Eşim Youtube'dan erotik videolar izliyor- muş :(

Diğer sayfaları okumadım ilk mesaja göre yorum yapacağım youtubeda bir şey izlerken kenarda çıkıyor bazen alakasız şekilde aynı dedikleriniz bazen de abarttıkları kadar frikik vermiş mi diye bir bayan olarak merak edip bakıyorum böyle bir şey olabilir.

Hangi yüzle konuştunuz acaba. Aldatan eşiniz mi siz misiniz. Adam sizin marifetlerinizi bilmiyor diye ona yüklenmek kolay tabii.
Ya neden herşeyi aldatmak olarak nitelendiriyorsunuz ki? Bir hata yaptım ama gidip altına yatmadım sonuçta
Inan bana bu tarz seylere ilgi duymayan izlemeyen erkek çok azdir oturup konussaydin bastan iyi olurdu
zaten problemli bir evlilik, konuşsak da birçok şey çözülemeyince bende böyle bahanelerle kendimi rahatlatıyorum

Böyle rahatlama olmaz kendi ruhunu da zedelersin.
Bende cok problemli zamanlar gecirdim ama hic boyle rahatlatmadim kendimi başta kendime yakistirmam bunu

Ben kişinin açtığı konular hakkında bilgi sahibi değilim. Ben soruyu görüp ona göre değerlendiriyorum önceki konularına göre değerlendireceksem nasıl objektif olmamı bekliyorsunuz. Herkesin psikolojisi bozuk olabilir bu gayet normal bir durum bu onu saçma yapmaz bence önyargılı olmamanız gerekir

Eger ki konuya oyle devam etseydi amenna fakat bende onu aldaticam veya frikik vevericm demesi herseyi sildi supurdu .farkli bi bakis acisindan degerlendrse olayi gercekten normaldi. Intikami hem kendisinden hemde esinden cikarmaya calisiyor. Burda kendisi oalayi bize boyle aksettirdi. Ben cok kati dusunen biri degilimdir.insanlarin yaptigi hatalara ayip gunah gozuyle bakmam fakat gercekten bana gore enteresan ciddi yardim almasi kanisindayim..

Yok zaten yanımızda bakıyo da yinede endişelendim.odasında bakmaz pek ama bakarsa da sık sık kontrol ederim.hiç denk gelmedim ben.onun için şaşırdım.

Teşekkür ederim size, herkes sizin kadar anlayışlı olamıyor maalesef ..

Cidden mi ben o yazısını görmedim .eğer gerçekten Böyle düşünüyorsa çok yanlış yapıyor .video izlemekle o işi yapmak aynı şey mi hiç

Teşekkür ederim size, herkes sizin kadar anlayışlı olamıyor maalesef ..
Rica ederim de siz gerçekten frikik vericem onu aldatıcam diye bişey söylediniz mi. Şayet böyle bişeyi aklınızdan geçirmeniz dahi hiç hoş değil. Bence siz kendi karakterinize yakışanı yapın. Kim be kötülüj ediyorsa kendinedir

Cidden mi ben o yazısını görmedim .eğer gerçekten Böyle düşünüyorsa çok yanlış yapıyor .video izlemekle o işi yapmak aynı şey mi hiç
Yapada bilir kendi hur iradesi fakat ben konuyu okur okumaz zaten sacma bulanlardanim biraz bekledim dur bakalim arkasin dan nasil konuyla ilgili birseyler yazacak diye ruh halini yazida gormustum. Benim tam olarak anlatmak istedigim burada konu sahibi ya kafa geciyor cok zeki olagan ustu bir zekasi var yada ruh hali gercekten bozuk geldi bana sizde dolayli yoldan esine sunu deyin bunu deyin diyince bnm tepkim o oldu. Zaten dolayli yollardan yapiyor yaptiklarini..gerci aklima burdaki yazilarla tez de hazirliyor olabilir gibi de geliyor :) aklim almiyor yaaa 15 yas sendromu yasayan ergenler gibi..bazi arkadaslar konu sahibinin ilginc konular actigini soyleyince bnde baktim. Esiyle kavga ettigini fakat sucun kendin de oldugunu biliyor. Yada esi isyerine gelmis onu kiskandigini soyluyor. Bnm tezime gore de konu sahibi bastirilmis duygularinin icinde ben gucluyum ben guzelim ben kiskanilirim ben erisilmezimi oynuyor altin da yatan neden arastirilmali diye dusunuyorum. Ciddi yardim dedigim bu ...

Arif'in Manchester'a attığı golü arıyordu belki adamcağız

Şaka maka kedi videosu bile izlerken sag tarafta frikik videosu çıkabiliyor, biz böle merak edip tıklıyoruz bazen öyle bi durum olabilir.

Bir de bunlar youTube arama geçmişiymis, orada p.rno olmaz google arama kayıtlarına da baktınız mı ya da tarayıcı geçmişi falan? Asıl bombalar oradadır çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…