eşinizin eşi ve siz

Ex-eşinizin çıtır eşi sizi çaya davet etti..

• hemen kanki olurum nede olsa ortak yonlerimiz var,zevkler aynı

OY: 0 0,0%
  • kankiymiş gibi yapıp ex-eşime iftiralar atarim.beni 835 kez aldatmıstı gibi..

• arada görüsür ex-eşimin hakkında tuyolar veririm işine yarayabilir

• Ankete Katılan
    12
  • Anket Kapalı .
A

Alala_2

Ziyaretçi
Eşinizin eşi ve siz

Ünlü aktör Bruce Willis, eski eşi Demi Moore ve onun şimdiki eşinin teknede çekilmiş fotoğraflarını görmüşsünüzdür Kelebek'te.

Bruce Willis, bir nevi miçoluk yapmaktayken, Demi Moore yeni eşiyle öpüşüp koklaşmakta.

Ve adetimiz olduğu üzere bize de yorum yapmak düşmekte.

Yaptık nitekim bütün hafta.

"Bu samimiyet mümkün ve gerekli midir?"

Bizim ünlülerin hepsi aynı cevabı verdi: "Nayır, nolamaz!"

Soran olmadı gerçi ama ben de fikrimi beyan edeceğim.

Olmayacak şey değildir.

Evet.

Fakat nasıl ayrıldığınıza bağlı.

Mesela, siz ilişkinizin fevkaladenin fevkinde olduğunu düşünmekteyken karşı taraf sizi tabiri caizse "piç gibi" ortada bırakıp gitmişse olmaz elbet.

Veya ayrılırken evdeki iki halıyla üç koltuğun derdine düşmüş, bu sebeple kanlı bıçaklı olmuşsanız yine zor.

Ya da karşı tarafı evliliğiniz boyunca canından bezdirmişseniz, adam/kadın kaçacak delik arayıp zor bulmuşsa, o deliğe ne diye sizi de götürüp soksun?

Ama ilişkiniz sadece zamana yenik düşmüşse... İki taraf için de aşk gerçekten bitmişse...

Artık kardeş gibi olmuşsanız...

Başka ilişkiler yaşayabilecek ruh ve beden sağlığına da sahipseniz...

Bal gibi olur.

Hele üstünden yıllar da geçmişse...

alıntı- pakize suda

PEKİ SİZ NAPARDINIZ?

hadi kızlar farklı dusunen yokmu? cıkmassmı bi deli burdan?lülülülülülü

Ben eşimden ayrıldım. Eski elim evlense yeni eşiyle karşılaşmaktan rahatsız olmam. Hatta sohbet bile edebilirim. Ama arkadaşlık etmemi gerektirecek bir durum yoktur. Özel günlerde biraraya gelebiliriz, konuşabiliriz. Çocuklarımız varsa görüştürebiliriz ama samimiyet gerekli değildir diye düşünüyorum. Yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi sapık bir ilişki olduğunu ben de düşünmüştüm...

çocuk varsa görüşürdüm ama yakın asla olmam işim olmaz...

X