esim ve aile kuzusu olmasi

rukiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
139
12
28
Eşime sınır oluyorum ya beraber yeyip iciorz ailesiyle bir haftadır kendi evimde yiyorm eşim de sinirlendi az önce ağzımı ario ysen yemek yedin mi dio çık yukarı yemek ye çocuğun uykusu var dedim olsun sn yinede çık yertr ya kendi evimde bise yeyip içmek sucmus gibi eşim istioki hep birlik olamlim bu seferde esimle hiç vakit geciremiom bende eşime yemekler yapmak istiorum aha çocuk uyudu napuyim uyandırıyor mi ya 2 senedir istenmeden in çık incik yukarı aşağı mekik Doluyorum bana da yazık değil mi ya eşim hiç beni anlamio babası iyi ki bi ev vermiş bizi evden atar eder DİE yapmadığı kalmio benm de bi ailem colugum çocuğum var anne babası da demio ki evinizde yeyin için onlarında işine gelio tabi oğullarını hala bekar zannediolar ya biktim gerçekten patlamak uzereyim sizce ne yapiyim ya yukari cikmazzam eşim isten gelince bana patlicak bende çok yakın olmak istemiorum bu sefer de gerseyime karışmak istiolar yaa :mad:@@@@@

iyi de o zaman resti çekeceksin

ayrı ev isek ayrı mutfak diyeceksin

eşin maaşını ne yapıyor

orada yiyip içiyorsanız o eve katkınız var mı

bir de çocuk yokken niye resti çekmedin; şimdi bebeği var yorulmasın diye yemek yapıp önüne koyuyoruz yaranamıyoruz diyecekler

bir de her öğün mü birlikte; han, akşam ailenin tüm fertleri toplanır yemek yenir gibi mi, sabah kalk kahvaltıya git; öğlen orda ye; akşam da orda gibi mi

Ben olsam krizi fırsata çeviririm.
Ne güzel hazır yemek hazır sohbet... mutfağın da kirlenmez. Yemeği yiyip çayı içtin mi de inersin evine.
Valla özendim haa

Demekki kocanı arıyolar soyle karına çıksın yukarı diyorlar yoksa neden iş yerinden arasın yukarı çık yemek ye diye.

Esin de ayrı ev alsın bu ne şimdi kendi ayakları üstünde durmuyor sa ne anlamı var ki evli olman in

tamamen bağımsız olmak istiyorsanız kendinize bir ev alın yada kiralayın emeklerine de teşekkür edip çıkın o zaman o evden.

Ben öyle hayata gelemem, boğulurum.

Gerekirse ailesiyle konuş bunları, sırf bu sebeple kavga ediyoruz.
Benim de bir yuvam, çocuğum, işlerim var, yapamıyorum.
Anlayış gösterin lütfen diye

Güzellikten anlamıyorlarsa kavgaya kadar götürürüm işi.
3 hafta 5 hafta suratlar asılır, sonra herkes bu düzene alışır. Boşver.

böyle adamları çok mu arıyorsunuz kuzum ? bilmem kaçıncı defa soruyorum bu soruyu,nişanlılık döneminde bunlar konuşulmuyor mu ? aileniz nasıl böyle bi hayat yaşamanıza razı geliyor ? en kötüsü kendi ailesine sahip çıkıp da benim bir yuvam var ,artık ayrı bir ailenin babası ve bireyiyim diyemeyen adamın akşam nasıl yüzüne bakıyorsunuz saygınızı kaybetmeden ? arkadaşım ağır konuştuysam özür dilerim ,hem cidden merak ediyorum hem de hiç bir kadının bu muameleyi hak etmeyecek kadar değerli olduğuna inanıyorum

Eşime sınır oluyorum ya beraber yeyip iciorz ailesiyle bir haftadır kendi evimde yiyorm eşim de sinirlendi az önce ağzımı ario ysen yemek yedin mi dio çık yukarı yemek ye çocuğun uykusu var dedim olsun sn yinede çık yertr ya kendi evimde bise yeyip içmek sucmus gibi eşim istioki hep birlik olamlim bu seferde esimle hiç vakit geciremiom bende eşime yemekler yapmak istiorum aha çocuk uyudu napuyim uyandırıyor mi ya 2 senedir istenmeden in çık incik yukarı aşağı mekik Doluyorum bana da yazık değil mi ya eşim hiç beni anlamio babası iyi ki bi ev vermiş bizi evden atar eder DİE yapmadığı kalmio benm de bi ailem colugum çocuğum var anne babası da demio ki evinizde yeyin için onlarında işine gelio tabi oğullarını hala bekar zannediolar ya biktim gerçekten patlamak uzereyim sizce ne yapiyim ya yukari cikmazzam eşim isten gelince bana patlicak bende çok yakın olmak istemiorum bu sefer de gerseyime karışmak istiolar yaa :mad:@@@@@
açık açık kendi evimde yemek istiyorum de

dinlecetek bir şekilde başka çözümü var mı ki evinde yemek yapsın yesin kimseden bu konuda izin almaya hacet yok
adam evi elimizden alırlar bahanesiyle direktif veriyor karısına ,en başta ipleri vermeyecekti eline,karşı taraf melek pozlarına bürünmüştür zaten daha ne yapalım yaranamıyoruz modundadır,bunu da kullanır eşi,konu sahibinin sert bir şekilde hepsine rest çekmesi lazım ki bence fayda etmez,adam ana kuzusu :KK43:

