Erkek İnfertilitesi Eşi promotil men kullanıp hamile kalan arkadaşlar!!!

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

selocan20

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2013
402
221
Arkadaşlar bizim sperm sayımız ve hızımız düşük çıktı ortalama 1 aydır promotil men kullanıyor eşim. Bu takviye ürünü eşi kullanıp hamile kalan var mı aranızda acaba ve ne kadar sürede etkisini gösterdi??

Arkadaşlar bizim sperm sayımız ve hızımız düşük çıktı ortalama 1 aydır promotil men kullanıyor eşim. Bu takviye ürünü eşi kullanıp hamile kalan var mı aranızda acaba ve ne kadar sürede etkisini gösterdi??
Bu tür takviyeler 3 ayda etki ediyor. Biz proxeed kullandık ama hızı arttırmadı bizim için kötü bir ilaç. Herkeste aynı etki olmuyor tabii

Eşim yaklaşık 1.5 aydır Promotil Men kullanıyor. 3 ayın sonunda yeniden test verecek. Son testte sayımız 4 milyon/ml., hızımız ise total %41, ileri hareketli %30 idi. Yani hızımız idare eder ama sayımız düşüktü. Bakalım nasıl bir değişim olacak?

Ben test yaptirmadan aldim direk hatta womenida kendime aldim. Ama merak ediyorum fayda gorenler var mi? Baktim ki zaten sorun ciksada doktorlar vitamin destegi yapiyor benim esimde sperm vermeye yanasmiyor simdilik bende bunu aldim ise yarayan oldu mu hic?

Eşinizin sperm testi vermesi gerekiyor mutlaka. Belki farklı bir sıkıntısı da olabilir. Önce sorunun nerede olduğu tespit edilip ona göre bir çözüm bulmak daha doğru bence. Siz muayene oldunuz mu peki?

Eşinizin sperm testi vermesi gerekiyor mutlaka. Belki farklı bir sıkıntısı da olabilir. Önce sorunun nerede olduğu tespit edilip ona göre bir çözüm bulmak daha doğru bence. Siz muayene oldunuz mu peki?

Evet evet ben muayene oluyorum her ay doktordayim:)
Ama hsg fln cekilmedik daha 4 aydir deniyoruz cunku. Ben takviye amacli aldm folik asite gore icerigi cok zengin oldugu icin hem esime hem kendime aldm.

Tekrar test yaptirdiniz mi yukseldi
Mi? Promotil hafici doktor bisey verdi mi?

Eşim yaklaşık 1.5 aydır Promotil Men kullanıyor. 3 ayın sonunda yeniden test verecek. Son testte sayımız 4 milyon/ml., hızımız ise total %41, ileri hareketli %30 idi. Yani hızımız idare eder ama sayımız düşüktü. Bakalım nasıl bir değişim olacak?

Tekrar test yaptirdiniz mi
Degisim oldu mu?

Ben tüp bebek sürecinde ön tedavide promotil women kullandm doktor vermişti eşime de proxed vermsti. Benm yumurtalar öyle gelsmsti ama catlatma iğnesi de oldum. Siz şimdi eger promotil women kullanysanz çatlama olmazsa kiste dönüşür onlar mutlaka doktor kontrolünde kullanın

Ben tüp bebek sürecinde ön tedavide promotil women kullandm doktor vermişti eşime de proxed vermsti. Benm yumurtalar öyle gelsmsti ama catlatma iğnesi de oldum. Siz şimdi eger promotil women kullanysanz çatlama olmazsa kiste dönüşür onlar mutlaka doktor kontrolünde kullanın
ben değil eşim kullanıyor doktor verdi

X