Eşiniz Hala Evlenmeden Önceki Sevdiğiniz Eşiniz mi?

Ne güzel çok memnunsun anlaşılan :)
Hemde nasıl.10 yillik sevgililigin uzerine evlendik.cocukluk aski bizimki.Hem babam hem annem hem esim hem cocugum herseyim o.Cok anlayisli nazik.Herkesten herseyden ustun tutar.Evlenmeden once de böyleydi.simdi de bole
[/QUOTE]

Birazdaha anlatırsan forumdakiler kıskanacak sizi :))

çok iyi :))

Hemde nasıl.10 yillik sevgililigin uzerine evlendik.cocukluk aski bizimki.Hem babam hem annem hem esim hem cocugum herseyim o.Cok anlayisli nazik.Herkesten herseyden ustun tutar.Evlenmeden once de böyleydi.simdi de bole

Birazdaha anlatırsan forumdakiler kıskanacak sizi :))
[/QUOTE]
HahaSanmıyorum.Ben mutlu evlilikleri duyunca daha da mutlu oluyorum.Rabbim herkese hayırlı es yuva versin insallah

sizin de eşinizi anlayabilmeniz çok güzel birşey. Aslında hep sonuca bakarız hiç nedene bakmayız. eşlerimiz bize hep ilgi göstersin isteriz ama onunda meşguliyetleri olduğunu onlarında anlaşılmaya ihtiyaçları olduğunu unuturuz. Öfkeyle çıkıştığında altında yatan nedenleri aramadan hemen küser nasıl böyle yapabildi diye söyleniriz.

Yanlız kalıyorum diye korktum ben burda :) aman erkek değil mi işte çok nadirdir karısını mutlu eden

Siz arabanın şoförüsünüz, direksiyon sizin elinizde nereye sürerseniz oraya gider. Ama daha taşa süre bakımını yapmazsanız zamanla elinizde bir hurdaya dönüşür :))

Ne gibi sorunlar yaşıyorsun mesela en beğenmediğiniz sonradan olma davranışları neler
Bi kere ailesi konusunda cok degisik. Bekarken veya nisanliyken hic bi konuda izin almayan adam simdi benle sinemaya giderken bile soruyo. Annesinden babasindan ayri hic bir plan yapamiyo. Nasilsa sen yanimdasin onlar uzagimda modunda. Uzak dedigi de karsi apartman

Eeeeee ne demişler gözünde namaz yokki kulağında ezan olsun
Geçinmeye gönlüm olmasa anlamajla hecccc uğraşmaz dim afkursun dursun haaa bakmazidum onAaaa
Amma geçinmeye niyetim var. Tikadummm kulagimuuuu bakayrum önüme

Belki ailesine çok yakın oturduğu için kendini hala o ailenin bir ferdi zannediyor. Veya ailesi ondan kopamadığı için alınırlar diye bilgi veriyor. Geniş aile akrabalar iyidir, hayata renk verir ama çekirdek ailesi sizsiniz bunu eşinizin anlaması gerekiyor.

hayır hiç karışmam , evlendi diye bütün hayatın benden ibaret demem , kimse kimseyi aynı evin içinde yaşamaya başlamadan tam anlamı ile tanıyamıyor, gerçekte ne olduğu ozaman ortaya çıkıyor

O zaman eşinizin de sizden beklentisi ama göremediği şeyler var sanırım. Sizin düşündüğünüz şeyleri o da size karşı düşünüyor olmalı. Mesela sizde sevmediği ne gibi davranışlar var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…