Eşimle kavga ettim artik dayanamiyorum

Salak olayında haksızsınız başta bunu diyim
sonra evin temizliğine gelince eşiniz bu durumdan şikayetçiyse oturup konuşun paylaşım yapın ya da temizlikçi kadın alın bir süreliğine

Eşine çok kızdım...

Sakın taviz verme hayat müşterek çalışan bir kadınsın ev işleri niçin sadece senden sorumlu olacakmış...

Terlik olayıda çok trajikomik...

Acaba senden yana başka bir sıkıntısı varda böyle mi çıkarmaya çalışıyo hıncını...

Dediğim gibi evden sen ne kadar sorumluysan oda okadar sorumlu hiiiiç kırılma canım hiçbenneyaptımki

Şunuda ekleyeyim çalışan kadının derdinden çalışan kadın anlar :teselli:

eşinize anneninizin yanında salak diye hitap etmeniz yanlış olmuş canım yani haklıyken haksız duruma düşmüşsün...yaptıgı çok büyük bir haksızlık sonuçta sizde dışarda çalısıyorsunuz aile bütcesine yardımcı oluyorsunuz ikinizde aynı konumdasınız sizden neden daha fazla şeyler bekliyor kendisininde size yardımcı olması lazım haftada bir temizlikci tutun o zaman parasıyla degilmi yada olmadı işten çıkıcam evin işlerini o zaman eksiksiz yaparım de yetişsin bakalım beyefendi türkiye şartlarında evin geçimini tek başına üstlenmeye

Sen bütün gün çalış eve gel yemekti, bulaşıktı, çamaşırdı paşa hazretleri beğenmesin ooooh ne güzel.

Yerinde olsam hiç tınmam ben bukadar yapıyorum beğenmiyosan kendin yap haa yapmam diyosann,

yardımcı bir kadın tutalım, onada hayırsa sen bilirsin o zaman o terlikler 7 gün değil 7 ayda orada

kalabilir de benden bu kadar deyip keyfine bak kendini hiçde üzme.

bence inadına dahada çok dağınık ol.hemde gözüne soka soka.kaydirigubbakcemile2
uyduruk bi yere uyduruk bişey koy
bu burada 4 gün boyunca gözümün önünde kalacak ve dokunmayacaksın de kaydirigubbakcemile
ben olsam böyle yapardım.hemde sinir olacağıma daha çok zevk alırdım.benneyaptımki

Aynen katılıyorum..
Dediklerini yapmış olsanız da madalya mı takacak sanki?

canım benim hiç üzülme hatta bizle böyle dertleşeceğine al eşini karşına konuş..bende çalışan bir kadınım ve de 1.5 senelik evliyim daha bebeğim yok..eşimle beraber aynı anda eve giriyoruz ilk zamanlar çok zor yetişiyordum hiçbişey demedi ama bana yardımcı olması gerektiğini herzaman karşıma alarak dedim..Çünkü söyleme uslubu çok etkiliyor bence sende sonu tartışmayla bitse dahi onun yardımına iht.olduğunu söyle

bazı zaman yetişemediğimiz her zaman olmuyor mu çalışan kadınların hali bu biraz eşlerden fedakar olsalar

bu arada benim terliklerim bazen saldalyenin altını bırak etrafta oluyor bence de psikologa karşı olabilir sen konuşarak düzeltebileceğini düşünüyorum..bunca sene nasıl çektin be canım helal canım..

[B]Öncelikle bu kavgada haklıyken haksız duruma kendi kendine düşmüşsün.Misafirlerinizin yanında bu şekilde konuşmak hoş değil..

Temizlik ve dağınıklık mevzusuna gelince eşin biraz abartmış sanırım.Eşine senin ev hanımı olmadığını ve ev işlerine yetişemediğini sana yardım etmesi gerektiğini söyle.
Yardım etmiyeceğini söylersede buna katlanması gerektiğini anlat[/B]

erkekler bazen acımasız oluyor ben de çalışan biriyim bazen ev dağınık oluyor eşim söylenince kalak yap o zaman benden bu kadar kendimi heba edemem ama hakkını inkar edemem yardım eder misafir gelecekse toparlar ortalığı misafir gidincede yapar eşim de titizdir ama o kadar değil mektup güzel fikir bunu arkadaşım yapmıştı sebeb farklıydı ama acaip etkili oldu konuşurken bazen yanlış ifade edebiliyoruz kendimizi mektup kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…