eşinizle başbaşa tatil mekanı

FashionbyHatis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
1.926
9
kızlar 1 nisanda dugunum var normalde balayına gitmeyecektik.
ailem 10 nisanda tatile gidiyor eşim bizdemi gitsek balayı yaparız dedi.benim kafamda yoktu acıkcası.
ayrı ev tutucaz. veya ayrı başka biryere gideceğiz.
cok uzak bir yer olmamalı istanbula yakın. olmalı.
ozellikle bole gece sahilde yuruyebileceğimiz bir yer varmı. ben tesettürlüyüm.
ağva vs soylemeyin lutfen:) birde şu gençlerin gidipte ortamı mahvetikleri yerlerde olmasın.
içkili yerlerde olmasın. :KK34::KK34: adalarda olabilir.

Ben Ankarayım ne kadar yardımcı olabilirim bilemem canım ama ben yinede yorum yapmak istedim araştırmanda fayda vardır...İstanbul'a yakın olarak Yalova + Maşukiye + Kartepe gibi yerleri tercih edebilirsin istersen bende tesettürlüyüm ve herkesin gidebileceği yerler buralar...Ben balayı için Abant'a gideceğim istersen sende araştır derim Yeşil Ev var oraya bakabilirsin veya Büyük Abant Oteli biz her ikisinede gideceğiz 4 gün birinde 3 gün birinde kalacağız kısmetse...Ayrıca tesettürlü bayanlarında gittiğini duydum Bolu'ya hem düğün stresini üzerinizden atmış kafa dinlemiş olursunuz orman göl kenarı manzara doğa yürüyüşü yaparak hemde iyice bi dinlenip balayınızı tamamlamış olursunuz...Onun dışında bir arkadaşım Büyük Ada ya gitti balayına gittiği otelden memnun kalmamıştı kendisi tesettürlü olduğundan ama orada bayağı bi otel var istersen araştır derim fayton...vb Adayı gezmek kafa dinlemek daha iyi olur...Aklıma gelenler arasında bir de Sakarya-Sapanca var istersen burayıda bir araştır gerçekten sapanca gölü harika bir yer kafana görede bi otel bulursan tamamdır :KK34: Bursa balayı için pek uygun olmasada aslında gezilip görülmesi gereken yerlerden biri...Trabzon Uzungöl var burasıda harika bi yer...sana sunduğum seçeneklerden umarım içine sinen bi yer olur :KK34::KK34::KK34:

bizde Abant buyuk otelde yaptik balayimizi ve cok memnun kaldik. deniz sahili olmasada golkenari yuruyus cok guzel.. golun uzerinde kahvalti imkani var.. ata binmistik oda cok guzeldi ve birde yedigolleri gezmeye gitmistik otele 40 kilometre falan.. doga harikasi yerler...kesinlikle tavsiye ederim.

Maşukiye Green Park Hoteli tavsiye edebilirim.Herşeyiyle mükemmel bir hotel.Ben balayımı orda yaptım..Ayvalık Sarımsaklıda güzel bir yer uzunca bir sahili var güzel hotellerıde var cunda adasını ne bileyim şeytan sofrasına fln gezebilirsin..Sapanca tarafındada güzel yerler var:)

ağvayı neden istemiyorsunuz merak ettim ben ağva düşünüyorumda bende tesettürlüyüm =)

X