eşimle akdeniz ve ege kıyıları tatil turu :) hem de kendi arabamızla :))

Sahihuban

Nirvana
Pro Üye
25 Mayıs 2013
13.876
20.155
arkadaşlarım hepimiz biliriz ki yorucu iş hayatında okul hayatında vs bunalıyoruz ve de tatile ihtiyaç duyuyoruz..
biz de bu yıl eşimle olan uzun süreli uzaklıklarımızdan sonra tatile çıkmayı planlıyoruz...

öncelikle izmirden başlayıp :
aydın; muğla ; antalya..
gezmek dolaşmak istiyoruz..

şimdi ben araştırma yapıyorum..

önerilerinizi bekliyorum..

ben de gerek planlarımı tatil için gerekli olan ıvır zıvırı..

inşaallah da yolculuğumuzu sizlerle fotoğraflar ve yorumlarla anlatacağım ve yansıtacağım..

belki bizler gibi tatile gitmek isteyenlere ilham olur :)))

Evelallah in izni ile

Sevgili dostlar genel hazırlıklarİkisi tamamlamaya başladık,..
Arabayla gideceğiniz için arabanın genel bakımlarıni yaptirdik ☺

gittiğimiz tur boyunca ziyaret edeceğimiz akraba ve arkadaşlafını için memleketimin meşhur ürününe ayrı ayrı paketler hediyeler hazırlayacağız ☺

Eve geçince yolculukta yemek için kek tatlı börek vb şeyler hazırlayacağız..

Valiz hazırlığİnizi tamamlayacak. .

sizlerle valiz hazırlığına aparatı hazırlıklarını Fotoğraflarla paylaşacağım inşaallah. .

Duaların eksik etmeyin canlar

Paylaşmaya devam edecegimmm

Marmaris çevresi aslında çok güzel.kizkumu sedir adasi akyaka çok güzel.Köyceğiz sakin ama dalyandan mutlaka kaplumbağa plajina gidin.

öncelikle arkadaşlarım mersin 'den 8.30 civarında arabamızla yola çıktık :))

hava o sıraslar biraz serindi ..

eşofmanlarımızı giyindik ;
yanımıza pasta börek çörek; çerez ; içeceklerimizi aldık...

valizlerimizi arabaya yerleştirdik :))

Merhaba ... Marmaris ,Akyaka,Dalyan, Fethiye Ülkemizin en güzel yerleridir .. Marmariste ve diğer bölgelerde tatil fikirleri oluşturmak için www.tatilfikri.com.tr sayfasını incelemenizi öneririm

mükemmel bir plan ile pahabiçilemez bir tatil geçirmiştik geçen yaz...

yine yaz geliyor ve evelallah ın izni ile plan yapıp biraz dinlenmek istiyoruz...

evelallah ın izni ile bu kez bebeğimiz de inşaallah bizimle olacak ..duamız bu yönde...

Mersinden çıkıp ; yol üzerinde Türkiye'nin nazar boncuğu olan Meke Tuzlası'na gittik; görülmeye değer mükemmel bir doğa harikası idi...

tavsiyemdir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…