eşimin arkadaşımla ilişkisi var

Sedefciğim konunu takip ediyorum gerçekten yaşananlar çok üzücü ve onur kırıcı..İnsan kime güveneceğini şaşırıyor..Bu noktada acaba bilmek mi daha iyi yoksa hiç bilmemek mi?diye düşünüyorum..Her ikiside kötü..Burda belki çok itiraz eden olacak ama ben ne olursa olsun bir yuvanın yıkılması taraftarı değilim.Daha çok yapıcı bişeyler olmasını isterim..Eşinin söyledikleri doğru veya yanlış..önemli olan senin ne düşündüğün ve ne hissettiğin..Bana kalırsa son bir şans daha ver eşine..Zaten gerçekten aldatmışsa bu ona bir ders olmuştur ve sende ona göre davranırsın.Arkadaşınla zaten hiç bir şey eskisi gibi olamayacağı için onunla da görüşmezsiniz.Bir yuva kolay kurulmuyor o yüzden bir anda boşan,ayrıl,gibi yangına körükle giden kelimeler kullanmak istemiyorum.Sakinliğini koru canım..Hakkında hayırlısı olsun diyorum..CADIARZU

Sedef ya inanmadın inşallah bu olanlara deilmi bence dün hepsini planladılar zaten kadın isteyecekte erkek kabul etmiyecek bence inanma ben inanmıyorum şahsen bu anlattıklarına seni kandırıyo adama bak ya ayak üstü hikaye roman yazıyo

banada hiç inandırıcı gelmedi....
madem bu kadın bu kadar peşinden koşmuş neden sana bu zamana kadar bişey sölememiş,neden sizin arkadaslığınızı bitirtmemiş,neden bu zamana kadar hiç bişey yokmuş gibi davranmış.sen onu ilk sıkıştırdığında neden sölememiş bana asılıyodu diyede baska bi kadınla yemeğe cıktığını sölemiş.şöyle biseyde gelio aklıma bunlar ilk zaman bişey yasamış olabilir,kocan sonra pişman olmuş olabilir,yada korkup bırakmış olabilir,kadında sonra onun peşini bırakmamıştır ve o yüzdende kocan şimdi o kadın için herseyi söleyebilir.bilmiyorum yaa çok karmaşık bi durum içinden cıkamadım.ama eşinde güvenilir bi adam değilmiş......
adam olan bi adam o kadının kendisine asılmasına fırsat bile vermez.....

öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm .......bütüb konuyu baştan sona okudum
eşinden şüphelenince hemen itiraf etti ama bir yemekti dedi....
sen öteki kadını katınca lafı değiştirdi....
1 - neden kurana el basmadı sadece yemek yediyse basardı
2-bütün gün aramadı seni nereden biliyorsun bu senaryoyu o kadınla planlamadığı sonuçta aynı işyerindeler ,kadında kocana demişse eşin msj attı bende yuttum diye bu planı aksama kadar rahatlıkla hazırlamıştır...
3-kadın deli kocana yapışmış kocanda redetmiş....yaww allah aşkına bu kadın o kadar delimi hiç karşılık görmediği adama yapışmışş.........
bana mantıklı gelmedi cnm yani bi kadın hiç karşılık görmediği adamın yakasına neden yapışsın üstelik bir geleceği yokken .........
rabbim hayırlısı ne ise onu kılsın küçük çocuğun var dilerim hayırlı karar alırsın

ne diyeyim çok karıştı ortalık kafamçokkarıştı
bence eşin yine yalan atıyo bu durumda o kadının yüzleşmeye gelmemesi lazım suçlu olan ki böle bi durumda evet ben yaptım kocanı ben ayartmaya çalıştım demez akıllı ol ve ilk önce kadınla konuş onunda ağzından laf almaya çalış daha sonra kocanın yalanlarını su yüzüne çıkaryerimseniben
kocanada ne denir artık başkaa kadın diyodu arkadaşın çıktı daha kurcalasan neler çıkar :teselli:
üzgünüm çok zor bi durum :çok üzgünüm:

Sözün özü eşinizden boşanmalısınız.
Boşanmayacaksanız da boşanmaya kesin kararlı görünün süründürün,değil gözlerinizle görmeyi,şüphe duyduğunuz anda bile kesinlikle telafisi olmayacağını ve ikincisini asla affetmeyeceğinizi kararlı bir şekilde anlatın...

bişi daha bu arkadaşı eşinden niye ayrılmıştı bilen varmı?

Çok güzel bir soru...bu arada şunu da belirteyim,eşinizin arkadaşınızla mazisi uzun...ve eşiniz hala o kadınla ilşkisine devam etmek istiyor..ama bundan sonra kesinlikle daha tedbirli olarak..lütfen kanmayın...

Atı alan Üsküdar'ı geçmiş arkadaş.
sen hala saf saf kocana inanıyorsun...
Yani gözünün önünde aldatsa "yok canım yanlışlıkla düşmüştür üstüne" diyeceksin neredeyse.
Aç gözünü,daha fazla kandırma kendini....
:teselli:

bazen gerçekler önümüze serilsede gönül inanmak istemedikten sonra kimse bişey diyemez sedefte görüyor biliyor ama bence inanmak istemediğinden dolayı sakinliğini koruyor ve tabiki anne olması ufak bi bebeğiinn olmasıda en büyük etken davranışlarında

sedef herşeye rağmen affediceksin eşini belli...eşinin anlattığı herşeye daha anlatmaya başlamadan inanmaya razı olmuşsun çünkü..ama şunu söyliyim eşin ayak üstünde 40 yalan söyleyebilen biri..bu sadece aldatma konusu için tehlikeli değil..uzuunnn evlilik hayatınızda çok ama çok yara alıcaksın gibime geliyo..daha çok kandırılıcaksın..senin için çok üzülüyorum..çünkü bende bi kadınım ve anneyim..bir başka kadının gözümün önünde bu kadar aciz duruma düşmesini duyarsızca izleyemiyorum malesef...eşine karşı hiç tanımadığım halde müthiş bi öfke besliyorum sana bunları yaşattığı için..ve sanki herşeyin sebebi senmişsin gibi,bu olayların çıkış noktası senmişsin gibi davranıyo..diğer kadın yada kadınlarda kıs kıs gülüyodur eminim ,eşin olanları anlattıkça..inşallah hakkında en hayırlı kararı verirsin canım...

