Eşiniz varikasol ameliyatı olan var mı kızlar??

zerya21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2022
38
7
35
Merhaba kızlar dr eşimin varikasol ameliyatı olması gerektiğini söyledi %70 düzelme oranı var dedi fakat gerilemede olabilirmiş sperm sayısında olan var mı bu süreçten geçen

Merhaba kızlar dr eşimin varikasol ameliyatı olması gerektiğini söyledi %70 düzelme oranı var dedi fakat gerilemede olabilirmiş sperm sayısında olan var mı bu süreçten geçen
Benim eşim oldu canım ameliyat ve sperm testleri gayet iyi çıkıyor eşin geciktirmeden olsun bence üç seneden fazla oluyor ameliyat olalı beş altı ay önce test yaptırdı 240 milyon sperm var demiş doktor sonuçların gayet iyi demiş

Çok sevindim darısı başımıza bizde şuan dr araştırma içerisindeyiz teknik isteyen bir operasyon. Birde gebeliğe engel olduğu içim biraz tedirginiz. Çocuğunuz var mı sizin

Çok sevindim darısı başımıza bizde şuan dr araştırma içerisindeyiz teknik isteyen bir operasyon. Birde gebeliğe engel olduğu içim biraz tedirginiz. Çocuğunuz var mı sizin
Hayır canım bir kere kimyasal oldu ondan sonra olmadı daha ameliyattan 6 ay sonra tamamen düzene giriyormuş zaten ameliyat olmazsa da engel ameliyat olursa ama gebelik olma ihtimali daha da yükselir beklemeyin bence

Ve evet dediğin gibi doktor da çok önemli geniş bir araştırma yapmanız iyi olur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…