esimle ayrıyız birleşmemiz için dua istiyorum hangi dua okunur

Bakara suresi okuyun bol bol internetten de açıp dinleyebilirsiniz Allah kabine sıcaklık versin inşallah yuvanız bozulmasın

esimle ayrıyız birleşmek için dua istiyorum hangi dua okunur lütfennn çok acill

Peygamber efendimizin küslerin barışması için önerdiği bir dua var,

Allâhümme ellif beyne kulûbinâ
Ve aslih zâte beyninâ
Vehdinâ sübüles-selâmi
Ve neccinâ minez-zulümâti ilen-nûri
Ve cennibnel-fevâhışe mâ zahara minhâ ve mâ betane.
Allâhümmehfaznâ fî esmâ’ınâ ve ebsârinâ ve ezvâcinâ

Bir de Ya Vedud Ya Cami esmaları.

Ama bunları okumadan önce Allah'a samimi bir şekilde tövbe etmeni öneririm. Benim eşim beni biraz haklı çokça haksız yere çok suçladı. Ben namaz kıldım, tesbihatları yaptım, elimi açıp hıçkıra hıçkıra ağlayarak ya Rabbim razı olmadığın her ne yaptıysam beni affet, gözümü aç, bana hatalarımı anlamamı nasip et, haklı olduğum haller için de beni senden başkasına muhtaç etme, senden başkasının önünde boynumu eğdirme diye yalvardım. İnan ondan sonra eşime olan öfkem azaldı, kendime olan öfkem azaldı, daha huzurla dua ettim.

Merak ettim canim.benim baslik icime oturdu seni cokkkk anliyorum...buraya neden geldigimden de belli...o seccadede saatlerce bende abladimm.yalvardim ama terkedildim ..halaa dua ediyorum bosandik hala ediyorum geri donaun diye

Merhaba ALLAH yardımcınız olsun INSAALLAH. Her şeyi Rabbim bilir. Bol bol Hasbunallah venigmel vekil okuyun. Bir de bosanmisiniz sizi bırakıp gitmiş nasip bu deyip kendinize vakit ayırın nacizane tavsiyen.

Yasin Çevirgel duası var. Güzel bir tertiple okumanızı tavsiye ederim. Ben faydasını çok gördüm. Allah bahtınızı açık etsin.

X