Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

canım hatırlamaya calısıyorum ama hatırladıgım kadarıyla orası pazarda vardı off ne olacka bu iş konusu bilmiyorum memnunum işimden ama maddi yönden degilim hicbir anlamda nasıl olabilirim gerci aldıgım parayı siz biliyosunuz para bile degilki bu zaten %80 ev cok ters kalacak buraya hani diyorum iyi bir maas alsam degse ama o kadarcık para için degezki şimdi bile degmiyo evlenince tüm yük omuzlarımda olaca off bilmiyorum kafam cok karısık

canım evet bulasık makinesi düşünmüyorum
bak görüyomusun bi renginde dolayı 400 tl fark ve bence beyaz daha güzel bizde evde denemiştik bulasık makinesinde kısayı dedigin gibi olmustu :44:
camasır makinesinde bende 7-8 düşünüyorum canım :44:eskiden sırf 7 diyordum ama belki 8 de olur :44:sagolasın canım bilgiler için

Envymemmmmm canım benim senin rüyan tamamen bilinç altı. Araba kazasını rüyanda görmüşsün. Ve onun olmadığını, yalnız kaldığını görmüşsün.

ebişimmm.. kuzummm benimmm.. bilinçaltımda bir şeyler olduğu kesin.. ama edanın yorum da süperdi.. :) aynen hayatımı gördüm aslında..
sen nasılsın bebeişimm?

ebişimmm.. kuzummm benimmm.. bilinçaltımda bir şeyler olduğu kesin.. ama edanın yorum da süperdi.. :) aynen hayatımı gördüm aslında..
sen nasılsın bebeişimm?

iyiyim kuzucum, bildiğinden farklı bir durum yok aslında. Arada nişanlımla kapışıyoruz. Onun dışında bir şey yok. Uzakt a olması artık çok yoruyor beni, bir de her şeyi tek başıma yapıyorum. O da bazen bunaltıyor, ben de çenemi tutamıyorum kimi zaman..

Yavrum bence kadın çalışmalı kesinlikle, ama sen çok yorulurum diyorsun haklı olarak. Yol insanı mahvediyor. Aldığın da yola gitmiş oluyor bir yerde. Yani karışık dediğin gibi.

rica ederim bebekimm, ne demek!!

tek başına her şeyi üstlenmek zordur bilirim.. Allah güç kuvvet sabır versin kuzucum.. ufak tefek kapışmalardan bir şey olmaz, tadı tuzu onlar da işte.. ama abartmak yok tabii

zaten diyorum bundan sonra hayatımda biri olacaksa yanı başımda olsun, bu yaştan sonra öyle hasretmiş,özlemmiş uğraşamam.. öyle uzun uzun beklemeler de istemem.. 3-4 ay içinde her şey olsun bitsin.. :)) tabi ki burada büyük konuşmamak lazım diye de durduruyorum kendimi.. :)) Allah hayırlısını versin..
Artık geçmişe bir çizgi çektim veeeeee....
Müstakbel sevgilimde aradığım özellikleri sayıyorum kızlar: varsa çevrenizde kriterlerime uygun biri tanışabilirim

1. Renkli gözlü, açık tenli, 1.78-1.85 aralığında, ideal kiloda, eli-yüzü düzgün.
2. En az yüksek lisans mezunu ( doktor, diş hekimi ve eczacılarda bu şart aranmaz)
3. Sulu göz bir bayanın olur olmaz şeylere ağlamasıyla dalga geçmeyecek aksine onu anlayabilecek
4. Çok değil ama, biraz romantik, arada bir sürprizler yapabilen, ve kendisine sürprizler yapıldığında bunun kıymetini bilebilen..
5. Nişan, düğün mevzuları söz konusu olduğunda kız tarafıymış gibi kendini naza çekmeyecek aksine kız tarafına azıcık naz yapma hakkı verebilecek, kendi nişanı düğünü için gelin kadar heyecan duyacak,
6. Eşinin, ailesine katılan bir üye değil, artık eşinin onun ailesi olduğunu idrak edebilecek,
7. Ve en en önemlisi, Allah inancı kuvvetli birisi olması.

adaylar iki aşamalı mülakata alınacaktır. :)

Vaaaaayyyyy :) Bundan fazla varsa bir tane de ben alabilirim :) 3-4-5 çok nadir bulunan özellikler yaa :)

Kuzum arada abarttığım oluyor ama inan haksız değilim. Hiçbir şeyle ilgilenmiyor, ben burdan ne yapabilirim diyor. iyi de şu teknoloji çağında bu kaldı mı?!?!? En azından ben bu kadar araştırırken sen de ucundan tutsan, yardımın dokunur yani... Gerçi arada ben söylenince bakıyor, o kadar alakasız şeylere yorum yapıyor ki en sonunda bırak ben yapıyorum diyorum.

İnşallah ebisim yaa

aldııgım para degse tamam ama inan asgrai ücretten cok düşük kalıyor elime 645800 alıyorum ama dedigim gibi 155 yol +200 ticket
yok valla kzı şimdiki aklım cocukken olsaydı büyünce ne olacaksın sorusuna cevabım EV HANIMI olurdu en büyük hayalim birgün ev hanımı olmak

ahh ahh benim sevdicekte şu 3. özellige bürünse

Bazen ben de işyerinde çok bunalınca diyorum nişanlıma, ya evlenince benim çalışmama izin vermesen olmaz mı diye Ama ekonomik durumlar buna müsaade etmiyor zaten...

