eşinin sperm analizinde yuvarlak hücresi bol çıkanlar yani iltihabı olanlar yardımm

çaxgxla27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
228
1
42
mrb arkadaşlar.öncelikle nerden başlayacam bilmiyorum.2 aydır diken üstünde gibiydim.ta ki düne kadar.bana 2 ay önce sağ ve sol yumurtalığımda çikolata kisti teşhisi konmuştu.ama küçük olduğu için gebeliğe engel değil dedi doktor.1 yıldır evliyiz ve çocuk da yoktu.eşime sperm analizi yapıldı yapan doktor da eşime sonuçların iyi sorun yok demiş.benim içim rahat etmedi ve annemin doktoruna gittim bu sefer 63 yaşında tecrübeli bi doktor.baktı bana sen de çikolata kisti falan yok dedi nasıl öyle bişiy sölediler dedi ve doktorum emin olmak için bana ayrıntılı ultrason çektirdi.herşey normal.sadece sağ ve sol yumurtalıklarda bi kaç tane ufal ufak folikül kistleri var o da her bayanda olurmuş adet olunca atılırmış.sanırım o kistlerde ilaçlardan olmuş.ve hormon testleri yapıldı o da iyi.bi sorun yok.sadec rahim filmi kaldı .cumaya onu da yaptıracam.eşimin sperm sonuçlarına bakmak istedi 2.doktorum.çok süper değil ama çok çok iyi de değil çocuk olabilir dedi.ama eşimde yuvarlak hücre bol yazıyordu.yani iltihap sanırım bunu ben bile anladım ama sperm analizini yapan doktor sonuç iyi demiş.ilaç bile vermemiş.doktorum eşimi yönlendirdi bir üroloğa o da iltihap var demiş ve 2 tane antibiyotik yazmış.ya işte böyle arkadaşlar.şimdi eşinde böyle bi sorun olan arkadaşlar bu iltihap çok sorun olurmu acaba kısırlığa neden olur mu.ilaçla gider işallah.

bence bosuna panık yapıyosun gıbıme gelıyo bız kadınlarda nasıl ıdrara yolu ıltıhabı oluyosa ve ılac ıgne gıbı antıbıyotıklerle gecıyosa bun erkekte olmasıda cok dogal erkegın ıltıhap olması kadınlara gore bıraz daha zor kadının mesane ıle gırıs arasındakı mesafe kısa oldugu ıcın cok kolay kapabılıyosun ama erkekte bu mesafe daha uzun oldugundan nadır oluyo ama olabılıyo buda senın esının basına gelmıs bence hıc telaslanma antıbıyotıklerle gecer ınsallah allahım bu mubarek gunlerde kalbıne gore verır sesını duyar bebısını once karnına sonra kucagına almayı nasıp eder bende 6 aylık evlıyım hıc korunmamamıza ragmen bızded bısı yok yanı bebıs bende de ıltıhap vardı ıgne yedım gecmıstı ama sanırım yıne oldum bıdaha doktora gıdıcem .sozun kısası rabbım golumuze gore versın butun bebıs ısteyne lerın kucaklarını saglıklı bebıslerle doldursun dert verıp derman artmasın ınsallah...:Saruboceq:

X