Eşinizin alyansi parmagindami:))))))))

Benim eşim bir kaç yıldır takmıyor,
kilo aldıktan sonra çıkardı,

Bence çok önemli değil takması,

Elinde alyansı olupta ne cevizler kıran erkekler var,

İnsanın içindedir herşey, aldatacak adam öyle yada böyle aldatır,
çıkarır yüzüğü o kadar,

Yüzük herşey değildir

kadın ve erkek için de kesinlikle önemli olmalı.benimki de başlarda alışamadım ık mık dedi.benim kesin tavrımı görünce vazgeçti.çünki alışıncaya kadar en iyi alyansı bulmak için daha çok alyans değiştirirdik

ben evli diilim ama kesin taktırırım.. bi ara ağzımı yokladı ameliyata yüzükle giremem ki gibilerinden, ben de girerken çıkarır çıkarken takarsın dedim.. sustu.. hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
hele bir çıkarsın alyans evliliğin simgesidir.. eşim hiç çıkarmaz... es kaza hamur yoğurucam diye çıkardım, kızımı alyansız parka götürdüm ve bunu farkeden eşim kıyameti kopardı....

benım esım dugun,dernek,bayramlarda takar gundelık hayatta taktıgı cok nadırdır.bende cok ustune gıtmıyorum tak tak dıyee...aldatmanın yuzukle alakası olacagını zannetmıyorum.yapacak olan adam evın kapısından cıkınca yuzugu cebıne koyar eve dönerkende yıne takar o yuzugu.bence o yuzuk kalbe takılı olsun parmaga takılmıs takılmamıs okadarda öenmlı degıl bence.benı sorarsanız ya alyansımı yada tek taşımı hergun takarım.kaydirigubbakcemile5

Benim eşim benden daha düşkündür alyansına...
Sürekli parmağındadır...
Takmak istemeseydi de ben problem etmezdim...
Sonuçta alyans görüntü, benim evlilik anlayışım görünenden çok görünmeyende...

elınde alyansı olupta ne cevız kıranları veya aldatacak adamın oyle yada boyle aldatması degıl canım konumuz
ben alyansını takıyormu yoksa cıkarıp aldatıyormu dıye dusunerek yazmadım
benım ıcın onemlı alyansını takması o bana ve evlılıgıne gosterdıgı onemı ıfade ederkı;cogu kadında esının alyansını parmagında gormek ıster
gunduz cıkarması,bıryerlerde gızlemesınden bahsetmıyorum ben.
ınsanın ıcındedır hersey dogru soyluyorsun ama oda bır sımgedır.esıne karsı saygıdır bence.benım ıcın herseydır dıyebılırım.
esıme guvenmedıgımden onun bırseyler yaptıgını dusundugumden degıl asla.

ben evli diilim ama kesin taktırırım.. bi ara ağzımı yokladı ameliyata yüzükle giremem ki gibilerinden, ben de girerken çıkarır çıkarken takarsın dedim.. sustu.. hihoyyyt

sekerım daha evlenmeden sımdıden onun pazarlıgınımı yapıyorsun kısCADIARZUCADIARZU
helal sana sekerımŞenizŞeniz
valla taksın tabı sımdıden oyun bozanlık yapmasın
benımkı parmagı kurtarmak ıcın dedı ama 9daha parmagın var dıyınce adam kaldı oylece
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

aaaaaaaaa sekerım kız ben ona ıkı cocuk dogurdum kesıldım bıcıldım sıstım pıstım mutasyona ugradım resmen.o benım ıcın bır parmak feda edemeyecekse hıc durmasın yanı yanımda:roflol::roflol:
yuzuk dıye tutturmadım kıs.9 tane daha var onlara takarsın dıyınce adam cıddıyetımı anladı bır daha yıneyemedı:roflol::roflol:
herkesın tanıması veya baska bısey degıl konu kıs aaaaa benım takıntım var o konuda.
takacak arkadas o kadarrrr:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
mecbur takmalari gerek diye düsünüyorum, benim gelecekteki esim hele bir takmasin mavhederim valla

