eşiniz tarafından özel günleriniz hatırlanırmı

petibxoxr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
28
0
benim bugün doğum günüm ama eşim hatırlamadı bu saat oldu hala ses yok zannetmemki hatırlasın acaba ben çokmu bu konuya takılıyorum normalmi sizce istediğim sadece hatırlaması hediye değil 9 senelik evliyim 2 veya 3 sefer hatırladı ama ben her seferinde üzülüyorum oda biliyo ama yine yapıyo hiç benim istediklerimin önemi yok onun için ben şimdi gelince napim konuşimmi çaresiz kaldım yanlızım kızlar:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ahhh ahhh canım benim seni çok ii anlıyorum geçenlerde de benim doğum günümdü o kadar fazla hatırlattımki ona ve hatta telefonuna gizliden hatırlatıcılara bile yazdım ama nerdeeeee... ufak bir hediyeydi sadece... ama eşim sağolsun her zamankigibi almamış... gece tam uyuyacağız doğum günün kutlu olsun diyor gelde sinirlenme gelde kavga etme... gya romantikti nişanlıyken ya şimdi... iki senede ne değişti bilmiyorum.... boş ver canım kendimizi üzmeye deymez hepsi aynı bunların...

OOOooo canım ya kıyamam sana Mutlu Yıllar kaydirigubbakcemile5
a.s.
Dilerim hatırlar, hatırlamassada çok canını sıkma ama yinede onun burnundan getir derim:jeyyar:

dertlencek baska sey mi kalmadi canim

seninde dert ettigine bak yav :nazar:

insanlar öyle seylerle ugrasiyor ki

esinde belki unutmustur :sm_confused:

tek sorunum bu olsa bu sadece kadınların her zaman hatırlayıp erkeklerin sadece eşlerine özel dikkatinizi çekerim eş diyorum sevgili demiyorum çünki alana kadar daha sonra nasıl olsa evlendik bişey olmaz bu sadece özel günler için değil herşey için herşeye tamam ama iş bitince yani evlendikten sonra değişiyo

ben çok kızıyom vallahi yılda bir gün olan bir günüde hatırlayamıyosa daha ne diyim ne işi olursa olsun kadını onun hiç bişiyini unutmaz buna emini kadınlar bu konuda erkeklere göre daha hassas çünkü aylar öncesinden hediyesini düşünürler ya bu hayatını paylaştıgı kişi hergün olabilen özel birgün degilki kız yazmışta hediy -e önemli değil önemli olan hatırlamak nice yıllara canım allah mutlu huzurlu saglıklı güzel günler getirsin sana

dogum günün kutlu olsun canima.s.madem o unuttu diyorsun sen hatirlat gene hazirla:içelim: masayi mum falan yak hem belki o unuttugu icin utanir hemde güzel bir aksam gecirmis olursunuz

yoo ben olsam bende takilirdim bu duruma kötükedihüso
Insallah hatirlar diyorum. hatirlamasada burnundan getir :jeyyar:.. hm veya getirme ama üzüldügünü belirt en azindan fisfisfis, baska özel günleri hatirlamiyorsan, en azindan dogum günümü hatirla diyebilirsin.
unutuyorum derse, telefonuna falan kaydetsin. o senelerce her yil o gün hatirlatir ona kaydirigubbakcemile3 yada takvime biyere yazsin allah allah cokmu zor dimi ama -tatlicadiarzu-

Bu arada
Dogum günün kutlu olsun canim.
Rabbim hayirli saglikli mutlu ve uzun ömürler versin :1hug:

ben evlı degılım ama hatırlamasını ısterım...unutursada cok uzulurum
cunku ben unutmam gunler oncesı..planlar yapar ne hedıye alıcam dıye kafa yorarken yılda bır sefer ,olan bu gunumu unutması benı kırar..senı anlıyorum ama uzulme uzulmekte ıse yaramıyor..