içimden bir ses kocanın yalan söylediğini söylüyor nedense........

bişi daha bu arkadaşı eşinden niye ayrılmıştı bilen varmı?

bu sebeplen olabilir...
sedefcim yawrum inanma bence ve o arkadaşınla sen ayrı konuş bakalım ne diyecek
ayrıca da nasıl erkekler bir kadın için iğrenç bir laf kullanıyorlar bilmem işte kuyruk sallamasa şöyle olmaz böyle olmaz diye aynı şey erkekler içinde geçerli demekki kadına ufakta olsa bir kur yapmış kadın bırakmıyor peşini şimdi etekleri tutuştu tabi herifin

Sedefcim, sen de buna inanmadın uarım... Çok güzel senaryo kurmuşlar... Kcan hem seninle olan evliliğini sürdürecek hem de o kadınla... Kadın suçu üstüne alacak, sen kocanı affedeceksin.. Kadınla ilişkinizi keseceksiniz... Böylece eşin daha rahat o kadınla görüşebilecek...
Ama sonuçta eğer boşanamam diyorsan bu senaryoya nanmaktan başka çaren yok....

konuyu baştan beri okuyorum bi ara eşinize inanır gibi oldum ama sonra yine film koptu. işyerinden sizi aramaması ve o kadının da konuşacağız demesi bütün inancımı yok etti.

LİKALBEGİRL ARKADAŞIMIZIN DEDİKLERİNE DE SONUN KADAR KATILIYORUM. TAM DA İÇİMDEN GEÇENLERİ YAZMIŞ.

evet buda mantıklı bi yaklaşım CADIARZU
valla benim senin kocana güvenim kalmadı canım sen napcaksın ya :1no2:
valla herşey beklenir artık bu adamdan iice sıkıştır canım ve güzel bi ders vermeden sakın affetme seni nasıl olsa herşeye göz yumucak aciz biri olarak görmesin bu sefer dahada kötü olur

yani sedefcim kaç gündür seni takip ediyorum ve çok üzülüyorum sana ya nasıl bukadar saf olabiliyorsun canım ya adam resmen yalan söylüyo onlar kendi aralarında dün planladılar bugün yüzleşmede de arkadaşın kocanı haklı çıkarcak bak görceksin sende inanıcaksın biraz zaman sonra onlarda kaldığı yerden devam edicek ben böyle düşünüyorum kaldıki sen kocana güvene bilicekmisin artık ha birde (alışmış kudurmuştan beterdir) unutma arkadaşım

SEDEFcim her sayfaya yazdim yine yazayim.En durust cevabi sana cep dokumleri verir.Esinden telinin dokumunu iste.Soyeldikleri dogruysa zaten sana dokumu hemen getirir.Anladigim kadariyla arkadasina 1-2 mesaj cekmis dogru durmasi icin .Ozaman anlarsin bu mesajlar bir mi bes mi.
Ama benim analdigim kadariyla sen esinden zaten ayrilmayi dusunmuyorsun ama olayi yapan o , nerdeyse sen ozur dileyeceksin.Bir kere sana sert sert konusmasina izin verme.Ortami bulandirma demis ya sana ,oyle bir bulandiririm ki sasarsin diyemedin mi.
Bende bosanmandan yana degilim ama hem yapacak hem zeytinyagi gibi uste cikacak iste buna musade etme.Ben pismansa , uzgunse ve bir daha yapmayacagina eminsen affet dedim ama boyle davranacaksa bencede surundur.
Seni arabaya cagirmis gitmissin, sigara istemis vermissin. Bunlari yapma inan sonunda kaybeden sen olursun.Sen onun dediklerini degil bu saatten sonra o senin dediklerini yapsin.Elinde buyuk bir koz var esini sen sekillendireceksin artik.

Ya arkadaşlar bir de akıl var mantık var.
Bir erkeğin bu kadar çok peşinden koşabilecek kadar rahat hangi kadın çıkıp da hee evet her fesatlığı ben yaptım, hep ben peşine düştüm, ama senin kocan gökten zembille inmiş hiç yüz vermedi der?

Demiş ya adam.. tehdit etti, bunu ödeyeceksin falan dedi diye.
Eee?
Gözünü bu kadar karartmış bir kadın mı çıkıp bütün suçu üstlenecek?
Dallas mı burası ya?

hayatım böyle bişeye,en azından bu forumda,Sedef'den başka inanacak kimse yok zaten..Sedef kabullenmiş ve çokdaaaaann affetmiş eşini..o yüzden de inanmış gibi yapmak zorunda burda..çünkü bu konuyu günlerdir takip ediyoruz ve merakla bekliyoruz sonuçları..ben bi bardak soğuk su içtim,aldatılmışlığımın ve bunca yalanın üzerine ..affettim gitti diyemiyo kadıncağız..inanmış gibi davranıyo bize karşı..yoksa akıl işi değil eşine inanmak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…