Eşinizle nasıL tanıştınız?

DarkAngellotti

BeN ONa ReSMeN AŞıĞıM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
896
6
36
arkadaşlar eşlerinizi , sevgillerinizi nasıl buldunuz bu hikayeler hem çok romantik bazende çok komiktir hadi hepsini burda toplayalimhihoyyyt
hep kısmet işi derler ya böyle şeylere pek inanmazdım ama gerçekten öyleymiş
ben sözlümü kendi evimde buldum:)) yeni pc almıştım ama sürekli net kopuyodu
çıldırmak işten değil di babaannemde dediki bizim bi komşu var onun oğlu iyi anlıyo bu işlerden bi çağırım baksın tamam dedim sonra rahatsız etmeyelim boşver dedim
oda çağırım ya bişi olmz dedi gitti çağırdı ben ufak tefek bişi bekliyorum onun kapıdan girmesiyle benim kalbimin yerinden çıkması bi oldu o an dilim tutuldu sanki ve okadar belli etmişim ki bişi sordu hıı dedim o derece:1shok: pc yi yaptı ve gitti ama benimde aklımı başımdan alıp gitti bana modemini bırakmıştı o kapıdan çıktı ben telaşla dokunun ca yere düştü sonuç : paramparça giderken telini almıştım ertesi gün olanı anlattım kırıldı dedim sorun değil dedi tekrar modemi vermeye gittiğimde dizlerimin bağı çözülmüştü ben ilk görüşte aşık oldum ona ilk görüşte aşk masallarda demeyin bende öyle diyodum daha sonra sevdik çok bağlandık birbirimize şimdi ise kasımda allahın izniyle nişanlanıyoruz kısmet işte :asigim:

ben ablamı işyerinden almaya gitmiştim.ablamla birlikte tranvaya durağına gitmiştik.nişanlımda duraktaymış.ben onu farketmedim ama o bana çarpılmış.ablamla aynı işyerinde çalışıyorlar.ertesi gün ablama soruyor o kimdi diye ablamda kardeşim deyince nişanlım ayıp olur diye benden hoşlandığını söylememiş bile.tabi benim abla cakozlamış durumu.ben hep o tranvay duragından biniyordum.ablam gösterdi bigün onu.sonra tek başına durakta bekliyordu bir akşam.iyi akşamlar dedim sadece kafa salladı eyvah dedim yanlış kişiye selam verdik dedim.meger heyecandan ses çıkaramamış.sonradan öğreniyorum.yanıma bile gelemedi heheheh.tam 1 ay sonra ablam gel sana kardeşimi ayarlayayım demesiyle herşey oldu.şuan nişanlıyız.

benim eşim evlenmek için kız arıyormuş benim halamda baya sever aracılık işini öle konu komsunun kızları oldumu tanıştırırdı....eniştemle aynı yerde çalışmışlar....işte halam bana biri var çok efendi çok iyi dedi benim babamın amcasının kızını ayarlayacaktık neyse kıza gittim dedim kız istemedi.
halamda çok bahsedince çok övünce ben bakayım şu çocuğa valla almayacam dedim.çok övdünüz dedim ...eşimi hemen aradı halam dedi benim yiğenim var dedi ertesi gün geldiler görüştük 2 hafta çıktık ...6 ay içinde evlendik..7 sene oldu işteee

Ben onu bir ömür boyu taniyordum zaten, cocukluk arkadasim kendisi!!!

Sonra ben almanyaya geldim o türkiyede kaldi, seneler sonra izine gittigmizde ben genc kiz olmusum oda askderden geldi, birbirimize bakislarimizin degistigni hissettik...

Büyüklerde cok istedi onayladi!! Hatta hala beni "Bak bak o sümüklü kiz senmiyden yaw" deyip kizdirir

Bende ona evet sende o bücürdün degilmi hani bacagim kadar boyun vardi derim:roflol:

esımle netden tanısdıq.ben azerıyım o turk.skype den bulmus adresımı .ve mesaj atmıs adresım kapalı olduqundan bır haftadan sonra konusa bılmısık.benden kucuk olduqunu gorunce konusdum onla.konusmamızın sonunda yasının 34 olduqunu ıtıraf etdı(adresde 26 yazıyıordu).yasının 34 olduqunu bılınce sen sımdı evlıde cıkarsın dedım ,o serefım uzerıne yemın ederım bekarım dedı.bende aman yalan desende ne fark eder sonucda bena evlılık teklıf etmıyorsunkı yasaklarım senı bıter.oda kım bılır belkede teklıf etdım dedı.doqrusu onla arkadasca konusdum cok zekı mantıklı kıbar bırıydı (halada oyledı kuzum) ıkı haftadan sonra ben senı cok beyendım senı ıstemeye gelecem benden aılene baxs et dedı.ekım ayında tanısmısdıq aralıqın 12 ılk kez bakıya geldı annesıyle benı ıstemeye .martın 21 bakıda ımam nıgahı kıydık,22 ızmıre geldım .ve nıhayet nısanın 22 resmı nıgah kıydık.ama benım aılem esımle netde tanısdıqımı sımdıye kadar bılmıyor.netde tanısdıqımızı deseydım bu ıs olmazdı.kucuk yalan buyuk asklara yardım edıyor.sımdı 7 aylık hamıleyımALLAHIMA cok sukurler olsun esımı bana yazdığıycın.ondanda aılesındende cok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…