Esim cinsel icerikli seylere bakiyor

Umutszhnde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
6
3
30
Henüz 5 aylık evliyim ama esim cinsel icerikli sayfalara videolara bakiyor daha once bir kez yakalamistim yemin etmisti birdaha olmuycagina ama yine yakaldim bu sefer ilk tepkisi dikkatimi cekti baktim oldu sonra bakmam bisey yaptigim anlamina gelmiyo oldu en son beni ikna edemeyince bidaha yapmiycam soz bu sefer sondu demesi oldu inanamiyorum tepkilerim cok buyuk oluyo boyle durumlarda hic bir sorunumuz bile yokken gercekten tam anlaminda bir iliski yasarken anlam veremiyorum yardim edin ne yapmam gerek ?

bekarlıktan gelen bi alışkanlık diye düşünüyorum,
yeni evlisiniz, eski alışkanlıklarını zamanla bırakır umarım..

Verdiği sözlere inanma hep bakacak
Sen de ona boş yere söz verme biliyorum bakacaksın bakarsan bak ne yapalım artık de :KK66:

Birşey olmaz yeni posizyonlar öğrenmek istiyordur kendinle alakalı düşünme benim eşimde ilk evlendiğimiz zaman yakaladım eşinin söylediklerinin aynını söyledi bana ,sabaha kadar ağlamıştım bende ne eksikte oralara bakıyor diye ama senle alakası Yok konunun tabiki rahatsız ediyor ama yıllar geçince çokta önemli gelmiyor

Azarlama, bağırıp çağırma.
Ama gerçekten seni çok yaraladığını hissettir.
Onurunun kırıldığını, çok zoruna gittiğini bilsin.
Ve sadece çabaladığını görmek istediğini söyle: bırakmak istediğini ve bu konuyu hata olarak gördüğünü bilmek istiyorum sadece de.
Yoksa kimsenin vicdan bekçisi olamazsın.
Sadece hata olduğunun aklına kazınmasını sağla.
Böylece sen yokken bile bişey yapsa huzursuz olacaktır emin ol.

Azarlama, bağırıp çağırma.
Ama gerçekten seni çok yaraladığını hissettir.
Onurunun kırıldığını, çok zoruna gittiğini bilsin.
Ve sadece çabaladığını görmek istediğini söyle: bırakmak istediğini ve bu konuyu hata olarak gördüğünü bilmek istiyorum sadece de.
Yoksa kimsenin vicdan bekçisi olamazsın.
Sadece hata olduğunun aklına kazınmasını sağla.
Böylece sen yokken bile bişey yapsa huzursuz olacaktır emin ol.
Umarim ise yarar deniyecegim

Bu konuda benim bulduğum yol aşkım böyle şeyler izleyince evin bereketi kesilirmiş bizimde kesiliyor bi dikkat et göreceksin evimizin bereketini kesme çocuklarımız var demiştim aklına yatmıştı çok suçlandı çok utandı bi daha yaptığını sanmıyorum

bu konuda ne kadar çok başlık açıldı yahu ..
Cinsel anlamda bi sıkıntınız olduğunu düşünmüyorsanız çok takılmayın derim.
sizde farklılıklar katabilirsiniz cinsel hayatına.
dikkatini farklı yöne çekmiş olursunuz..
bazı arkadaşlara katılıyorum , kendini eksik hissediyor olabilir.

X