eşiniz sorunlarını sizinle mi yoksa .... paylaşıyor mu

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
benim eşim sorunlarını bana anlatmıyor yeni girdiği işyerindeki gıcık bayan arkadaşıyla paylaşıyor hemde ayrı şubelerde olmalarına rağmen nasıl mı tabii ki telefonla bana anlatmadığı sorunlarını üç günlük birine anlatması çoooook ağırıma gidiyor anlattığını nerden biliyorsun derseniz kadınlık hislerim ve kocamı çok iyi tanıyorum sizin kocanız böyle birşey yapsa siz ne yaparsınız

benim eşim sorunlarını bana anlatmıyor yeni girdiği işyerindeki gıcık bayan arkadaşıyla paylaşıyor hemde ayrı şubelerde olmalarına rağmen nasıl mı tabii ki telefonla bana anlatmadığı sorunlarını üç günlük birine anlatması çoooook ağırıma gidiyor anlattığını nerden biliyorsun derseniz kadınlık hislerim ve kocamı çok iyi tanıyorum sizin kocanız böyle birşey yapsa siz ne yaparsınız

Şüphelerinde haklıysan gerçekten ortada tuhaf bir durum var..Sen dururken neden başka bir kadınla paylaşsın sorunlarını?

İlkönce özeleştiri yap bakalım.Adam neden başkasına anlatsın?

Kız belki de yanılıyorsundur nerden biliyorsun bunu?

öncelikle ne kadarlık evlisiniz..
iletişiminiz eşinle iyi değilmi...
öncedende böylemiydi..

her nekadar bunlardan bir tanesi bile olumsuz olsada eşinin senden başka bir kadınla heleki 3 gündür tanıdığı bir kadınla bu şekilde yakınlaşması iyi değil heleki telefonla konuşmaları.bana pek mantıklı gelmedi..
okadın psikologmuymuşta gidip konuşuyo..
şimdi sana öyle yapardım böyle yapardım diyemem başına gelmeyen bilemez..
ve seni yanlış yönlendirmekte istemem...
yalnız eşinle bunu konuş sor belki sen kuruntu yapıyosundur kendi kendine..
önce nedenini öğren sonra yap ne yaparsan..

Şüphelerinde haklıysan gerçekten ortada tuhaf bir durum var..Sen dururken neden başka bir kadınla paylaşsın sorunlarını?

İlkönce özeleştiri yap bakalım.Adam neden başkasına anlatsın?

Kız belki de yanılıyorsundur nerden biliyorsun bunu?

yok yok canı sıkkın olduğuna laf arasında soruyorum tlf konuştun mu diye evet diyor yanlışda anlamayın aralarında öyle birşeyde yok zaten ama erkeklere ve şimdiki kadınlara güven olmuyor artık öptüüüüüüüüm

maviciğim 15 yıllık evliyim bu işyerine girdikten sonra böyle oldu önce böyle değildi

canım ya çok uzucu bır durum hıslerın evet onemlı ama emın olmadan yargılama kocanı hepten onlara ıtersın aranız nasılkı ıletısımsızlıkmı varda böle yapıyor bu adam alla alla koy tavrını benceeKötü Kazen

en yakın zamanda eşinle iyi bir konuşma yapman lazım
sakince fakat tavırlı olarak anlat derdini :1closedeyes:

sibelcim evliliğin tehlikede olabilir. dikkatli ol canım ama böyle olmasına izin verme. erkekler genelde eşleri dışındaki bayanlara karşı herzaman daha kibar, daha farklı olurlar yada öyle görünürler. yani dışarıdaki bayanlara gösterdiği ilgiyi yada anlayışı eşlerine göstermeyebilirler. seninkide böyle bişey olabilir. senin adına üzüldüm.

bugün tam da düşündüğüm konulardan biriydi.. ilk zamanlar hiçbirşeyini paylaşmazdı.. hep arkadaşlarından duyardım. bense herşeyi paylaşırdım.
sonra bizim evliliğimiz biryerlerde koptu. paylaşımlarını aynı dediğiniz gibi bir bayanla yapmaya başladı. bayanı tasvip etmiyordum baştan beri rahatsız olduğumu hep söyledim. birgün msn konuşmalarını okudum eşim nereye gidiceğini ne yapıcağını anlatıyordu kadınsa tamam 'öptüüm' diye yazdığını görünce çok kötü bir dönem geçirdim. son zamanlarda anlatıyor ama dinleyen kim. çok kırıldım. şimdilerde hiç birşeyde gözüm yok. öyle bir döngü içindeyim ki dinlenmeye ihtiyacım var dinlemeye değil.

çok kötü bir durum olsa gerek ben tahammül edemezdim herhalde...
ne münasebebt ya elalemin kadınına anlatıyor.. ben zaten kuruntulu bir kadınım..
hani erkek arkadaşına falan analtsa tamam diyeceğim erkek erkeğer sohbet eder..
benimle paylaşmaya çekindiği şeyler olur diye düşünürüm BELKİ ama
bir kadınal ne münasebet ya... aman dikkat edin...

X