eşinizle en çok ne kadar dargın kalabilirsiniz???

vallahi 3 aya yakın bir süre dargın kaldığımı bilirim kötükedihüso ama çok yıpratıcı oluyor :1no2:

evet aynı evin içinde ama o kadar kızgındım ki ona sinrimden konuşmadım. o adım atmasaydı eğer öyle de devam ederdim :jeyyar: ama dediğim gibi çooook yıpratıcı ve zor bir durum allah kimseye yaşatmasın:Saruboceq:

evet aynı evin içinde ama o kadar kızgındım ki ona sinrimden konuşmadım. o adım atmasaydı eğer öyle de devam ederdim :jeyyar: ama dediğim gibi çooook yıpratıcı ve zor bir durum allah kimseye yaşatmasın:Saruboceq:

amin canım benim Rabbim kimseye yaşatmasın.ama iyi dayanmışın ben dayanamazdm yanına giderdim tebrk etmeli seni:lepi:

amin canım benim Rabbim kimseye yaşatmasın.ama iyi dayanmışın ben dayanamazdm yanına giderdim tebrk etmeli seni:lepi:
siz yine de beni örnek almayın insan sinir hastası olur böyle sessiz mücadelede.tartıştıktan sonra hemen barışan küs kalamayan çiftlere de hep özenmişimdir,keşke biz de öyle olabilseydik ama ikimiz de çok inadız çok :dilcikar:

biz fazla küs kalamayiz en fazla 1 saat yada tartissak bile yine de konusuruz sinirli bir sekildede olsa konusuruz yani ikimizde sevmeyiz küslügüyerimseniben

Asla küs kalamam denedim küs kalmayı ama yapamıyorum içimden gülmek geliyor yüzüne bakınca dil çıkartırım öpücük atarım kaydirigubbakcemile3 tutamam kendimi :1hug:

Valla ben en fazla yarım gün kalabiliyorum..OLmuyor i$te kaydirigubbakcemile3 $a$ırıyorum öyle günlerce küs kalabilenlere..

Darılsamda eşime küsemiyorum uzun süre konuşmayanlara da şaşırıyorum doğrusu dayanamam ben kocamla konuşmadan duramam. Gurbette yaşıyoruz zaten benim ondan başka buralarda kimim var onu çoooook seviyorumŞeniz

Allah'im .......ben 5 dakika dargin kalamam, tartisma yasansa, ben bir yere o bir yere ama hemen gelirim yanina, operim.....kesinlikle dargin veya suskun kalamam rahat edemem, aramiza birsey girer diye korkarim sogukluk olsun istemiyorum.....ozur dilerim gerekirse ASKta gurur olmaz!!!!

X