Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Naber Emelcim..Geçmiş olsun rahatsızlanmışsın dünürüm söyledi..

Naptı veli Emel? Çeşit çeşit insanlar var işte naparsın?

ya sorma ömür başım dönüyordu midem bulanıyordu gözlerim kızarıyordu ağrıyordu gözümün odağını tam ayarlayamamaktan oluyormuş hep yan bakıyorum astigmat var zaten bir süre sonra harfleri net göremiyorum birbirine geçiyor hafler
özledim kızzz

Ben de özledim emelcim sizi..Perşembe günü yurtdışına çıktık giremedim aklım hep sizde kaldı..Bi de laptopumu almamışım tecrübesizlik işte..

Eşime dedim pc yi bana bırak canım sıkılıyo burda bırakmadı:mymeka:

ya bahçede kapının yanında çardak altında ders anlatıyorum çocuklar oturmuş kapı çaldı bahçe kapısı
açın diye seslendi kadın açamam kilitli diğer kapıdan girin dedim
kadın anahtarı bul diyor dellendim ne bulacam işim değil dersteyim dedim
kadın bağırıyor aç diye çocuklara açtırmadım
antrenman yapan öğrenciler vardı bir tanesi açtı
kadın bağırıyor sen bana nasıl bağırırsın diyor ben de görmüyormusun dersteyim dedim
haddini bil dedi bana ben de ona asıl sen haddini bil önüne gelene açamayız kapıyı sapığı var hırsızı var dedim
sen ne güne duruyorsun demez mi dellendim ne diyorsun sen dedim üzerine yürüdüm doğru konuş diyor kadın bi de öğrencilerin önnüde tartışıyorsun dedi ben de sanamı soracam nerde nasıl konuşacam dedim git işine dersimi çalışıyorun dedim hala konuşuyor uğraşmayacağım dedim yanında delikanlıdan bozma serseri gelmeyim yanına demez mi gelsen ne yapacaksın sanki dedim birşeyler dedi kadın bana söverek tahminice gittiler dersime kaldığım yerden devam ettim

:1shok::1shok::1shok:Kadına bak..Şu insanlar hiç hadlerini bilmiyo ya çıldırıyorum benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…