleme:

ben denedim acılıyor canım ya fotolar kısmında :18:
işte kimi adam var mükemmel calıyo oynayasın geliyo kimide öyle berbat calıyoki sanki dans edeceksin bunun riski var :44:
tabi müzik işinde herkes yardım etmeli nişanda evde olunca biz caldık ama dvd de calınca aradıgımız parcaları bulamadan sürekli aynılarında oynadık laptop olunca o kolay oluo ama bide dediign gibi durum var ne kadar basına birinide koysan bizimkiler dayanamaz herkesin dediigini acarlar o konuda haklısın düşünyorum kardeşimi basına koysak biri gelicek oyy tombulum tombulum yoldan geldimm yorgunum calarken ( nereden esti aklıma bilmiyorum onu calmam ) digeri küt gelicek caney caney isteyecek ( bunuda salladım ama ne güzeldi o halay sürekli aynı müzik calardı ) bi digeri abe kaynana derken tam ona adapte olmusken küt mezdeke gelecek haklısın yaaa buda sinir bozucu bak işte perşembe olan ve uyuzluk yapan adamlar gecen kınaya gittik öyle bir caldıki düşün ben zorla gittim kınaya kimseyi tanımıyoruz bosver yorgunum dedim anneme ama bi gittik ben zor tutuyorum kendimi annem bile öyle dedi oynayasım geldi diye o kadar güzel

bak buda internetten buldum cuma olan salondan http://www.youtube.com/watch?v=8HM0e713JqE gecen aksam evde azıcık baktık ama ev kalabalıktı bisey anlamadım buradada video acılmıyo senin dinleme imkanın varsa bak bakalım ama sanırım sadece calan onlardan digerleri dügün sahipleri gbii :44: anammm ne zormus bu işler yav

Yönetim engellemişo yüzden açamıyorum kuzum en son gönderdiginide açamıyorum malesef bazı sitelere yasak koymuşlar şarkı video izleyip napacaksam sankibence aklım perşembe günü olanda kaldıysa öyle yap birde şöyle bir gerçek var deger veren gitmek isteyen muhakkak gider ben olsam giderim ister cuma olsun ister pazartesi hiç farketmez yanio çalma kardeşinede versen o da eglenmek istiycek belki şarkı ayarlamaktan adapte olamıycak valla ben hep bu aksilikleri gördüm hiç karışmayanını görmedim o yüzden salonun eline vermek en güzel çalma listesini falan

ayyy bide calma listesimi veriyoruzzz salona :18: yok kuzum kardeşim en fazla ben arkadaslarımın yanına gidicem der daha bu yasına kadar oynadgını görmedim gerci nişanlımda öyleymiş görümce şaşırdı oynuyo görünce ama masallah hic oturmadı canım sevdigim arada sadece erkeklerin yanına gitti geldi tabi biliyo oturursa benim çenemden kurtulamaz ayyy nasıl korkutmussam milleti aklıma gelince gülüyorum nişan yüzüklerimizi kesen büyük amcamız sevdigimin kurdelesini fazla uzun kesmiş benimki iyidi ama yengemde sevdigime dur demiş ucundan keseyim kurdelenin hem kızlara veririz garibim canım sevdigimde önce edaya soralım ona göre keselim demiş bende onay verince kurdelenin ucundan kesildi ama bak bende öyleyim bende onun sözünden cıkmam (bayrak ne alaka bilmiyorumda saygı durusu )masallah bize
aptal yönetim ne diye kapatmıski siteleri benim ne oldu bilmiyorum ilk zamanlar vardı şimdi üzgünüz acamıyoruz diyo bende dokunmuyorum nasılsa sadece kk dayım
canım perşembe olan salonda bi perşembe kötü 2. de erkek gelemez en fazla 10-15 dedi..
Tamam bende 9.30 yada 10 a kdar sadece bayanlar olsun diyorum ama son 1 saat dügünde olmayacak ya yakın erkekler gelsin oynaylım diyorum..tabi o aksam nasıl olur bilmiyorum ama direk adam böyle diyince sinir olduk belki hic gelmeyecekler belki 50 erkek gelecek bilememki
kardeşimin sünnetinde salon babam davulcu köcek getirdi diye kızdı müzigi kesti sonra arızalandı dediler gittiler parayı babam eksik verdi ama eglence bölündü neye yarar..korkuyorum kınadada sorun yapar adam sonra müzigi keser babam yine parasını eksik veririz diyo ama o anda paradan daha önemli eglence

Diğer cuma günkü salonda belki o tarz bir ayarlama olabilir belki kuzum dügün yerlerinde bazı müzikleri veriyorsun tabi dans,pasta,giriş,ikinci dans,slayt falan böyle farklı birkaç detayı var her müzigin ayarlımı bakıyım özel konular o yüzden onları sormuyorum belki süpriz yaparsın Saygıya egilirim işteKişilerin birbirini sayması deger vermesi önem vermesi çok önemli kuzum ve dedigin gibi bu karşılıklı olan birşey maşallah sizeSalon biraz çirkefmiş ne demek müzigi kesmek gitmek falan çok saçma böyle yerleride ilk defa duyuyorumeglenme yeri degilmi yani farklılıklar olabilir ne saçma ya bende sinir oldumdiger yerin müziklerine listelerine bir bak derim kuzum dedigin gibi sayıyı nasıl ayarlayacaksın en az 10 kişi rahat olur zaten en yakınlar diger ekstradan kişiler muhakkak çıkar

hııı o kadarcık müzigi tamam kız benden bastan sona sandım hangileri süpriz anlamadım kuzum bide ben kınadan sonra sevdgimle dans etmek istiyorum konfetiler patlasınnn onu adama söylemek lazım size ne zaman olacagını bi arkadasım söyler derim olmadı siz calarsınız güzel bir dansssss nişandaki mücigi sevdigim secmişti bunu ben secicem banane ne secsem kuzum fikrin varmı bunada sizede masallah tabi canım ya kücüktük o zaman cok anlamadık ne oldu şimdi olsaaaa ama işte huzur kacıyor bunlar olunca :44:aynen cıkar tabi canım ya aman gelmeyin mi dicez tabi bana kalsa oynamaycak adam gelmesin o ayrı bizim bi tanıdık vardı cok güzel olmustu kına yakılana kadar hic erkek yoktu kına yakıldı sonra bi baktık bi sürü erkek geldi hepside oynadı göbek attı halaylar cekti süper olmustu önce kına sonra dügün gibi

Öylede olabilir keşke olsa ben listeyi hazırlardım zevkle kocaman bir çalgı listesisüpriz dedigim belki dans müziginizi söylemek istemezsin pasta müzigini sonuçta henüz düşünme aşamasındasınızdır yani ne güzel olur tabi kınadan sonra bence ayarlarsınız canım o kadar güzel şarkı varki önemli olan sizi yansıtması sizi anlatması sen dans müziklerinden başla dinleme bence anca biter yabancımı türkçemi onada karar vermelisinbizede maşallahşimdi olsa sen ne yapıyorsun kavga gürültü ama öylede saç baş huzur kaçacak işte keşke yapmasalar çok çirkin bir hareketçok güzel olur bence kına yakıldıktan sonra zaten 10dan sonra yakılıyor genelde ee birkaç erkekten ne olacak gelsinler oynasınlar onlarda kına kapanışını yapsınlar yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…