Bazen ben de işyerinde çok bunalınca diyorum nişanlıma, ya evlenince benim çalışmama izin vermesen olmaz mı diye Ama ekonomik durumlar buna müsaade etmiyor zaten...

o konu bir garanti zaten canım kesinlikle müsade etmiyor ama işte beni anladıgını umuyorum biraz daha gelirim olsa tamam zaten calısayım ama düşündükce üzülüyorum valla ssk da yapmadı daha biliyomnusun bu ay dicem 3.5 ay oldu bana yapıcam diyeli 1.5 ay oldu ama yok daha

Anlıyorum tabi ki canım, değmez diyorsun. Haklısın tabi. O kadar koşturmaca yapacaksın, evine gerektiği kadar vakit ayıramayacaksın, bir de üstüne tatmin etmeyen bir para olacak. Zaten ilk tanıştığımız zamanlarda konuşmuştuk, sen çalışmayı seviyorsun. Ama bazen çalışmamak daha karlı oluyor.

ecm ne yalan söyleyeyim çok üzüldüm kuzum ya
ama vardır elbet bir hayırı.. geç olsun güç olmasın

siz bir olun yeterki,elbet sağ hoş olunca 2015 hemen gelir

Sağol canım, böylesi daha hayırlı olur umarım
Bizde çok fazla sıkıntı yaşamamak için böyle bir karar aldık inşallah düşündüğümüz gibi olur herşey. Sizin bir de uzaklık var, uzaklık yıpratıyor ilişkileri haklısın.
Evet canım hayırlısı böyleymiş demek

Ebisim biliyomusun bu işe girdikten sonra farkettim ki cocuk yasta calısmak çok yormus beni artık calısmayı sevmiyorum hele burada işte düşünüyorum bu devirde bu şartlara calısırlırmı diyorum neyse bunada şükür tabi Rabbim yardım etsin

burası da varmışş davet üzerine mi geliniyor bu sayfaya

yok kızz ne daveti

Bizde çok fazla sıkıntı yaşamamak için böyle bir karar aldık inşallah düşündüğümüz gibi olur herşey. Sizin bir de uzaklık var, uzaklık yıpratıyor ilişkileri haklısın.

Evet canım hayırlısı böyleymiş demek[/QUOTE]

Aynen öyle canım... O orda yalnız, ben burda.Yıllardır uzağız yetti gari

az da olsa vardır.. bir tanesi de benim olsun

yapamasa bile insan bir şeyler için karşıdakinin çaba gösterdiğini görmek istiyor di mi.. ama söylemeden yok, illa söylenecek şunu yap diye.. o zaman da dediğin gibi karışmasa daha iyi diyor insan.. acaba kasıtlı mı yapıyorlar ki iş üstlerine kalmasın diye ?

ahh ahh benim sevdicekte şu 3. özellige bürünse

niye anlamazlar ki di mi? sanki kasıtlı ağlıyoruz..

Valla benim sevdicek hiç de kasıtlı yapmıyor bence. Bizim gibi bakamıyorlar dünyaya, tamamen bu sebeple...

,
bilmiyorum o kadar iyi şükürler olsun ama her agladıgımda dahada cok aglayasım geliyo onun yüzünden çok aglayınca sulu göz herseye aglıyo zaten gibi görüyolar sanki ama öyle degil bunalıyo insan erkekler gibi kafamız rahat ve bos degilki..şu durumda bile binlerce işle ugrasıyorum aynı anda..hem çalışıyorum hem dügüne hazırlıyorum bi yandan kafamda borc harc hesaplaması bir dolu bir dolu şeyle mesgul kafam

günaydınn kızlarrrr
günaydın canım

Valla benim sevdicek hiç de kasıtlı yapmıyor bence. Bizim gibi bakamıyorlar dünyaya, tamamen bu sebeple...

ahhh ebisim aahhh bende çok şikayetciyim nişandada böyle oldu herseyin planını ben yapıyorum ben kosturuyorum benim tek sevdicek degil en azından onun kolundan tutuyorum geliyo bari ailem onun aileside öyle kimse bişey yapmıyo hepsini herseyi ben planlıyorum inan cok yoruldum..nişandan ve tanısmadan önce iki farklı kültür cakısmasın diye paraladım kendimi hee sonunda çok şükür anlastılar ama ben bittim gercekten cok ugrastım şimdide bu hazırlıklar yaaaa ben mi aceleciyim Allah askına söyleyin benden geride kalan herkes bu ne acele sende ne meraklısın yapılır edilir hersey diyolar cıldırıcam kimsede sunun ucundan biz tutalım demiyo..anneme gelince dedigi şu sen hep tabak çanak gelinlik kına düşün bi kerede şu danteller ne olacak diye düşünme önemli olan bunlar dedi böyleeee kaldım düşünebiliyomusun dantel hersey demekmiş heyyy allahım yaaa neyseki bari danteleri düşünmüyorum gerci onu bile bana bırakıyor altı üstü hurc alıcaz sen git al diyorum aman benim işim basımdan askın kendin al diyo tamam iyi hos alayımda herseyimi düşüneyim resmen kendi kafamdan adetler yarattım zaten :44: biri bana yardımmmm etsin sizde olmasanız varya kafayı yer insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…