Eşinizle tanışma aşamasından komik bir anınız var mı?

Lalalinda

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mart 2022
58
-9
31
Ben sevgilimden bahsetmek istiyorum. Çok çok tesadüfler zincirlemesiyle bir araya gelmiştik. Telefonumdan bir video göstermek zorundaydım, videoyu açtı izledikten sonra ekranı çevirip diğer videoyu geçmek üzereyken, telefonu lap diye elinden almıştım. 😄 Yanımızdaki arkadaşı da gülmüştü. Çok utanmıştım. Hala gülüyorum. O sırada sevgili değildik sadece tanışmıştık.

Cok oncelerden,daha evvel calisitigim bir firmada farkli bir birime mail atarken Adet olmasi gereken bir birimi koli olarak yazdiklari icin duzeltme talep edecektim.
Olmasi gereken mail : 001002 kodlu urunun tanimlamasi adet bazinda uygulaniyor.İrsaliyeye hatali olarak islenmis birim\miktari silermisiniz lutfen.
Benim yazdigim : Farkinda olmadan L gidiyor K geliyor:)
001002 kodlu urunun tanimlamasi adet bazinda uygulaniyor.İrsaliyeye hatali olarak islenmis birim\miktari si.ermisiniz lutfen.
Karsidakiler de hic bozuntuya vermedi..
Sonra konusu olunca,Oyle tanismistim ben :) Adam benim yazdigima da inanmadi\inanamadi :)

Lisedeydik. Seminer salonunun anahtarı ondaymış bir görev için. Bizim sınıfta da ben görevliydim prova için salona gittim anahtarı oradan şu çocuktan al dedi müdür yardımcısı. Ben de gittim salona, ışıkları mikrofonu kapatıyormuş. Çocuğu odada kapatmıştım gibi oldu :KK70: senin burada olduğunu bilmiyordum. anahtarı bana verir misin hoca söyledi dedim. Pis çocuk olmaz veremem. Ben hocaya vereyim git ondan al dedi. 4 kat peşinden yukarı çıktım. Anahtarı hocanın önünde devir teslim etti :KK70: ilk böyle gıcık bir tanışmamız olmuştu. Sonra yakın arkadaş olduk. Bir baktık sevgili olduk, evlendik şimdi de karşı koltukta uyuyor :/

X