esiniz hastayken bakar mi

benim eşim de ben hasta olunca çok gerilir ama üzüntüden
bide zora gelemiyor ne yapacağını şaşırıyor
bakar eder sağolsun da çok şaşırıyor :)

sizinki bayağı bayağı çekemiyor
siz de o hastalandığında bakmayın bu kadar basit

Siz kendinize deger vermezseniz o da size vermez. Gecer diye beklemeyin agriniz ciddiyse. Hem sabahtan olan agriya durup durup ise gitmesine 1 saat kala hastaneye gotur demenize keyfinin kacmasi normal. Ama her zaman boyleyse baska tabi
her zamaj boyle

canim ya daha oncede konu actim ne zaman hastalansan evdede ilgilenmez keske konu sadece boyle olsa. bir gun hastalandim ayran yaparmisincok kotuyum dedim de kalk kendin yap dedi basim donuyodu mesela. iki tane cocuk var 2 5 yas... onlara biraz baktimi geriliyo beyfendi.

Normalde siz sabah uyanıp karnım ağrıyor dediginizde hadi doktora gidelim çok ağrıyorsa demeli, gitmediniz ilaç alıp geçmesini beklediniz diyelim, başınızda nasılsın diye beklemeli, geçmediyse hadi gidiyoruz hastaneye demeli, hiç mi gitmek istemediniz işten izin alayım o zaman seni böyle bırakamam demeli.
Eşiniz eş değil, patronunuz anladığım kadarıyla. Sizin evin düzen ve temizliğinden sorumlu işçi olduğunuzu düşünüyor olabilir. Gerçi patrona da desen hastayım yine ilgilenir ya, hastaneye gitmen için yönlendirir falan.
Çocuğunuz da varmış. Hadi siz umrunda değilsiniz, çocuğu da umrunda değil adamın. Çok ilginç.

Bir tane daha çocuk yapın geçer. Bence çocuk sayısı az geldiği için düzelmemiş.

Anormal bi durum geçmiş olsun

Adiniza uzuldum ama esinizin kendi isi degilse son ana kadar bekleyip izin almasini beklemeniz bana cok dogru gelmedi. Calisma hayatiniz var mi, oldu mu bilmiyorum ama ha deyince izin alamamasi bana normal geldi. Agriniz varsa gecmesini beklemek yerine gidebilirdiniz esiniz de izin almak zorunda kalmazdi. Arkadaslari esleri hasta olunca hep izin aliyor demissiniz karsilastirmaniz da bana garip geldi. Cok gecmis olsun ama buradaki hata bana tek tatafli gelmedi. Aniden cok agir bir durum olmustur esiniz bunu der o zaman tamamen hakli olurdunuz.

Göbek fıtığı ameliyatla geçer diye biliyorum oğlum bebekken ondada çıkmıştı hastanelerde sabahladığımız oluyordu eşim gıkını çıkarmadı ama bebek olduğu ameliyat ettirmedik 1.5 yaşında kendiliğinden geçti ama çok zor ihmal etmeden bakın kendinize

Eşinizin normal zamandaki hali tavrı nasıldır bilemem ancak insanız sağlık durumumuz her zaman aynı olmaz.
Ancak işe gideceğini biliyorsunuz o yokken ağrınız artabilir baştan önlem olsun diye gidebilirdiniz. Çünkü çocuk var bir de bakıma ihtiyacı olan.
Safra kesesi ameliyatı olmadan önce ani ağrılarım çok sık olduğu için o zaman bebeğim yeni doğmuştu.
Yeri geldi işten geldi yeri geldi bebeğe baktı gece üçte ben gittim hastaneye.
Siz son vakte sıkıştırmışsınız eşiniz de inanılmaz şekilde sevgisiz davranmış.

İki gün önce ağrınız olacağını nasıl bilecektiniz ki haber edecekti.bencil adam o hastalanınca siz de aynısını ona yapın anlasın.

Benimkine de doktor dedin mi suratı düşer. Bence götürmeyeyim de ölsün diye bekliyorlar. Baska açıklama bulamıyorum.

Degol işine git sokaktaki adamı çevirsem senden daha çok faydası olur zaten deyip postalasaydınız böyle vicdansız adama böylesi yarar. Ağlayıp işgi istemeyin sakın restinizi sınırınızı çizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…