Eşiniz Hala Evlenmeden Önceki Sevdiğiniz Eşiniz mi?

Hayir kesinlikle degil. Evlendikten sonra aile faktorude isin icine giriyo ve degisiyolar malesef. Bazen onu da ailesini de bogup bogup atasim geliyo. O kadar sabir zorluyolar.

Ne gibi sorunlar yaşıyorsun mesela en beğenmediğiniz sonradan olma davranışları neler

Aslında gönlünüzü alıyor olması da güzel birşey. Sizi öyle ortada bırakmıyor. Sevgisi var size karşı. Bazen evliliğin getirdiği yükler karşısında insan eziliyor taşıyamıyor ve kırıcı olabiliyor. Önemli olan gönlünüzü alabilmesi

Sevgiliyken aramizda sinirlar vardir, evlendik ve simdi bir bütün olduk.
Evlilik daha da yakinlastirdi bizi birbirimize, her gün sarilip öpmek kadar güzel birsey var mi
Esimi baz alarak konusursam bana karsi zaten iyiydi daha da iyi oldu, birbirinin esi olmak büyük deger cünkü

Konu sahibi bekarsınız sanırımmm

Evlenince daha iyi oldu
Görücü usulü evlendik 6 ay nışanlı kaldık alışma süreci çok bişe anlamadk
Ama evlendikten sonra elhamdülillah
Biraz odun olsada kıymet bilir sever

Merhabalar, eşleriniz hala evlenmeden önceki gözünüzün içine bakan, bir dediğinizi iki etmeyen, evlendikten sonra hayalini kurduğunuz hayatı size yaşatan eşiniz mi?
Daha fazlası öncesinden daha iyi bir eş oldu o zamanlarda çok düşkündür şimdi deli oluyor sukur rabbime

Bnde onun yaşadığı zorluğu bildiğinden zaten idare ediyorum ya
Önemli olan da idare edebilmek değil mi zaten
Onunda işi zor 3 çocuk var vr asgari ücretle geçinmeye çalışıyor aileler destek değil
Sadece köstek oluyor oda hırsını bnden çıkarıyor onun açısından bakınca onada uzuluyorum

evlemeden önce 2 yıl çok bakımlı , kibar , titiz , hergün çiçekler böcekler , özel günlerde inanılmaz sürrprizler yapan adam evlendikten sonra gitti yerine tamtersi biri geldi

arkadaş herkes mi memnun kocasından yaa durmadan konu açıp eşinden şikayet eden hatunlarla doluydu burası noldu onlara nere kayboldular
Demekki artik herkes bikti şikayet ten et et duzelende yok emannnnn ne halleri varsa görsün hodukler dediler bende silayetciyim de sikayerten biktim bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…