Eşimin yaptığı terbiyesizlik

O seni kocan olsun ve sonrasında gözlerim fal taşı gibi açıldı dudağımı ısırma refleksi oldu. O nasıl laf evi başına geçirseydin. Ah çocuklar ahh.. terbiyesiz bile bu adamın konuşmasınin yanında kibar kalır

eskiden de ne öğretmenler varmış öğrencileriyle evlenen,kaçıran ama yinede öğretmenlere olan saygı bitmemezmiş bir iki pislik yüzünden ... o yüzden çok takılmamak gerek meslek ayrıntısına mesele maya ve karakter meselesi bence

Kocanzn o saftirik cümlesinden sonrasını okumadım... Allah size sabır versin.

Nikahınız düşüyor bu tip konusmalarla ayrıca..

Bosanın o adamcıktan saygısız, insan karısına boyle bir lafı nasıl soyleyeblir.. Hadsiz

İğrenç ya.. gerçekten bu zihniyete sahip mahluklar çok var.

e her yerde eğitim fakültesi açılırsa tabii bu kadar öğretmen olur. Öğretmenlerin hepsi melek mi sizce böyle insanlar da var her meslekte

başta kardeşinizi kendi size övmüş, siz böyle bir cümle kullansaydınız kendisi ne yapardı acaba çok merak ettim? ben sizi hatırladım. büyük oğlunuzun okulu vardı, babası ilgileniyordu siz küçük oğlunuzla tatile gidiyordunuz ya da gitme planı yapıyordunuz. affedersiniz de böyle bir adama çocuk emanet edip, aynı babası oldu demekte çok ironik.. böyle saygısız bir cümleden sonra hala aynı evde olmanız da.. 10 yaşındaki çocuk şimdi ölürüm dedi diye boşanmazsanız, ileride hem kendiniz hem çocuklarınız için daha çok pişman olacaksınız

çocuğun iyiliği için çocuğu şiddet dolu bir evde büyütme mantığı
boşanırsanız psikolojisi bozulur ama manyak bi baba başında olursa psikolojisi pıspırıl olur, sakın boşanmayın, kocanızı hoş tutun bi dediğini iki etmeyin. ileride gelininize de nelere katlandığınızı anlatıp aynı fedakarlığı beklediğinizi söylersiniz.

Ne kadar terbiyesiz bir kocanız var!

Ya Sabır Ya Allah

Bu o üye mi??? Çocuklara acıdım, adam zaten iğrenç biri, konu sahibesi de sağlıksız nasıl bir ailede büyüyor bu gariban bebeler

Aslında boşanmak istemeyişinizin sebebi konfor alanınızdan çıkmamak.hayatın zorluklarına karşı tek başınıza iki çocukla mücadele etmek istemiyorsunuz gibi geldi bana.
Sizi eniştenize yakıştıran adamdan koca olmaz yarın birgün kardeşinize de kendini yakıştırır bunadam belliki sapkın bir kişilik.
Terbiyesizliğinde bir sınırı var .evet bazen küfür ederiz bizde birbirimize eşimle sonrada güleriz halimize ama bu başka birşey
Eşiniz bayağı sorunlu ve bana göre sapık
Daha büyük sorunlar başgöstermeden kendinize bir yol çizin.Allah yardımcınız olsun

Bir eş ne kadar kızarsa kızsın ne kadar deliye dönerse dönsün bunu diyemez. DİYEMEZ. Benim bile kan beynime sıçradı ne biçim konuşuyor öyle. Çocuklara gelince inanın çocuklar sorunlu ebeveynlerle daha problemli büyüyor. İlerde evliliklerinde aynı problemler karşılarına çıkıyor. Yapmayın etmeyin, çocuklara böyle daha çok zarar veriyorsunuz.

Bi dönem senin gibiydim. Bende olaylar farklı seyretti boşanıyorum.
Affedemiyorsun çünkü senden af dilemiyor.
Sen kendi kendine eskiden kafanda aklıyordun onu.
Napsın kötü yetiştirilmiş, aslında iyi biri, aslında o da üzgün falan filan.
Kocan ya borderline kişilik bozukluğu ya da seni cepte görüyor.
Bi süre zihnen uzaklaş ki zarar görme.
Körün gözü açıldığında ilk kırdığı bastonu olurmuş hesabı kendi azıcık sosyalleştiyse bi sebeple geliştiyse oturur seni beğenmez. Kıyaslamak başlı başına terbiyesizlik.
Kendi misafir istemez seni suçlu hissettirir.
Aklından şüphe etme, sorun onda.
Ama o mu hasta sen mi ceptesin karar ver.
Hastaysa o çözsün, cepteysen sen çöz.

Bende bu çocukların siz ayrilirsaniz ben ölürüm ayaklarını anlamıyorum
O zaman sende ileride evlenirsen ben ölürüm evlenme evladim.
Şu çocukları sevmiyor oluşuma bbirsebep daha gördüm şuan

Yahu araya girdim deyip alkış mı bekliyorsunuz? Siz nasıl bir annesiniz? Adam Tüm evin psikolojisini bozuyor ama tek nedeniniz “”oğlum ölürüm dedi”” mi? Bırakın yaaa. Kocasız yaşayamam demiyorsunuz da.

Kimse sonra çıkıp demesin neden eğitim sistemi böyle berbat diye. Öğretmen olan insanların durumuna baksanıza.
İşi gücü olan kadın hala böyle iğrenç birini çekiyor.
Ah keşke sizler gibileri görevden alsalar. Yazık yemin ederim. Atanmayı bekleyen zibilyon tane genç var.
Bi çocuk daha doğurun. Tek tavsiyem bu. Siz başka türlüsünü yapamazsınız çünkü. Şunu bana diyen adama öyle bir küfür ederim ki feleği şaşar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…