bu arada DOGUM GUNU KUTLU OLSUN NICE MUTLU HUZUR DOLU YUVA VE YILLAR CANIM

Kızlar yaa bir şey soracağım, bu özel günlere neden bu kadar takılıyorsunuz ki. Huzurunuz yerindeyse, doğum gününüz hatırlanmasın ne olacakki. Bakın bir arkadaşımın eşi, doğum günü, evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü, vs. vs. günleri hiç unutmaz işyerine çiçekler yollardı. Ama bunu yaparken bir taraftanda alman uyruklu biriyle berabermiş hatta birde kızı varmış. Yani demem o ki, huzurunuz olsun ama özel gününüz unutulsun.
Kaldı ki, ben bu özel günleri hatırlamayan biri olarak bu konuda oldukça rahatım. Eşimin hatırlamıyor olmasıda umrumda değil. Hatta bir keresinde ailemle doğum günü hazırlamışlardı bende kızmıştım eşime ne gerek var diye.
Bence böyle konulara kafanızı takıp huzurunuzu bozmayın.

bence onemli bir konu... arkadaslar onemli olan huzur hatirlamasa ne olur diyor tabiki huzur olsun fakat neden omur boyu beraber yaslanacagin sana her turlu fedakarligi yapan bi insanin senede bir gununu hatirlamasinlarki bence hatirlamak zorundalar..
Bu konuda cok sansliyim esim dogum gunu evlilik yil donumu gibi ozel gunleri dakikasi dakikasina hatirlar...:nazar:

ozaman eşinle hiç özel bir gün kutlama anlamına geliyo bu böyle zamanlarda eşler yılların geçtigi ama özel günlerin hala hatırlandıgı farkediliyo bu biraz bencillik bence ben unutmam karşımdakininde unutmasını istemem he hoş ben süreki süpriz hediye falan almayı eşimi mutlu etmeyi seven biriyim ama erkekler bu konuda bayagı düşüncesiz oluyo yılda birgünüde eşine çok görmesin beni aldataca varda hediye almadanda aldatır yeterki kafasına koymasın adam bu bana göre yanlış bir fikir hediye almasın aldatmasın ne alaka

benimki hatırladıda ne oldu burnumdan geldi boşver :çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlama

Öncelikle doğum günün kutlu olsun arkadaşım nice mutlu yıllar diliyorum sana...
Dünde benim doğum günümdü gecen sene eşim unuttu doğum günümü ve ben başının etine yedim niye unuttun diye bu yılda yani dünde unutur diye bekledim ama baktım'ki öğlen eve geldiğinde güllerle gelmiş çok mutlu oldum unutmadığı için yanlız nerden aklına gelmiş benim doğum günün TRT efemi dinliyormuş sonra bir kişi telefona bağlanmış bir arkadaşının doğum günüymüş sonra bir uyarıda bulunmuş spker takvime bakın bugün eşinin veya sevgilisinin yada bir dostunun doğum dünü olabilir diye eşim takvime bakmış demişki bugün eşimin doğum günü bende zannediyorumki kendi aklına geldi ama yinede hatırlamış saolsun..
Bence sen hiç üzülme hatırlamadı diye elinde bir kozun olur onu sürekli başına vurursun bir dahaki doğum gününü kesinlikle unutmaz arkadaşım..

Bencede haklısın,sen onun doğum günü unutsa neler hissder acaba...bence tavır al kırıldığını anlasın eğer takmıyormuş gibi yaparsan,hepten herşeyi unutur.

hatırlaması gerekir tabi...telefonunun hatırlatmasına yazabilir unutmamak için.bunu önemsediğinide bildiğine göre eşinde önem vermeli...konuş eşinle..ben hatırlanmak istiyorum de..senenin bir günü sonuçtabu konuda özen gösterebilir..

sen kutlanıpta kızanlardan keşki bende öyle olsam herkezin düşüncesi mesele bu değil bence kadına verilen değer illa hatırlayanlar eşlerini aldatırlarmı bence çok saçma

canım ya çok üzülüyorum ben böyle hatırlamadıklarında :eek:klava::eek:klava:
yerinde olsam burnundan getirirdim onun acıma vur valla:eek:klava:

sanada nice mutlu yıllara herşey gönlünce olsun:teselli::teselli:

X