Eşinizin alyansi parmagindami:))))))))

minik kuslarim

CANIMIN 3'Ü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
6.642
2
BIZ BAYANLAR OZELLIKLEDE ALYANS TAKMAYI COK SEVERIZ EVLI OLDUGUMUZU BELIRTMEKTEN PARMAGIMIZDA O YUZUGU GORMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.
EVLENDIGIM GUNDEN BERIDE KULLANIYORUM VE OMUR BOYUDA KULLANACAGIM ALLAHIN IZNIYLE.:nazar::nazar:
PEKI ERKEKLER???????????:uhm:
SIZIN ESINIZ ALYANSINI TAKIYORMU YOKSA KLASIK BAHANELERMI UYDURUYOR?lülülülülülü
BENIM ESIM BIR KERE ILK EVLENDIGIMIZ AYLARDA ALISAMADIGI ICIN PARMAGINDAKI YUZUGUNU BIR YERE TAKILMIS VE PARMAGININ KENARI BAYA KESILMISTI.:çok üzgünüm:
VE ALISAMADIM TAKMAYIM DEDIsengözlerimebaksanab
CANI YANMIS VE CIDDI KESIGI VARDI AMA ONU CIKARIRSA BEN UZULECEKTIM.:çok üzgünüm:
TEK KELIME SOYLEDIM VE 6SENEDIR CIKARAMAZkötükedihüso
O PARMAGIN KOPARSA 9 TANE DAHA PARMAGIN VAR ONLARA TAKARSIN O YUZUK CIKMAYACAK.CIKTIGI ANDA BENDE CIKARIRIM DEDIM
:roflol::roflol:

Vallaha benim esim 3 senedir parmagindan hic cikarmadi iz yapmistir galiba artik:asigim:
ama ben cikariyorum malum evi felan temizliyorum bazende unutuyorum takmayikaydirigubbakcemile3

İyi demişsin canım bravo..:hooray:
Benimkinin de parmağında ,takmamakta neymiş...:enbuyukkk:
Teklif bile edilemez....kötükedihüso

evet kadınlarda yüzük takıntısı vardır.benim eşimse ben takıyosam oda takacak.eşimde zaten hep takar.sadece evde ve banyo yaparken çıkarır.onun dışında hep takar.hiç takarsın takmazsın gibi sorun olmadı.zaten oda çıkarmaz.

selam canım güzel bi konuya el attın benim eşim hiç çıkarmaz bende istemem zaten çıkarmasını o yüzük parmağa geçtimi hiç çıkmamalı bence ölünceye dek kalmalı orda

Bu günlerde en çok hoşuma giden
Eşim alyansını eve geldiğinde çıkarttığı zaman kocaman bembeyaz yüzük izi duruyor orada
Ve ben her görüşümde gülümsüyorum hehe

Takmasada sorun yok yani alyans izi kaldı güneşten..

Bu günlerde en çok hoşuma giden
Eşim alyansını eve geldiğinde çıkarttığı zaman kocaman bembeyaz yüzük izi duruyor orada
Ve ben her görüşümde gülümsüyorum hehe

Takmasada sorun yok yani alyans izi kaldı güneşten..

DEGILMI SEKERIM HEMDE YAZ AYINDA TEN BRONZLASIP YUZUK YERI BEYAZ :lepi::lepi::lepi:
KALINCA COK HOS OLUYOR:lepi::lepi::lepi:
BENCEDE KATILIYORUM SANAa.s.a.s.a.s.

