Rüya Yorumları eşimin hep şehit olduğunu görüyorum rüyamda delirmek üzereyim!

canım benimm ALLAH kavuştursun diyeyim öncelikle...
ama sen çok fazla kafana takmış olmalısın ki üst üste görüyorsun..
hiç takma kafana,inşallah eşin sag salim gelecek canım.böyle yıpratma kendini...
anlıyorum kolay olmasa gerek,ama bence tamamen psikolojik olarak görüyorsun canım.
sıkma canını lütfen...
ne kadar kaldı gelmesine?

ayyy kıyamam sana yaaa rüyalarını allah hayırlara çıkarsın seyretme haberleri bi müddet cnm benim bi sakinleştirici al öyle yat
allah hayırlısıyla kazasız belasız gelmesini nasip etsin işaallah
allah askerlerimizi korusun

anladım canım...sabret..gerçektende psikolojik seninki...
içinde bu tür korkular yaşadıgın için görüyorsun muhtemelen...
sen içini ferah tut canım..aklına kötü şeyler getirdikçe kötü düşünceleri çekersin...
hep iyiyi düşün iyiliklerle dol inşallah...RABBİM sag salim dönmesini nasip etsin.

bu arada benim eşim de daha askere gitmedi..bende şimdiden dualar ediyorum hergece...
okudugu için tecilli...

dua edin ve eşiniz için sadaka verin bir sadaka bir sürü belayı önler. Allah yardımcınız olsun.

Kötü şeyler düşünme canım...
Düşün ki milyonlarca askerimiz, subayımız görev yapıyor
Herkes böyle düşünür kötü rüyayla uyanırsa halimiz nolur
O yüzden içini ferah tut allahın izniyle hiçbişey olmaz
Dua et devamlı.... için rahat eder....

öncelıkle ALLAH kavustursun bılınç altıdır çok dusunuyorsan

[ı]canım benım senı Çok ıyı anlıyorum bende eŞım askerdeyken bÖyle rÜyalar gÖrÜyordum ama ŞÜkÜrler olsun eŞım askerlıĞını bıtırıp geldı. Bu rÜyalar tamamen pskolojık sakın aklını bÖyle Şeylerle meŞgul edıp daha fazla yıpratma kendını. Her zaman dua et eŞın ıÇın hem bu senıde rahatlatacak[/ı]tır

ay_82 merhabalar,yazdıklarını okurken sanki bnm düşüncelerimi okuyormuşsun gibi geldi, bnde asker eşiyim,şuanda doğudayız,operasyonlar görevler o kadar üstüsteki,korkulu rüyalar görmekten bnde bıktım,ama bunların hepsi bilinçaltımızda yattığı için oluyor,her telefon çalışında elim yüreğimde,ruhum beynim o kadar yorgunki beni çok ii anlıyorsundur,sen yinede güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun,allahım bütün askerlerimizi korusun,kimseleri ayırmasın,ayrılanlarada sabır versin,dua etmekten başka hiçbişey gelmez elimizden,kçib,aeo

cnm ya benımde esım astsubay görevlere çok gıdıyor yanında sehıtte verdı gecen ay onun etkısınde kaldım sanırım 3 defa ust ste sehıt oldugunu gördum esımın çok korktum

Allah bütün askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.canım sende gönlünü ferah tut.allah'ın izni ile bu zor günlerini atlatırsın.senin, benim bütün duyarlı insanlarımız duaları zaten askerlerimizde.içini ferah tut iyi düşün iyi olsun.

Canim Allahin izniyle birsey olmaz rabbim esini sana bagislasin:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…