Eşimle ilk cinsel ilişkiye giremedim, korkuyorum

denizkabuguuu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2022
223
239
Yaklaşik iki aylık evliyiz, ön sevisme filan herşey normal ama bacaklarımı açtiğimda kaskatı oluyor bacaklarım. Ellerim ayaklarimm buz gibi oluyor. Doktora gidemem çok pahalı bütçem yok, evde kendi kendine yenenler varsa lütfen yardımcı olun :KK43:

Yaklaşik iki aylık evliyiz, ön sevisme filan herşey normal ama bacaklarımı açtiğimda kaskatı oluyor bacaklarım. Ellerim ayaklarimm buz gibi oluyor. Doktora gidemem çok pahalı bütçem yok, evde kendi kendine yenenler varsa lütfen yardımcı olun :KK43:

Burada vajinismus ile ilgili sayfa var canım oraya yaz istersen hem de orada yazılanları oku daha çok kişi yardımcı olacaktır

kendim yendim kafanıza ne takılıyorsa unutun evde tek başınıza deneyin bende ozaman 2 aylık evliydim tamamen piskolojik üstüne nekadar düşerseniz okadar cabuk atlatırsınız lütfen ertelemeyin bu yüzden çok kişi boşandı basit birşey yüzünden hemde başarırsınız korkmayın…

Dilatör seti ile başlayabilirsiniz internette satılıyor yanında kayganlastırıcı da temin edin en küçüğünden baslarsınız zamanla ilerleme kaydedersiniz kendinize inanın imkansız bir şey değil bu 🙏👍✋

X