eşinizle ve sevgilinizle ilk tanışmanız....

D

didemce

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi didemce
sevgilinizle ve eşinizle ilk tanışmanız ve ilk buluşmanızı hatırlayan varmı...:asigimgunleri analımmı bir ...:1hug:çokk merak ediyorum kadınlar kulübünün bayanları sizin aşkınız nasıldı..:asigim:.hadi bakalım..:sm_cool::sm_cool::enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi didemce
çocuk esirgeme kurumundaki çocukları ziyarete gitmiştik grup olarak üniversitedeyken arkadaşlarımın sınıf arkadaşıydı öyle tanışmıştık

• Konu Sahibi didemce
çok üzüldüm demekki kimsenin tanışma anı diye bişey yok çok üzücü...:çok üzgünüm::bbo:
normal aslında ya görücü usulu ile evleniliyor günümüzde...
sevgiliyede bazı aileler karşı ...
benim konum yanlış oldu sanırım...CADIARZU

• Konu Sahibi didemce
ufff şimdi biz ayrıyız ilk aşkımdı anlatıcam ama:):):)biz hastanede tanıstık ben ilk işe başladığımda o izinden yenı gelmıstı.hastanın bahçesinde çardak vardı hep oraya giderdim yenı başladğım için insanları tanımaya çalışıyordum.oda geldi oyle bakışıyorduk sonra numaralar alındı sonra yemek sonra sinema felan derken baktık çıkıyoruz.çok güzel bir 2 yıl geçirdik.ama şimdi ayrıyız.haketmedğim şeyler yaşadım((((((((bu şekilde olmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…