Kızlar iki sene mutfağı yaptirmm demsti borç harç suann ik şeyi geç ti bu seferde dedi babam en kli olsun aralıkta olcak ama bn ayiricahimizi bek sanmıyorum şuan eşimin yeğeni de dedi yenge çocuk uyandı herhalde dedi kaynanma duymuş ona söylemiş çıktı kapıya dinledi yok dedi amcam gelmiş dedim bnde dalga mi gecion dedm ona patladm işte bu yüzden gelmiorum dedim solene solene eve indim eşime kalsa iki basamk çıkmak mi zor gelio dio yaa cildircam gerçekten :KK43:(

Kızlar iki sene mutfağı yaptirmm demsti borç harç suann ik şeyi geç ti bu seferde dedi babam en kli olsun aralıkta olcak ama bn ayiricahimizi bek sanmıyorum şuan eşimin yeğeni de dedi yenge çocuk uyandı herhalde dedi kaynanma duymuş ona söylemiş çıktı kapıya dinledi yok dedi amcam gelmiş dedim bnde dalga mi gecion dedm ona patladm işte bu yüzden gelmiorum dedim solene solene eve indim eşime kalsa iki basamk çıkmak mi zor gelio dio yaa cildircam gerçekten :KK43:(
adam aile kurmamış ki yavrum,var olan ailesine bi köle eklemiş,o anasının paşası modunda hayatına güllük gülistanlık devam ederken olan da sana olmuş

Onlar istioki sabahın sekizinde kalk fel zaten çocukla yoruluyorum tmm ayrilncada yapilck şeyler bunlar ama bu in çık işi beni yoruo kızım yatağında yatmaya alıştı kaynanamda uyarınca uyandığı zamn aglio onlar kendilerine alıştırmak istiolar bnde böle dort gün kendi evimde yiyince çıkmayınca surat asiolar kaynatâmda dediki kız nerde bise daha deseydim dicektim ki birazda kendi evimde oturuyom demi baba dicektim lafı sokucaktmm evime kimseyi davet edemiyorum şaka gibi ya buzdolabının açık sadece salça ve su var yaaa eşim de inadin teki bakalım emekli olunca nolck babası ben pek ayircagini saiorm bu gidişle emekli olduğunda ayirmazzsa boşanmak zorunda kalcmm:KK43: yeter ya yukarda hiç rahat edemiorm bebeğim de aynı bu evimde yediğim bi kaç günde bebeğinin iştahı açıldı reflisu çıkmıştır hiç bise yemio dort gunr çorbalar et tavuk fln herşeyi yiuo güzel mutluu oluo obur turlu yukarda bebeğimi sevmek için başka odaya grcmk zorundayım ne acı bise dimi ana beni buna mecbur birakn pişirilir esimde hata bu lafı kendisine soleyin dönmediği kalıo ama ole

Ben esimle konuştum eşim benm çıkıp çıkmadığını kontrol edio onların haberi yok canm eşim elinde olsa orda yatalom dicek inanın evinimiz otel odası gibi yatmadan yatmaya inioruz beni hiç anlamiolar ya biraz anlayış istiorum ama nerde hiç demiolar bunu bebeği var böle zor olur yok

Allah akil fikir versin dusuncesiz insanlar bi bitmediler gunden gune de artiyorlar...

Seni çok iyi anlıyorum canim bende KV altlı ustluyum bir seneye yakın bizde birlik yedik gerçekten zor.. düşün buzdolabım bile calismiyordu hamile kaldim gece midem kazinirdi evde bisey yok uç aylık hamileyken kp ve eşim bi kavga yaptı o gün bu gundur soframiz ayrı bahane oldu yani
Sanki insana mecburmus gibi yapıyorlar hala fırsat buldukça burada yiyelim derler ama eşim kendi evimize çok alıştı hiç tinlamaz eee iki çocuk var artik
Sana tavsiyem güzellikle konuş anlat eşimin sorumluluk almasını istiyorum bende evimde yemek yapmadikca mutfakta ugrasmadikca evimi sahiplenemiyorum falan de
Off kolay gelsin kendi halimi hatirladimda sinirlerim zipladi yine

X