Eşiniz Hala Evlenmeden Önceki Sevdiğiniz Eşiniz mi?

Ta kendisi.Değişmedi.Halen o sevdiğim, içi dışı mert adam.Bir de harika bir baba oldu.Yürek aynı yürek.Kocaman

Merhabalar, eşleriniz hala evlenmeden önceki gözünüzün içine bakan, bir dediğinizi iki etmeyen, evlendikten sonra hayalini kurduğunuz hayatı size yaşatan eşiniz mi?
Bir gün bile yanıltmadı beni. Zaten hep ben evlendikten sonra değişenlerden değilim derdi ve öyle oldu. İki yılımızı tamamlamak uzereyiz. Birbirimize ilk günden itibaren hep nettik öyle göz boyamalara falan hiç girmedik

Bu nasıl birşey :)) kendinizi biliyorsanız arıza çıkarmayın boşuna adamcağıza

bazen BDV konularını okuyunca kendimi görüyorum o erkeklerde
bu yapı meselesi sanırım, tabi ki şiddet uygulayan, yalan söyleyen, dolandırıcı kişilerden bahsetmiyorum.
hani eşim yalnız kalmak istiyor bazen sebepsiz sinirli oluyor vs dedikleri zaman diyorum ki aha işte ben!
böyle bir şeye aklım takılmış oluyor, o da hafif ters bir şey söylese aşırı tepki veriyorum aslında o an aklımda başka bir şeye çok sinirliyim gibi... Yalnızlık isteğim çok fazla mesela. Şu an yalnız kalabildiğim tek yer kendi işimden çıkıp onu arabayla aldığım 15dakika mesafe... o mesafede de gençliğimdeki gibi müzik açıp eşlik ediyorum
ilk çok zorlandım, çok garipti her şey hep beraber biriyle olmak, şimdi biraz fazla yalnız kalınca özlüyorum tabi ama iş çıkışı bir arkadaşınla baş başa buluşamamak çok sıkıyor beni açıkçası.

Anladığım kadarıyla siz evlenmeden önceki özgür kendi halinizdeki yaşamınızı özlüyorsunuz. Aslında özlenmeli de. Her insanın biraz yanlız kalmaya ihtiyacı vardır. Kendine ait sadece kendine özel zamanları olmalıdır. Evlenmek demek tuvalete de beraber gidecek kadar evli kişilerin birbirine yapışıp hareket etmesi demek değildir. Günümüzde bu evlilik kavramını çok yanlış anlıyor ve uyguluyoruz. Partnerlerden biri özel birşeyler yaptığında hemen diğeri müdahale edip olaya dalmak istiyor. Halbuki eşiniz biraz yanlız kalsa kafasındaki sorunları kendi içinde çözüp huzura erse belkide ilginin en güzelini gösterecek diğer tarafa. Ama buna fırsat verilmiyor. Aynı anda hem sorunlarını çözsün hem benimle ilgilensin mantığı çok yanlış.

cok sükür hala aynı değişimi tabiki olmustur evde ikimizde aktif olarak görev yaparız anne evinde böyle değilmiş tabi :)

Değil, ben de değilim. Büyülü bir ask sanardim, anlatırdım delirirdim.gorevinden dolayi baska sehirdeyiz bebegmz oldu ve. 2 yıldır iletişim az, sabır az, ben mutsuz yorgun, o ifadesiz yorgun ve sadece benm kuruntularim yüzünden sorun çıkardığımı düşünüyor. Eski hayatımı o kadar özlüyorum ki böyle olacağını hicc tahmin etmezdim. Ben duygu değişimi cok olan biriyim kabul ama o da eski romantik ask adami degil.. Sartlar değişirse değişecegimizden eminim ama artik hayat sevincimi kaybettim icimden hicbir sey gelmiyor, surekli bir mutsuzluk hali.. Ne doluymusum be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…