Esim oyunlara para yatiriyor ve ben asla yatirmam diyor

Cmremm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
15
0
31
Eşim oyunlara para yatıriyor ve kendi kendine ele verdi .. hemen elimden telefonu aldı iyun acıktı ve ben para yatırmam ben salakmıyim bak parasız oyun diye ama yatiriyor hemde 360 680 aylik 8 bin falan değişiyor beni kandırması bana çok koydu eğer sanalda sohbet ediyorsa ve etmem dese bile nasıl inanırım ki .. çünkü para konusunda hep inkar hep ama yatiriyormus ve bilmiyor bildiğimi sok oldum şüpheleniyorum ama hep kandırdı. Başkaları salak gibi söyledi Ma kendisi oynadı

İki seçenek var,
Ya boşanacaksın çaktırmadan delil toplayıp avukat eşliğinde
Ya da boşanmam her şeye rağmen diyorsan bilmiyormuş gibi göz yumacaksın, iyice yüz göz olmamak adına

İnsan nasıl bukadar inkar edebilir şaşıyorum... kendi kendine oyun parasiz falan dedi kac kes de yakalamıştım yok sanal para dedi .. yok sole .
Şuan bilmiyor kesin gördüğüm şeyi.
Ama hep ben 1 lira bile oynamam salakmıyim başkaları oynasa dalga geçiyor...
Ne dese artık hiç inanamam ...yok ben aldatmam dese de yok ben soleyim boleyim.
İnsan oraya yatıracağım bana verseydi eşine
Sohbetli oyunlar. Sohbet silinir onu şimdi ne desem yalan ama içim almaz oldu benle sohbet etmeyen demekki eksikliğini ordan gidiri olmuştur siler eder.
Hereey beklenir .

Şaşıracak ne var anlamadım?
Hangi suç işleyen kişi evet yaptım ben der.
İnkar edecek tabi

Kaderinizi onun eline bırakmayın.
Ya boşanacaksınız ya çekeceksiniz.

Teşekkür ederim gurbetteyim içimi dökmek istedim .. çok manupule eder kendisi 4 4 luk .. tamam evet yardim eder asla bisi almamalik yapmaz ama eve alıyor bana buda senin olsun demedi ben daha çok yapıcı oldum ya psikolojisi bozuk olan ben yada saçmalayan ben oldum .. sorsak çok seviyor herseyi biziz .. öle dışarıda takılmaz arkadaş ortam kurmaz oyun bagimlisi .. kac kere dedim ama pes ettim .. para yatirdigina emin oldum inanın yine suçlu ben olurum

merhaba oyundan kastiniz kumar mi? ne oyunu oynuyor esiniz

Kumar olsun veya başka bir şey olsun fark etmez; ailesinin rızkını götürüp gizli gizli oraya buraya yatıran adamdan hayır gelmez. Bir an önce çözüme kavuşturun bu meseleyi, büyüklerinizden yardım alın bu konuda
İnşallah aklı basina gelir

Kimse destek olmaz .. ben hayır yapmayı çok severim keşke o parayla bir tekerlekli sandalye alsaydı birine bir çocuğa mont alsaydı.. bana çok koydu .. arkadaşlar kripto da oynuyor galiba inkar ama gördüm.. ama en çok bu king gibi koy yapma gibi oyunlar normal böle oyunlar öle ama diğerinde de var ama en çok oyun.. adam bide profil yapmış kendine görseniz... ego dan başka şey değil. Bende para çok demek birilerine o oyunda gösteriş ve ikram demek al senin çadırını kurdum inşaat hızlandırdım nasik yani o parayla birilerine jest yapmak bende para çok var demek ve var birkaç oyun falan .. Bu bitane oyu. İçin d ile başlayan sohbet şeyi var ama ben görürüm diye indirmez ama istek gelmiş ama sohbet konusunda iz bırakmaz ama güvenmiyorum bunu yapan onuda yapmaz mı sizce ?? Kim sohbet ediyorum der ki ? Bikez yüzüne ben koşa koşa geldim evden çocuklarıma sarıldım senin nasıl vicdanın sızlamıyor dedim hakkımıza girişin ilgisiz dedim ama yok nafile sorsan çok oynamıyor... dolu para yatırmış.. bekarkenden bagimlisi .. nabcam bilmiyorum söylesen bak bak bi o var der eeee bende oynayim ozaman okey indireyim aklı kalamz mi nasıl kıskanır kim bilir .. Sen sohbet etmesen ne amacın peki ilerlemek tabiki ama neden ego neden bukadsr para .. bana çok gereksiz şey alma diyen adam ben 1 lira vermem salakmı yim diye .. nasıl uyumuşum yaa .. çok koydu kızlar.. daha bilmiyor .. yine suçlu olurum baktım diye nasıl ogrendigimi söylemem ama asla inanamam yine devam eder yine bağımlı... sohbet için bisi diyemiyorum ama oda vardır bence nerden bilecemki

