"Eşimi kestim, annemi babamı da keserim"

vargasabreu

mutedil
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2013
8.314
6.284
Çengelköy’de karısını öldürerek parçalarını çöp konteynerine atan Tahir Kart savcılığa sevk edildi. Katil zanlısının avukatı İleri Haber'e konuştu ve zanlının ifadesinde "Bir anlık sinirime geldi yaptım, annemi babamı da keserim" dediğini aktardı.

Üsküdar Çengelköy'de 17 yıllık eşini bıçakla öldürdükten sonra parçalara ayırarak çöpe atan 43 yaşındaki şizofreni hastası Tahir Kart Gayrettepe Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği’ndeki ifadesinin ardından Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne sevk edildi.

İleri Haber’e bilgi veren Kart’ın avukatı ifade esnasında Kart'ın dengesiz davranışlarda bulunduğunu aktardı. Kart'ın olayı itiraf ettiğini hatırlatan avukat, “Raporlu şizofreni hastası ama hastalığı cinayet işletecek seviyede mi ondan emin değiliz” dedi.

"ANNEMİ BABAMI DA KESERİM"

Avukat, Kart’ın ifadesinde “Bir anlık sinirime geldi yaptım, annemi babamı da keserim” ifadelerini kullandığını da söyledi. Kart’ın, öldürdüğü eşi Kübra Kart ile muska yüzünden tartıştığı yönünde iddialar olduğunu sorduğumuzda avukat “Kendisini savunmak için muska gibi bir şey öne sürüyor, aklında başka şeyler kuruyor, onu öne sürüyor” yanıtını verdi.

"HASTANEYE GÖNDERİLİRSE BAŞKALARINA ZARAR VERİR"

“Hastaneye gönderilirse başka insanlara da zarar verir. Toplumsal olarak tehlikeli” diyen avukat Kart’ın serbest bırakılmasının tehlikeli olabileceği görüşünde.

KADININ CENAZESİNİ ALMAYA KİMSE GELMEDİ

Öte yandan cesedi parçalara ayrılarak çöpe atılan Kübra Kart'ın cenazesi hâlâ Adli Tıp Kurumu'nda. Konuyla ilgili görüştüğümüz kurum yetkilileri Kart'ın cenazesini almaya kimsenin gelmediğini söyledi.

http://ilerihaber.org/esimi-kestim-annemi-babami-da-keserim/10701/

Ya ne hastanesi Allah aşkına, bu adam topluma kazandırılamaz, ömür boyu tek başına hücreye hapsedilmeli, hasta olduğu kesin ama kasıtlı cinayet işlemiş, delilleri yoketmeyi düşünebilecek kadar aklı başında zaten. Açık açık annemi babamı da keserim demiş, daha ne serbest kalması adam katil !

Bu adamı toplumun içerisine salmak her an patlamaya hazır bir bombayı salmakla eş değer

bir hücreye kapatılsın böyle olmaz milletin canını daha fazla tehilkeye atmasınlar:KK43:

Atsınlar hapise şunu. Ben bunlara insan demeye utanıyorum artık. Yazık kadıncağızın cenazesini almaya gelen bile olmamış. Ne kadar acı...

Bir anlik sinirle kestin de bir anlik sinirle mi 52 parcaya bolup farkli coplere dagittin? Cezadan hastaligiyla yirtarsa cok uzulurum, boyleleri topluma zarar.
Adama deliysen timarhaneye git derler.

Bu adamı akıl hastanesine ya da tek başına bir hücreye kapatmaları lazım. Buzdolabından çok sayıda et çıkmış ve eşine ait olduğu düşünülüyor, yamyamlık şüphesi varmış.

X