Eşim Prenses'imi istemiyor :(:(

Menekşe;
Konu başlığı içimi acıttı daha konuyu açmadan ya bir insan bebeği nasıl istemez ki
diye yorumlar yaptım içimden üzüldüm yaaaa

ama sonra ohhh çektim çok güldüm
Allah başka dert vermesin bir hayvan sever olarak seni kutluyorum
Kimisi derdini saçma bulmuş,bana göre saçma değil
burda her türlü dert konuşulurken hayvanlardan neden konuşulmasın.
eşinin kabul etmesine çook sevindim canım...
Kendine ve prensesine iyi bak oldu mu

Sana katılıyorum sonuçta buraya sadece sevgilisi tarafından aldatılanlar ya da kayınvalidesiyle sorunu olanlar yazacak diye bişey yok.Burası derdi olanlar için.Senin canın da buna sıkılmış belli ki yazmak da hakkın

Cok saol canım bana destek verdigin icin.Hem o da bir canli dimi neden konuşulmasınki

Evet canım haklısın konu baslıgını okumadan konu açmadım.Canımı cok sıkan bir sorunu sizlerle paylaşmak istedim sonucta.Kimsenin sorununu sacma veya gereksiz diye nitelemek dogru degil bence

babası mıçok hoşsun,güldüm bayasevindim sorunun çözülmesine
Teşekkür ederim cnm Eşim babası bende annesiyim
Napalım bizim bebegimiz yok

Son düzenleme:
kız allah iyiliğini versin emi.
bende başlığı okuyunca hamilesinde eşin çocuğu istemiyor gibi düşündüm.ortalığa çiş yapıyosa eşinde haklı bence..kolay gelsin..

Aynen ben de öyle sandım...
Ben hayvanları çok severim ama evde olunca çok kirletiyorlar malesef ortalığı...
Ben de biraz titiz olduğum için sevmem o tür şeyleri...
Belki eşin de ondan istemiyordur...

Merhaba, benim de kedim var ve inanılmaz yaramaz heryeri ısıran feci oyunbaz, sürekli tırmalayan bir hayvan. Ama buna rağmen ben onu çok ama çok seviyorum. Ayrılmak zorunda kaldığımı düşünemiyorum bile Allah ayırmasın =)) Hayvan sevgisi çok başka birşey insan herşeyine katlanıyor sevince. Ama sizinle beraber yaşayanlar aynı sevgiyi hissetmiyorsa hayvana karşı katlanmaları imkansız hale gelebiliyor. Benim bir arkadaşımın tavşanı vardı ve ailesi istemediği için Darıca Hayvanat Bahçesine verdiler. Sokağa bırakacağınıza bir araştırırsınız iş iyice çıkmaza girerse, kabul ederlerse oraya verirsiniz en son kabul ediyorlardı çünkü. Hem sizin de içiniz rahat eder, iyi bakılır orda. Sokaklarda yapabilir mi bilmiyorum hiç tavşan görmedim sokakta.

Yok canım konu hem tatlıya bağlandı hemde tavşimi bırakmak zorunda olsam bile asla sokaga bırakmam.Anında ölür zavallıcık Allah korusun Çok zor durumda kalsaydım köye verirdim tanıdıklara tavuklarla büyürdü veya sizin dediginiz gibi bir hayvanat bahçesine.Ama tavşan gibi hasas bir hayvan asla şehir sokaklarında yaşayamaz

ee canim kafesi yokmu tavsanin :26: eger kafesi yoksa can sikici bir durum gercekten esinin rahatsiz olmasi dogal hakli olarak

Sevgili Menekşe, tavşanlar için satılan kafeslerden edin veya pahalı gelirse herhangi bri petshoptan 2 numara köpek taşıma kutusu al, prensesin bu mevsimde kapalıda olsa balkonda kalması böbreklerini ve idrar yollarını üşütmesine sebep olur.Bahsettiğim taşıma kabından veya tavşan kefasinden alırsan içine gazete kağıdı serip prensesi içine koyabilirsin en azından eşin geldiğinde böyle yaparsan söylenmeyi kesecektir hem balkonda üşümektende kurtulur...

Bu arada gerçekten etrafa işiyor mu? Kaç aylık, tavşanlarda eğitilebilen hayvanlar olduğu için normalin dışında tasına işemek yerine etrafa işemeye başladıysa çiftleşme belirtisidir bilgine...

Saol canım yorumun için.Evet burda tavşan kafesleri cooook pahalı normal piyasasına gore ama bizim öyle bir sorunumuz yok eşimin arkadaşı marangoz o kafes yapabiliyor Tavşanlara tuvalet eğitimi vermek istiyorsanız bir plastik kutuya ciş ve kukasından bir parca koyun bir kere o kabı tavşinize gösterin sonra kendisi gidip kutuya yapıyor sorun olmuyor.Ama biz ilk geldiginde nasıl yapacagımızı bilmedigimiz icin bir kac gun ortalıga yaptı.Ben temizlemek zorunda kaldım sonra internetten aldıgım bilgiyle bu sorunu hallettim kızlar

Daha evvelde yazdığım gibi tavşanları tıpkı kediler gibi eğitebiliyoruz, bizde tuvalet eğitimini bahsettiğin şekilde veriyoruz yavrucuklarımıza,sorunu çözmene çok ama çok sevindim :)

Konuyu okuyunca ben de şaşırdım doğrusu. Tabii ki 'başka derdin yok mu' diyenlere inanamıyorum.
Onlar da canlı, onlar da sever, yer, içer, üşür, üzülür, sevinir...
Bizden ne farkları var ki anlamıyorum.
Sorunun tatlıya bağlandığına sevindim canım.
Çaktırmadan eşinize de sevdirmeye çalışın, belki de zamanla sizden çok sevecektir.

Son düzenleme:
küçükken sorun olmayabilir ama büyüdüğünde zaten göndermek zorunda kalıcaksınız.
Benim teyzemde vardı en son artık koltukların tahta yerlerini kemirmişti :76:

bence bu konuda çok önemli benimde evde tavşanım var çok seker yavru hayvan sevgisi bebek sevgisi gibi birsey cnm ama bilmeyen anlamaz tahmin bile edemez sen bence eşine anlat onlarında duyguları var cnm ya önce ev al sonra at olmaz tatlı dille sen eşini ikna edersin bence yüreğin hep hayvan sevgisiyle çarpması dileğiyle...........

bende başlığı okuyunca hamilesinde eşin çocuğu istemiyor gibi düşündüm

Allah iyiliğini versin e mi?ben ne anladım :önceki evliliğinden bir kızın var ve yeni eşin bu çocuğu istemiyor

hani bebekler için kafes gibi bir şey olyuor ya böyle tül gibi
ondan birşey alsan geniş bir alan ama ordan çıkamaz
böylece kabloydu vs kemirmez ortalığada çiş yapmaz
altınada temizlenebilir birşey ser

ama cnaım yani her insanda hayvanlarla bir arada yaşayabilir diye bir kaide yok
hamster kafes hayvanıymış adam tamam demişte bu kafes hayvanı olmaktan çıkınca hoşlanmamış :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…