Esim telefon almiyor ne yapmam lazim

tugbaoyku

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
450
-13
27
Telefonum şarj tutmuyor alalı ekimde 4 sene olacak bazende kapanıyor ve sürekli reklam. Eşim yaptırmami teklif etti ben yenisini istiyorum 8 bin TL çok para değil çok gönlüm kırıldı oysaki. Onunla konuşmuyorum zoruma gitti geçen hastaneye gittim yanlış otobüse binmisim telefon kapandı yani ne zaman dışarı çıksam hemen. Bitiyor . Kendi arabasına olunca harcıyor . Kendi babamdan mi istesem lütfen kırıcı olmayın duygusalim zaten

Telefonum şarj tutmuyor alalı ekimde 4 sene olacak bazende kapanıyor ve sürekli reklam. Eşim yaptırmami teklif etti ben yenisini istiyorum 8 bin TL çok para değil çok gönlüm kırıldı oysaki. Onunla konuşmuyorum zoruma gitti geçen hastaneye gittim yanlış otobüse binmisim telefon kapandı yani ne zaman dışarı çıksam hemen. Bitiyor . Kendi arabasına olunca harcıyor . Kendi babamdan mi istesem lütfen kırıcı olmayın duygusalim zaten
Siz neden bir işe girip kendiniz almıyorsunuz

Bırak inatlaşma önce yaptırsın yine kapanmaya devam eder 3-5 aya aynı şeyleri yaşarsın zaten mecbur kalıp alır böyle şeyler için sıkma canını inada binmiş kendince… erkekler neden böyle anlamıyorum ama çoğu inatçı erkeğin eşlerini gözlemliyorum hep bu dediğim taktiği uyguluyorlar :)

Bırak inatlaşma önce yaptırsın yine kapanmaya devam eder 3-5 aya aynı şeyleri yaşarsın zaten mecbur kalıp alır böyle şeyler için sıkma canını inada binmiş kendince… erkekler neden böyle anlamıyorum ama çoğu inatçı erkeğin eşlerini gözlemliyorum hep bu dediğim taktiği uyguluyorlar :)
Aman sorma ya napcam bilmiyorum

Ben rahatsızım malesef sağlık sıkıntım var
rahatsızlığınız nedir? tek başınıza otobüse binip hastaneye gidebildiğinize göre yapabileceğiniz işler vardır diye düşünüyorum. yani çocuk gibi telefon isteyip alınmayınca küsmekten iyidir çalışmak

Azıcık kurcalayıp telefonu bozun. 3-5 dışarıdayken merak edince alır. Ayrıca bel fıtığı çağımızın hastalığı oldu artık, çalışmaya engel midir? Sanmıyorum ama konu çalışmak olmadığı için bir şey diyemeyeceğim

rahatsızlığınız nedir? tek başınıza otobüse binip hastaneye gidebildiğinize göre yapabileceğiniz işler vardır diye düşünüyorum. yani çocuk gibi telefon isteyip alınmayınca küsmekten iyidir çalışmak
Valla haklısın ne diyim bilmediğiniz deyler var hangi birini anlatayım ve 5 yaş çocuğum var onu birakamam

Çok üstüne gitme zorlama inatlaşmasın bir telefon için kavga gürültüye gerek yok normalde eksik etmiyorsa bazı şeyleri, şimdilik yaptır bence

8 bin tl çok para değil diyorsun da belki adamın şu an yeni telefon alacak imkanı yoktur.

Önce telefonu tamirciye götürün, eğer sorun duzelirse ne güzel ucuz yolla sorun halledilmiş olur. Sorun yine düzelmezse o zaman mecburen yeni telefon alınır.

Aman sorma ya napcam bilmiyorum
sıkma canını kendince inada binmiş işte…
Bu erkekler neden bazen pislik oluyorlar anlamıyorum. Kendini de önemsiz hissetme…
Bırak yaptırsın nasıl olsa düzen tutmayacak o telefon… ve yenisini almak zorunda kalacak o zaman bol bol başına kalkarsın ben sana en başta yenisini alalım demiştim diye 😂😂😂

Bel fıtığı bide çocuğum var benden başka kimsede durmuyor
5 yaş bir kızım var evdeyim çalışmıyorum.

Eşimin kendi işi şükür iyi

Sürekli gezmek para harcamak istiyorum keyfime düşkünüm

Çalışsam heegun çıkarım. Eşim tam tersi biriktirme peşinde şükür verir.

Sizce yanlış mı yapıyorum boğazda kahvaltı gitmek istiyorum 425 TL yengeme dicem. Hayata bi kere geliyorum Eşim diyor para harcıyorsun vs sizce

Bunlar çalışmaya engel şeyler değil senin çalışmakta gönlün yok. Ayrıca,
Ee hani çok para harcıyodun, 425 tl ye boğazda kahvaltıya gidiyodun?
Ben senin konularına hiç inanmıyorum sorry

X