Arkadaşlar inkar derken o anlamda değil.. daha onla alakası yokken bile nasıl oynarlar gibi konuşup kendi oynaması.. oyun açıksa parali değil falan diye açıklama yapması 1 lira bile oynamam ben demesi ama aylik 8 milyar bile oyuna para vermesi.. şimdi bana ağzı ile kuş tutsa olur mi güven.. sohbet var ama ben etmiyorum dese sizce inanabilirmisiniz ben inanmam işte ne biliyim dışarı çıkmasa bile orfan konuşmadığını.. msjlasmiyor benimle neden sorsan sevmiyor ama oyun varken benle msjlasmak olur mu hiç

Ya çevremdeki herkes bu kripto belasına bulaştı
Batan batana , Allah akıl fikir versin

Herkes oturduğu yerden para kazanmak derdine mi düştü?
Hayat pahalılığından mı bu yola başvuruyorlar anlamıyorum

Sanmam canim ev araba var .. gayet iyi durumumuz oda o şekilde bende çok duyup bak sakın haram istemem 1 lira bile dedim saçmalama yok yapmadım da yapmamda delimisin dedi dedi dedi durdu her defasında oynayanlara bile kızdı.. Bu nasıl bir oyunculuk .. kripto okadar görmedim bilmiyorum onda kendini gizledi ama normal bildiğiniz oyun var ya zevkine işte onlara yatiriyor yok sanal kıyafet 659 al yok inşaat 320 al gibi saçma sapan bende nedenini anlayamıyorum para var zevk mi yoksa gösteriş mi gele bide profil yapmış yaa yuh dedim yaa ben yapsam oooo olurdu .. neden yani neden demek kendini gösterme istegi var çok saçma yaa çok ne düşünüyorsunuz nasıl bisi bu

Sana inşaat hızlandırdı gibi oyun arkadaslari oluyor köyü kurma gibi neyse işte yok yangını köyde bende söndürdüm.. hem jest hem en iyisi olma

Birde bak 500 milyon batmış bak diyorum biri salak mi o ya falan laflara gel ... ah ah gözümle gördüm ama yazık yaa ben o parayla neler yaparım bikez bana harçlık verseydin ama sorsanız yatırım yapar altin alır öle ama ne anladım keşke bana verseydi al hatun isteğin bisi olur deseydi demedi millet çalışırken bile kocası veriyor para bana vermedi Ma sorsan herseyimizi alır cimri değil Ma mutfakla benim özelim kişisel harçlığım bir mi .. sorsanız yatırım yapar ama ben dogum yaptım mesela cicek al diye bile kendim söyledim.. işte çok efendi Bi duysalar hemes yuh der. Kurutma alalım dedim yok işte biz taşınan insanız falan inanın ben vereyim sen taksitle al dedim 11 milyardi 1 lirasına kadar aldı benden zoruma giden o ve ben yeni afanximistim hamd olsun 2 ay çalışıp.dogum jzjne. Ayrıldım .. param 4 ay yattı keşke beni de düşünseydi

Sana inşaat hızlandırdı gibi oyun arkadaslari oluyor köyü kurma gibi neyse işte yok yangını köyde bende söndürdüm.. hem jest hem en iyisi olma
Ay bu daha kötü
Sanal kıyafet satın alan bir koca
Bu tarz oyunlarda evlenme teklifi, yüzük falanda alınıyordu
Dua edin kocanız birine aşık olmasın oyunda
Erkekler gerçekten bazen çocuk gibi
Sizde indirin o oyunu haberi olmasın, bakın bakalım ne haltlar karıştırıyor

Hiç anlamam ki hiç ama hiç te sevmem inanın.. beceremem .. evet profil bile parali .. güç arttirma 659 falan işte. O şekilde.. konuşmalarında bisi yakalayamiyorum bitane kız ve birkaç var ama o kız sadece yaaaa bilerek mi verdin yazmış ( demekki parali ve çok değerli bisi) bilerek verdim yazmış kız teşekkür etmiş asker çiçekli emoji falan yollamış.. bukadar .. Ne bilim keşke görsem inanın.. ama silinir siler .. keşke daha çok gözüm açık olsaydı.. sanki videolu oyun şeyi vardı sen burda neyaoiyorsun dedim bisey dedi ama inanın unuttum şimdi dank edio.. bikezfe grafik gördüm ne kripto mu oynuyorsun dedim saçmalama merek dedim arkadaşlar bakıyor yemedim ama salaklık edip hemen dedim şimdi demiyorum işte.. ozaman toysun keşke görebilsem nobetlerinde falan kesin sohbetli konusmutur diyorum ama yok nasıl görsem hiç bisi bulamadım ama profil yapması bile itici ..evet sevgililer gunu oyunda var 14 subat ama hediye mo verdi oyunda bilmiyorum 2 4 tane falan var oyun .. 1 de koymuş resmini oyş oyş

Oyunu açsam onun statüsüne ulasamam hadi ulaştım anlar ki illa ben oldugumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…