Eşimle karşılıklı ağladık

berbeto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
26
0
34
bugün eşimle telefonda konuştuk.iki kez aradı.öyle özlemişki konuşurken ağladı.bende dayanamdım ağladım.bebeğini evini herşeyi özlemiş.zormuş askerlik.hasret kalmak çok zormuş.içim yanıyo.öyle kötüyüm ki.uyuyamıyorum onu düşünmekten...:çok üzgünüm:

canımsın yaa ALLAHIM kavuştursun....
başka acılar vermesin...

senağlamacanım Allah kavuştursun seni çok iyi anlıyorum benimde diğer yarım yüksekovada şükret bak enazından arıyor seni ben sesini bile duyamıyorum günlerdir soğukta dağ başında Allah yardımcınız olsun Allah kavuştursunsenağlama

Allah kavustursun arkadasim:teselli:

Sayili gün cabuk bitecek insallah, rabbim böyle ayriliklar versin canim üzülme:teselli:

sağolun.en azından sizlerden destek alıyorum.bu bana iyi geliyor.onu çok özlüyorum ya.15 ay nasıl geçer bilmiyorum

canım senı anlayabiliyorum bende evlendiğimde gitti askere eşim.okadar zor zamanlardı kı çok özlüyorduk birbirimizi.çok ağladık bizde.yeter artık gel diye zır zır ağladığımı bılırım.şimdi dönüp bakınca çabuk geçmiş diyorsun ama o zaman çok zordu.ama özlemekte güzel be arkadaşım.onu ne kadar sevdiğini,nekadar değerli olduğunu anlıyorsun.oda aynı şekilde.
inş çabucak geçer tatlım.cabucak kavuşursunuz.

Mehmet de biz evlendikten sonra gidicek askere :nazar:

şimdiden ben başlasam mı ki ağlamaya

canım ya Allah kavuştursun, su gibi geçsin zaman sizin için

Mehmet de biz evlendikten sonra gidicek askere :nazar:

şimdiden ben başlasam mı ki ağlamaya

canım ya Allah kavuştursun, su gibi geçsin zaman sizin için

şimdiden başlama ozman gelince yeterince ağlayacan zati:çok üzgünüm:

berbeto cnm Allah kavuştursun. sen onun destekçisisin şuanda, çok zor biliyorum ama teselli etmeye çalış onu. çok üzüldüğünü belli edersen hep aklı sizde kalıcak.

Allah sabır versin....Allah başka dertten ağlatmasın....

Allah kavuştursun canım....

Rabbim başka ayrılık vermesin canım..inşallah tez vakitde kavuşursunuz...

Canım benim ya Allah kavuştursun
rabbim başka acılar vermesin işallah :Saruboceq:

Canım Allah sizi bir an önce kavuştursun. Sabırlı ol canım eşinin senin desteğine çok ihtiyacı var...

X