Gelinbaşı ve Gelin Tacı Esfira kuaför bahçelievler gelinbaşı için düşünüyorum Fikri olan var mı ?????

plum88

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2012
2.127
601
Merhabalar yaklaşık 20 gün sonra düğünüm var ve bahçelievler bakırköy civarında profesyonel bi kuaför arıyorum gelinbaşı için.Bahçelievler esfirayı duydum 2 ayrı şubesi varmış sanırım fiyatları makul Giden bilgisi olan var mı Diğer alternatifler arasında noktayı düşünüyorum daha önce orda balyaj ve saç kesimi yaptırdım ama fiyatları uçuk Makyajda ve gelinbaşında nasıllar bilmiyorum Birde okadar parayı bayılıp pişman olursam kafamı duvardan duvara vurmak istemiyorum Nexus ta son olarak düşündüğüm yer Umarım aranızda bana yardımcı olabilecekelr vardır Şimdiden tşkler kızlar

canım mutluluklar dilerim :) memnun kaldın mı kuaföründen? ben de aynı konudan muzdaribim bahçelievlerde düzgün bir yer bulmam lazım. esfira nasıl saç ve özellikle makyaj konusunda merak ediyorum.
yardımcı olursan çok sevinirim.

tşk ederim cnm sağolasın Ben basın sitesindekine gittim yayladakine değil Makyaj mükemmeldi Saç vasattı ama önemli olan makyaj zaten saçım balon topuzdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…