benim eşimde alyansını takar ...bende takarım..eve gelince çıkartırız parmağımızdan ..sabah giderken takarız ikimizde...evliliğimizin 10. yılında ben alyansımızdan sıkılmıştım satalım daha değişik birer alyans alalım dedim ..yazık satmaya kıyamadı bunlar anı olarak dursun dedi gitti istediğim alyansı aldık taktık parmağımıza...canım benim o yaa:asigim:

alyansımız sadece ilk evlendiğimiz sıralarda parmaklardaydı şimdi ne o takıyor ne de ben...ne o bana sordu ne de ben ona mevzu bile olmadı aramızda önemli olmadığını düşünüyorum evliliğe saygıyla falan da ilgisi yok bence sadece bir ayrıntı ve bir aksesuar...

sizin fikrinize saygı duyuyorum ama ben böyle düşünmüyorum takmalı
bende takarım eşimde eşimin işi biraz ağır iş makineleriyle uğraşıyor çalışırken şıkartır elimakineye takılmasın diye işi bidincede takar demek ben dakıcam eşim takmicak oyarım nu:jeyyar:klava:

benim de senin düşüncelerine saygım var tabi ki ama yazdıklarımı tam okumamışın güzelim ben de takmıyorum o da takmıyor bu bizim için bir ayrıntı ikimiz de aynı düşündüğümüz içinde sorun yok ama görüyorum ki çoğunluk senin gibi düşünüyor önemli olan eşlerin birbirine parelel düşünebilmesi zaten değil mikaydirigubbakcemile3

benim eşim sabah evden çıkarken takıyor işte takip edemiyorum tabiii, ama çıkartıyor sanırım. çünkü bazı akşam eve geldiğinde yüzüğün nerde diyorum cebimde diyor... niye takmıyorsun diyorum çizilir diye diyor.. eve gelir gelmezde çıkartıyor. anladığım kadarıyla sadece ben görim diye takıyor...

benim esimin alyansi piril piril arkadaslar hic bir yerinde ne cizik ne birsey var.cunku toplam ya 5 yada 6 kere takmistir.benim alyansim artik uzeri ciziklerle doldu malum ev isleri temizlik ilaclari vs.dogumdan sonra da parmagima girmez oldu.esim is sebebi ile yuzuk,saat vb.takamiyor ama artik benimy eni bir alyansa ihtiyacim var

ben ve eşimde nişan için aldığımız günden beri hiç çıkarmadık!bir kere eşimin telefonunda bir resim görmüştüm ozaman yüzüğü çıkarıp kafasına attım..
bigece eve gelmemişti,sabah geldiğindede benim yere fırlattığım yüzüğü gördü;neden yaptın dedi bende sence...? dedim! oda çıkardı ..
sonrasında beni aldattığını öğrendim..öğrenir öğrenmez değilde biraz bekledikten sonrasında daha da doğrusu arkadaşından ne kadar gerçek olduğunu öğrenince oğlumu da alıp gittim beni geri almaya gelince alyanslarımız getirdi tekrar taktık..
ama buseferde denizde yüzerken kaybetti..ben bir süre takmaya devam ettim yıldönümümüzde yeni alyans alalım takalım diyince şimdi maddi açıdan uygun değiliz dedi ve almadı.. sonra tartışmaya başladık sence alyans ne demek dedi? ben tam evlilik bağlılık sadakat konularından girip saatlerce konuşacaktım ki sadece "bence herşey demekti ama sana bişey ifade etmediğini bana ispatladın!!sana bişey ifade etmiyorsa bende takmıyorum dedim ve sustum"
sonuç ne mi hala ikmizde takmıyoruz
bende bayanlara katılıyorum yüzük parmağa değil kalbe takılmalı!!!!!!!!!!!!!!!!
ama parmakta görmekte çok güzel oluyordu..

ben ebve gelince çıkarırım o hiç çıkarmadı gece gündüz parmağında.zaten rahatsız olabileceğini söylemişti ve çok kalın bi alyans almadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…