Benim eşim çok yüzük kaybeder,çünkü fabrikada takmaları yasak,orda çıkrtıyor koyuyor cebine zaman zaman unutuyor takmayı yada bi yerde düşürüyordu.En son evlilik yıl dönümümzde alyans aldım hediye olarak ve bu çıkmıcak dedim 3-5 gün sonra İstanbula gitti ve eve geldiğinde alyans yoktu,hiç konuşmadım,ne yaptın ne ettin diye sormadım,boynumu büktüm öyle oturdum,noldu aşkım dedi,sessizce yüzüğünü takmamışsın yine dedim.Oy oy oy oy ,aşkım benim özürdilerim,valla pantolonumun cebinde unutmuşum,söz bidaha unutmıcam dedi ve takış o takış hala parmağında çok şükür:))))

benim eşimde hiç çıkarmaz..hadda buna özellikle dikkat ettiğinin farkindayim..:nazar: ben eger çıkarırsan banada haber ver bende çıkarayım demiştim bikeresinde yüzünün rengi değişmişti..ayyy canım o benim..:icecream:

selam arkadaşlar benim eşim de altın takmayı sevmediği için gümüş alyans takıyo.eve geldiğinde o da çıkartır ben de.ama dışarı çıkarken mutlaka unutmayız takarız.

Benimkininde parmağında. 1 yıllık evliyiz. İlk aylarda eli sürekli yüzükteydi alışamamıştı.(takıyla yüzükle arası yoktur sevmez ve hiç takmaz) istersen çıkar dedim (bi yoklama yaptım) Tabiki çıkarmadı. Canım kocacım benim.

Kız adamın parmağı gitmiş sen hala yüzük derdindesin ha...:mymeka:
Senin yanında taksa bile dışarıda çıkarıp cebine atabilir. O yüzden yüzük diye tutturma bence. Can acısı çekilmiyor valla...:1no2:

Benim eşimde çıkarmaz parmağından, demir kapıya parmaklarını sıkıştırmış yüzük resmen ezmiş parmaklarını gidip değiştirdik bizde, ama bazen öyle işleri oluyorki avucunun içi nasır tutup kanıyor baktım herif hala çıkarmıyor tuttum ben çıkardım. Acı çekmesinden iyidir. Nasıl olsa evliyiz herkes tanıyor benim için yüzük sorun değil yani.
Ama ben yüzüğüm olmadan kendimi boşta hissediyorum o ayrı..
:1closedeyes:

eşimin çalıştığı işi nedeniyle malesef takamıyo ve bizim yüzüklerimiz çok kalın bende açıkçası o işte takmasını istemiyorum o kadar para vewrip aldık ama hafta sonları ben hiç demeden yada bayramlarda düğünlerde mutlaka hemen aklına gelip canım yüzüğümü versene özledim der canım kocam

takar aşkım benim hemde hiiiç çıkarmaz ben evde çıkarırım o yine çıkarmazzşakkıdıhihoyyyt

ellerini sabunlarken çıkartma huyundan 2 alyans kaybetti ve uzun bi zaman takmadı ona inat bende takmadım bir süre ama şimdi bi taktım ve halada parmağındadır gerçi sağ elde ama olsun aslında işi gereği tehlikeli ama aman ya taksada olur takmasada aslında 19 yıldır bi vukuat yok bence gönlü ne diyor o önemli gerisi boş parmağında alyans olup karısını aldatan çok nasıl rahatsa öyle yapsın

Asla parmağından çıkaramaz alyansını eşim.Hatta arada ben çıkardığım zaman bana kızar bu alyansın parmağından çıkmayacak diye.kaydirigubbakcemile3
Öyle bahaneleri yada takmak istemiyorum gibi istekleride olmadı,olmasında zaten:jeyyar:

Ben evli degilim ama nisanlim der daim takar..sadece evde olunca arada cikartir...! Ben ondan cok cikariveririm...kimi zaman ev isinden dolayi takmayi bile unturum...nisanlimda gördügünde bana kizar, neden takmiyorsun diye...!

kaydirigubbakcemile3

ne eşim nede ben alyans kullanmıyoruz eşim işyerinde tehlikeli, olduğu için en baştan beri kullanamadı bende hamile kalınca sıktı bi çıkardım o çıkarış çokta önemsemem ben bunu gönülden bağlansın bana bi yuvarlak halka bağlamazki değilmi canlar

eşimin alyansı her zaman parmağındadır...ben tak ya da takma demem eşime... kendi tercihi

X