Eşiniz Hala Evlenmeden Önceki Sevdiğiniz Eşiniz mi?

erkekler derya kadınları anlayamıyoruz , tam tersi ben bu erkekleri anlamıyorum , 2 yıl çıktık beni yaşamımı fikirlerimi , geleceğe yönelik planlarımı vs... hiç birini saklamadan anlattım , çalışıyorum buna rağmen 7 yılda 3,4 kez evde yemek olmayıp kahvaltı yapmıştır , her akşam temizliğimi yaparım , ütüsünü yaparım vs... ve bana dediği yorma boşa kendini bırak dağınık olsun , ütüsüz olsun , hayat çok kısa gerek yok bukadar kendimizi gereksiz şeyler için hırpalamaya , okadar vurdum duymaz yani sanki yarın kıyamet kopacak o yüzden bugün var sadece

bir nevi kendinizi çok sıkıp boşa zaman harcamamanızı istiyor. Erkekler kadınlar kadar düzenli değildir. Amakadınlar hep bir düzen içinde olmayı ister. Temiz olsun düzgün olsun biri gelirse rezil olmayayım. Tabi evin genel temizliğinden kadınlar sorumlu olduğu için bu konuda biraz daha hassasız.

Yaa bende bekarsınız ve evlilik öncesi araştırma sanmıştım 😍😍 ee sizde durumlar nasıl 🤗

çok harika, bir düzenimiz, saygımız var, birbirimizin tercihlerine karışmayız, kıskanmayız, birbirimizi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yaparız. O birşey istediğinde karşı çıkmam, ben birşey istediğim de de o karşı çıkmaz. Birbirimizi mutlu ettikçe daha da bağlanıyoruz. Hayatlarımıza sınırlama getirmeyiz.

çok harika, bir düzenimiz, saygımız var, birbirimizin tercihlerine karışmayız, kıskanmayız, birbirimizi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yaparız. O birşey istediğinde karşı çıkmam, ben birşey istediğim de de o karşı çıkmaz. Birbirimizi mutlu ettikçe daha da bağlanıyoruz. Hayatlarımıza sınırlama getirmeyiz.
Ehhh en güzeli 😍😍

evet çok zor geçen 7 yıllık evliyim , eşim genel anlamda sakin , fazla merhametli , hayatı gittikçe daha çok tiye alan dövmeyen , aç bırakmayan , küfretmeyen vs... iyi bir insan ( kime neye göre ) çocuğum yok , çok fazla çocuk isteyen fakat bunun içinde hiç bir çabası olmayan biri , ilk zamanlar ikimizde istemedik daha sonrada sadece istemekle kaldık , eşimin 7 yıl içinde 2 kez batırdığı bir işi var ve tekrar eski günlerine dönecek maddi olarak buda tabiki herşey gibi sadece lafta , bense artık bu kadar sorumsuz ve vurdum duymaz biri ile yaşamaktan çok yorulmuş biri , şimdi belki diyeceksinizki neden hala evlisin , eşimle severek evlendim , ve benden başka kimsesi yok ona karşı hiç bir mecburiyetim olmamasına karşın 7 yıl ona sadık ve sevgi dolu bir eş oldum ama artık bedenen ve beynen kaldıramıyorum

Bence eşinin aklı işlerinde, yeniden maddi olarak hayata tutunmak için kafasında hep birşeyler dolaşıyor. Tabi böyle oluncada size gereken ilgiyi veremiyor. Onun için hayatta temizlikten düzen daha önemli şeyler var ilk sırayı alan. Önce onları halletmesi gerekiyor.

Bence eşinin aklı işlerinde, yeniden maddi olarak hayata tutunmak için kafasında hep birşeyler dolaşıyor. Tabi böyle oluncada size gereken ilgiyi veremiyor. Onun için hayatta temizlikten düzen daha önemli şeyler var ilk sırayı alan. Önce onları halletmesi gerekiyor.
evet önceliği hiç bir gelecek vadetmeyen , 7 yılda 2 kez batırdığı işi malesef işin garip tarafı kime neyi isbatlamaya çalışıyor anlamış diyilim , evlilik terapisti , psikolog vs.... ne dediysem boş haliyle buda beni çok yoruyor artık çünki ileriye dönük planı yok yani ben düz duvara tırmanıp tırmanıp geri düşüyorum bir arpa boyu yol alamıyorum

Emin olun sizde ilk siz değilsiniz dir. Erkekler biraz daha farklı yonde değişiyorlar. Cok şükür kötü yonde bi değişim olmadı bizde

evet önceliği hiç bir gelecek vadetmeyen , 7 yılda 2 kez batırdığı işi malesef işin garip tarafı kime neyi isbatlamaya çalışıyor anlamış diyilim , evlilik terapisti , psikolog vs.... ne dediysem boş haliyle buda beni çok yoruyor artık çünki ileriye dönük planı yok yani ben düz duvara tırmanıp tırmanıp geri düşüyorum bir arpa boyu yol alamıyorum

Bence işini kurması için yardım edin, manevi olarak yanında yer alın fazla karışmayın. Birşeyleri birlikte başarmaya çalışın

Bence işini kurması için yardım edin, manevi olarak yanında yer alın fazla karışmayın. Birşeyleri birlikte başarmaya çalışın
benimde kendi işim ve 15 yıldır aynı işi yapıyorum bugün zarara uğrasam hiç düşünmeden yarın kilit vururum , boşa olmayacak bir hayalin peşinden koşmam , ve bana göre insan anlayıp bildiği işi yapmalı yoksa zaten batarsın , inanın bana maddi manevi çok fazla destek oldum halada oluyorum ama daha nekadar gidecek böyle hiç bir fikrim yok

benimde kendi işim ve 15 yıldır aynı işi yapıyorum bugün zarara uğrasam hiç düşünmeden yarın kilit vururum , boşa olmayacak bir hayalin peşinden koşmam , ve bana göre insan anlayıp bildiği işi yapmalı yoksa zaten batarsın , inanın bana maddi manevi çok fazla destek oldum halada oluyorum ama daha nekadar gidecek böyle hiç bir fikrim yok

Hep aynı işi tekrar kurmaya mı çalışıyor ?

Hep aynı işi tekrar kurmaya mı çalışıyor ?
evet batıp batıp çıkmaya çalışıyor tabiki çıkamıyor ve bu borçlar artık ödenemeyecek durumda , tabiki bu inadı yüzünden hayat dahada çekilmez bir hal alıyor , ilk battığında bıraksaydı ki defalarca söyledim zaten o borcu öder bitirirdik oysa daha o borç bitmeden tekrar

evet batıp batıp çıkmaya çalışıyor tabiki çıkamıyor ve bu borçlar artık ödenemeyecek durumda , tabiki bu inadı yüzünden hayat dahada çekilmez bir hal alıyor , ilk battığında bıraksaydı ki defalarca söyledim zaten o borcu öder bitirirdik oysa daha o borç bitmeden tekrar

hımm iş ne üzerine ?

X