Eşinize, sevgilinize "Kilo Aldım mı?" diye sorar mısınız?

Esinize, sevgilinize 'kilo aldimmi' diye sorarmisiniz?

• Evet

OY: 41 75,9%
  • Hayir

OY: 13 24,1%

• Ankete Katılan
    54
mutlaka sorarım,çünkü sevgilim olmasa devamlı bişiyler yiyorum laelaelaelaelae

benimki uzakta beni göremiyo ama ona rağmen ben kilo aldım diyorum o da dikkat et diyor hihi bende demek öyle tamam diyorum

walla açıkçası ben gram gram bildiriorum uzakta olmasına rağmen o da sürekli kilo alıp werdiğim için emeklerine yazık kontrol et kendini filan dio ee haklida bi incecik görüo bi dawul gibi:Roflol:

birazda açık sözlüdür kendisi saolsun kilo aldığım ada hemen sewgilim söyler ve ben anında yeni bir diyet girişiminde bulunuorum.olsun ama yinede onu çooook sewiorummm:asigim::asigim::asigim:

bana dedi ki benim ki şimdi ben senle sen zayıfken çıkmaya başlasaydım bana derdin ki şişman olsam beni sever miydin diye sırnaşık şey artık öyle bişey soramazsın bana ben senle 82 kiloyken çıktım dedi :Roflol::Roflol:

bana dedi ki benim ki şimdi ben senle sen zayıfken çıkmaya başlasaydım bana derdin ki şişman olsam beni sever miydin diye sırnaşık şey artık öyle bişey soramazsın bana ben senle 82 kiloyken çıktım dedi :Roflol::Roflol:

walla canım sen süper kilo wermişsin nasıl yaptın bunu ahhhşu özel mesajlar bi çalışsa çok güzel olucak ama nelere yaptın canım zayıflamak için gerçekten tebrik ediorm walla senia.s.

Asla sormam..
Kazara "Evet" derse bu kocamığın son sözleri olacaktır.
Durup dururken günaha girmeyeyim di mi? yerimseniben

sorarım o da her seferinde ya beni kızdırmak için dana gibi oldun der :Roflol:

ya da yoo harikasın valla der :asigim:

adamcağız artık delirmek üzere sokakta kimi görsek ben bu bayan kadar varmıyım sorusundan kafamçokkarıştı
genelde kilo aldımmı diye sormam ama zayıflamış gibi görünüyomuyum sorusunu çok sorarımsırnaşık şey

sorarım hemde cok adama fenalık gelirkafamçokkarıştı

rejim yapmıyorsam sürekli her bisey yedikten sonra sorarım halbuki yemek öncesi sorsam oda evet aldın der ve ben yemem ama yokkkk yemek icin yemekten sonra sorarım, rejim yaparkende hergün kilo verdimmi zayıfladımmı diye sorarım yani her halukarda kurtulamaz benden :)

her görüştüğümüzde kilo aldımmı diye değilde kıyafetim nasıl olmuş dar olmuşmu, önümüzden kilolu biri geçse ben onun kadar kilolu değilim dimi diye delirtiyorum resmen ama sağolsun alıştı artık ve açık açık söylüyo artık kilo vermem gerektiğini allahtan ben daha kiloluyken tanışmıştıkta o zaman seçmeseydin beni diyorum da üste çıkıyorum zeytinyağı gibi

adamcağız artık delirmek üzere sokakta kimi görsek ben bu bayan kadar varmıyım sorusundan kafamçokkarıştı
genelde kilo aldımmı diye sormam ama zayıflamış gibi görünüyomuyum sorusunu çok sorarımsırnaşık şey

ayy canım aynı soruyu bende soruorum hemde çok ama artık sormucam ya walla tamamen zayıflıcam millet beni gösterip ben bu kız kadar zayıf mıyım diycek:roflol::roflol:

Ben de sürekli sevgilime soruyorum çünkü bu aralar aşırı zayıfladım ve o da kilo almamı istiyor çünkü yüzüm bile çökmüş durumda. Ben kendim fark edemediğim için sürekli ona soruyorum kilo aldım mı diye.

hayatta sormam. çünkü vereceği cevabı biliyorum. ve benim bu konuya zaafım olduğunuda bildiği için beni gıcık etmek için elinden geleni yapacaktır. onun için asla sormam. durduk yere sinir sistemimi niye alt üst edeyim ki...Kötü Kazen

ben kılo aldım diye değilde hayatım zayıflamısmıyım derım..oda bana kavga cıkmasın dıe evet sen bu aralar kılo verdın der sırnaşık şey

ah bayanlar yarama bastınız eşim agzına geleni söylüyr hiç kırılırmış umrunda deyil artık cp vermek bile istemiyrum kendimden nefret etmeye beşladım hep kendi bişeyler uyduruyr geziyor meyerse yanına yakışdıramıyrmuş senağlama farkındayım hep gözü dışarda

aman benimki hiç sormadan sölüyo gayret et biraz daha al yanımda gezdirmicem seni diye e ama haklıda 1,5 senede 17 kilo aldım kafamçokkarıştı ne dese haklı kendimi savunacak bişeyde bulamıyorum çünkü halim içler acısısenağlama

X