Esim ikna oldu iste minisim schumi

tşklerr kızlar cok seviyorum shcumi yiii :asigim:

vaaay gözlere baak:))
bizim komşumuzunda böyle bir zillisi vardı(seninki zilli mi değil mi bilmiyorum ama:))
hadi bakalım Allah analı babalı büyütsün:))

vaaay gözlere baak:))
bizim komşumuzunda böyle bir zillisi vardı(seninki zilli mi değil mi bilmiyorum ama:))
hadi bakalım Allah analı babalı büyütsün:))

bimiski erkek iyi dileklerin için tsklerr a.s.

ben de istiyorum schumiden mafoldumben

inşş olur cnmm :Saruboceq:

yerım ben onun bıyıklarını çirkinnnnn mikropppp op benım yerıme cok tatlı

cokacimcoook

çok güzel bişey bu. siyamlar çok uslu oluyor.

ama ben tam tersi diye biliyorum,siam kedileri vahsi,hircin olurlar.kucukluugunden beri alip besledigin zaman sakinler.benimki sakin kediydi.cok kucukdu biz alirken.ama kuzenimin kedisi hircindi.korkuyordum ondan :)))annemden zorla izin koparmistik,babam da hic istememisti ama sonra sevmeye basladi,alismaya basladi malesef oldu kedicik cok aglamistim senağlama

evet genelde hırçın oluyor ama bisimki hiç değil :1closedeyes: keske ölmeseymişşş mafoldumben

çok tatlı ya benimde kedim vardı ama evde beslemek çok zor. Ama her şeye rağmen çok sevimli şeyler şu kediler. Teyzesi ye onu yer.

ay bu gerçekmi ne tatlı bir kedi maşallah uzun ömürlü olsun bayıldım

çok güzel yaaaaaaa

anammm çok şekersin sen yawww Şeniz

çok tatlı ya benimde kedim vardı ama evde beslemek çok zor. Ama her şeye rağmen çok sevimli şeyler şu kediler. Teyzesi ye onu yer.

ay bu gerçekmi ne tatlı bir kedi maşallah uzun ömürlü olsun bayıldım

teşekkürler teyzeleri opuyorumnanaktan
amin allah bisi hiç ayırmasın ve upuzun ömürlü olsun :Saruboceq:

çok şirin ve asil bir kedin var . :)

nasıl ikna ettin eşini ben hala edemedim kedi- köpek bir can şenliği istiyorum ama o istemiyor

yerim ben onu ya.çok tatlı.ben bir kedi manyağa olarak hepsine bayılıyorum.en çirkinine bile

çok şirin ve asil bir kedin var . :)

nasıl ikna ettin eşini ben hala edemedim kedi- köpek bir can şenliği istiyorum ama o istemiyor

çok asil durmuşkaydirigubbakcemile3 yerim senin bennopuyorumnanaktan

Gerçekten Çok Güzel Canıum

yerim ben onu ya.çok tatlı.ben bir kedi manyağa olarak hepsine bayılıyorum.en çirkinine bile

tşkler canlarım opuyorumnanaktan
valla esim kendi kendine ikna oldu ben arada psikolojik baskı yapıodum o kadar doğumgünü süprizi yaptı bana :kedi:

Çıtır çıtır yerim ben bunu yaaa cokacimcoook
canım şumiiiinle uzun ve güle bir ömür geçir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…